hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Ay kusura bakma melike06, ben orada 'ne derdin' degil de 'ne dersin' yazacaktim. Telefondan yazdigim icin boyle yanlis oluyor cok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ilkay ve ben 2.8 toplam kilo verdik:13:

Canımmmm tebrik ederim beni geçtin ama güzel kilo verdik genede:)) bu hafta ben yokum yarışta kızlar yarin antalya ya gidiyoruz annem için bu hafta spor yapamiycam dikkat ederim inşallah yediklerime

Son düzenleme:
Günaydın kızlar bîrinci olan burcubilen i tebrik ediyorum grup olanakta melike ve ilkay ı tebrik edîyorum

Burcucum yine ortak mıyız yine :) tercihin başkası olursa saygı duyarım canım öptüm seni:))€

Teşekkürler ortağım :))Darısı bu hafta sana inşallah.Hadi bakalım ortaklığa devam tabi çünkü bu hafta yarış sende:KK66:)Bu hafta hava yağmurlu yürüyüşe çıkamıyorum geçen hafta hem yürüyüş hem zumba yapıyordum.İyi gidiyodu yani bakalım bu hafta ne olacak.Bu arada canım kaç yaşındasın kaç çocuğun var?

Liste açıklanınca farkettim.1.7 hedef koymuşum farkında olmadan.ne diyim Allahın takdiri.Belki bu sayede daha çok dikkat ederim.Aslında 700gr hedef koyacaktım.Burcu bilen 1.liğini tebrik ederim.Ne mutlu sana.Darısı herkesin başına.

merhaba kızlar aranıza bu gün katıldım. sırf birlikte kilo verecek birilerini bulmak için.

daha önceden 30 kilo vermiş ama 3 yıl içinde bazı sağlık sorunları nedeniyle geri almış biri olduğum için tecrübeliyim ve bir yarışma beni motive edecektir.

şimdilik jillian 30 day yapıyorum. bu gün level 2 başladı ve 14 kilo verme hedefimin ilk 3 kilosunu 10 günde vermişim. şeker ve ekmeği kestim. protein bol alıyorum.

var mı benimle beraber zayıflamak isteyen?

burcu tebrik ediyorum varya dedigini yaptin birinci oldun darisi nerdeyse her hafta ceza alan bana
melike ve ilkay grup birinciliginizi tebrik ederim
sesli devam ediyormuyuz
opuyorum

bende seni aradım sende diyetten vazgeçtin diye üzülüyordum arkadaşım hoşgeldin ya:KK3:

hiç vazgeçermiyim, beraber çıktık bu yola, ama nedendir bilmem 3 haftadır toplamda 1 kg anca verdim, moralim bozuk, çok az kalori alıyorum heralde ki vucudum kendini korumaya aldı, şimdi 1 saat yürüyüşümü yaptım geldim, hedefimize kadar sizinleyim, inşallah sonra muhabbete gireriz sadece

diyetinde veya sporunda değişiklik yapmalısın canım yeşil çay iç su tüketimini artır.:nazar:

haklısın canım, bu sabah, tam tahıllı ekmeğe peynir, zeytin, yumurta, roka, maydanoz, domates, salatalık koydurdum, yarısı yedim işyerin de, kalan yarısını yarın sabah inşallah. akşamda eliptik pisikletimi çevirecem, artık fırsat buldukca yapmam lazım, sporsuz gerçekten olmuyor

burcu tebrik ediyorum varya dedigini yaptin birinci oldun darisi nerdeyse her hafta ceza alan bana
sesli devam ediyormuyuz
opuyorum

edelim tabi canım, bende kabul etmezsin artık beni sanıyordum, canıımm arkadaşım bırakmadı beni :KK4::nazar:
hadi bakalım inşallah bu hafta güzel sonuçlar alacağız:KK52:

sesli devam ediyormuyuz
opuyorum

teşekkürler tatlım:))Darısı sana ve tüm arkadaslara Bu hafta gerçekten çok sıktım kendimi inat ettim yani:KK66:)Kilom az olduğu için galiba ancak bu kadar verebildim buna da şükür:KK34:
Canım ya termal kemeri kullanan sen miydim?

