hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

GÜNAYDIN HANIMLAR

DURAKSAMA DÖNEMİNE GİRDİM YİNE 58.400 İLE BAŞLADIM 58 OLUŞUM 60 DK CEZALIYIM
AYÇA KAYANIN LİSTESİNE BAŞLIYORUM ARTIK BELİRLİ Bİ DİYET YAPMIYORDUM KALORİ TAKİBİ YAPIYORDUM 1 AYDA 8 KİLO CİVARI VEREBİLİRSİNİZ DİYORDU DOKTORUM PROGRAMINDA AYRINTILI Bİ ŞEKİLDE ANLATIYORSU SİZCE NASIL Bİ LİSTE FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM

Diyetisyen Ayça Kaya’nın hazırlamış olduğu 1 Ayda 8 Kilo zayıflatan diyet listeleri şöyle:

1. Diyet Listesi

Bu diyet listesi 4 öğünden oluşmaktadır.

SABAH
Bir dilim çavdar ekmeği
Bir kibrit kutusu kadar peynir
maydonoz ve limon

ÖĞLEN
Bir dilim ekmek
Bir tavuk baget yada 3 köfte
1 kase yoğurt

İKİNDİ
Yağsız tost
Bir bardak ayran
Bir adet büyük yada 2 orta boy portakal

AKŞAM
Bir kase çorba ve bir dilim ekmek
1 tabak etsiz sebze yemeği
Salata ve yoğurt
2.BESLENME LİSTESİ:

Bu diyet listeside 4 öğünden oluşmaktadır.

SABAH
1 bardak süt
4 müsli
1 adet portakal

ÖĞLE
1 dilim ekmek
1 Tabak etsiz sebze yemeği
salata ve yoğurt

İKİNDİ
1 bardak süt
4 erik
10 adet badem

AKŞAM
1 kase çorba
1 kase yoğurt
Salata

Krep77:100 dakika
fatmaaskın1:60 dakika
edaasan:30 dakika
sesili2010:30 dakika
zilola:30 dakika
bersemi5333:20 dakika
derindrn:20 dakika
:KK43::KK43::KK43::KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Jemi:1.7
edaaslan:1.4
derindrn:1.2
melike06:1
fatmaaskın1:1
missgamzeli:1
krep77:1
snfgretmeni27:1
ilkay80:1
burcubilen:1
bersemi5333:1
zilola:1
sesili2010:1
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Son düzenleyen: Moderatör:
ay ben gelip yazana kadar listeler açıklanmış, ben duraklama döneminden çıkamıyorum her hafta 200 gr gidiyor 75,8 olmuşum
hedefim 75,5 idi
haftaya 75,5 yi görmek istiyorum. ortağım kusura bakma birinci olamadık, yardımcı olamadım sana, ama senin için çok sevindim çok iyi vermişsin, tebrik ederim.
kilo verebilen tüm arkadaşlarımı tebrik ederim. 30 dk. cezalıyım

ay ben gelip yazana kadar listeler açıklanmış, ben duraklama döneminden çıkamıyorum her hafta 200 gr gidiyor 75,8 olmuşum
hedefim 75,5 idi
haftaya 75,5 yi görmek istiyorum. ortağım kusura bakma birinci olamadık, yardımcı olamadım sana, ama senin için çok sevindim çok iyi vermişsin, tebrik ederim.

bende seni aradım sende diyetten vazgeçtin diye üzülüyordum arkadaşım hoşgeldin ya:KK3:

hedefim 75,5 idi

diyetinde veya sporunda değişiklik yapmalısın canım yeşil çay iç su tüketimini artır.:nazar:

diyetinde veya sporunda değişiklik yapmalısın canım yeşil çay iç su tüketimini artır.:nazar:

diyetimi değiştiriyorum bende çok az vermeye başladım suyu güzel tüketiyorum yeşil cayı kaç fincan tüketsem acaba 2 fincan tüketiyorum günlük

Günaydın kızlar bîrinci olan burcubilen i tebrik ediyorum grup olanakta melike ve ilkay ı tebrik edîyorum

Burcucum yine ortak mıyız yine :) tercihin başkası olursa saygı duyarım canım öptüm seni:))€

Merhaba kizlar!
Kilo veren herkesi kutlarim :) insallah bu hafta daha fazla kilo veririz. Herkese basarilar :-))

bu arada aklima bisey geldi de. Acaba her hafta toplam vetdigimiz kiloyla ceza suresini de hesaplayip yazalim mi? boylece hep birlikte kilo kaybini arttirip cezamizi dusurmeye calisalim.
Ne derdin melike06? Ne dersiniz kizlar?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X