teşekkürler tatlım:))Darısı sana ve tüm arkadaslara Bu hafta gerçekten çok sıktım kendimi inat ettim yani:KK66:)Kilom az olduğu için galiba ancak bu kadar verebildim buna da şükür:KK34:
Canım ya termal kemeri kullanan sen miydim?
yok canım ben degılım

edelim tabi canım, bende kabul etmezsin artık beni sanıyordum, canıımm arkadaşım bırakmadı beni :KK4::nazar:
hadi bakalım inşallah bu hafta güzel sonuçlar alacağız:KK52:

yok canım ne demek estagfirullah bırakmam
bende cok veremıyorumkı
bıde senın kucuk bebegın var cok da kısmamalısın bence olduğu kadar

Eliptik bisiklet kaç kalori yakıyor?

Eliptik bisiklet koşu bandının 2 katı kadar kalori yakar. Ancak koşu bandına göre de egzersizi 2 kat performans ister. Orta tempolu bir koşu bandı egzersizi ile yürüyüş yapanlar ortalama olarak saatte 300-400 kalori verirken eliptik bisiklette bu kalori yakımı miktarı 700-800 kaloriye çıkabiliyor. Ancak enteresan olan bir şey, kadınlar kulübü, melekler mekanı veya donanım haber gibi paylaşım forumlarında eliptik bisiklet kullananlar ile koşu bandı kullananlar karşılaştırıldığında eliptik bisikletten övgüyle söz edenler çok olduğu halde uzun süreli kullanana pek rastlamadım. Bu da eliptik bisikletin yorucu bir zayıflama aleti olduğunu gösteriyor.

BENİMKİ BUNDAN, ALMAK İSTEYENLERE TAVSİYEM KIZLAR, TEKRAR BAŞLIYACAĞIM BU HAFTA YAPMAYA
$pisiklet.jpg

Teşekkürler ortağım :))Darısı bu hafta sana inşallah.Hadi bakalım ortaklığa devam tabi çünkü bu hafta yarış sende:KK66:)Bu hafta hava yağmurlu yürüyüşe çıkamıyorum geçen hafta hem yürüyüş hem zumba yapıyordum.İyi gidiyodu yani bakalım bu hafta ne olacak.Bu arada canım kaç yaşındasın kaç çocuğun var?

İnşallah bu hafta ben başarırım kısmet artık elimden geleni yapacağım 1 tane kızım var 16 yaşında bende 37 olucam cuma günü inşallah, senin yaş kaçtı çocuğun küçük tü sanırım bir ara yazmıştık hepimiz ama gelenler oldu gidenler oldu karıştı biraz kafam , sende bayağı azimlisin canım hepimiz kilo veririz inşallah:)))

BUGÜNKÜ YEDİKLERİM

0.50 x 1 Paket (45gr) Eti Form Yulaflı Kepekli Bisküvi (151 kcal)76 kcal
5.00 x 1 Adet Tavuk Kanat (40 kcal)200 kcal
0.25 x 1 Adet (100gr) Pide / Lavaş / Bazlama Çeşitleri (235 kcal)59 kcal
1.00 x 1 Adet Domates (14 kcal)14 kcal
1.00 x 1 Paket (45gr) Eti Form Karışık Meyveli Kepekli Bisküvi (162 kcal)162 kcal
Alınan Kalori Toplamı=510 kcal

YaktığınızKalori Miktarı
0.25 x 1 Saat Yürümek / Yürüyüş (Hafif Tempo) (200 kcal)50 kcal
Yakılan Kalori Toplamı=50 kcal

8 BARDAK SU İÇTİM

Son düzenleme:
X