hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Melikecim haftaya bol cezayla başlıycam sanırım dün misafir falan tamamiyle kaçamak günüydü;( bu gün sabah ii başladım ama hadi bakalım aman pazarlar olmasın

sabah 40 dk ceza yürüyüşünü evde yaptım.ev işlerini yaprım.13.30 da bir çıktım küçük oğlumla gezdik. 16.30 da döndüm aspirin içtim oturuyorum.abarttım sanırım.bacaklarım ağrıyor2 gündür zumba yapamadım.diz rahatsızlığınız varsa leslieden uzak durun bence.:121:

Son düzenleyen: Moderatör:

motivasyon iyi gidiyor gibi herkes koyduğu hedefi zorluyor.1. olamam zaten deyip bırakmıyor.

canım yarışamanın formatını değiştirdik.1. yok inecem dediği kiloya inen kazanıor.diğeri her 100 grama 10 dk ceza alıyor meselaben 2 dedim olmadı 1600 verdim 40 dk cezalıyım ekstra spor yapıorum.

Melike,bence de 1.lik devam etsin.(her ne kadar ben olamasam da:) )Bir de sen her hafta katılanların listesini yapıyordun iyi oluyordu.Gelen giden çok oluyor takip biraz zor ama genede sen bilirsin.

kizlara katiliyorum cezada olsun birincilik de devam etsin birinci olamadim ama
listede iyi oluyordu gercekten liste konusunda daha oncede fikrimi soylemistim
herkesin isminin ve kilosunun oldugu bir liste ve her hafta kac kilo dan kaca dustugu yazsa iyi olurdu

Benim daha öncede zayıflama tecrübelerim oldu.Bunların içinde diyetisyen,akupunktur ne ararsan var.Okuduğum kitapları da eklersem epey bilgilendiğimi söyleyebilirim.Sonunda anladım ki herşey iradede bitiyor.Bir süre diyet yapıp kilo veriyorsun,zayıfladım deyip bırakınca kilolar aynen geri geliyor.Mesele yaşam biçimini değiştirmede,hayat boyu dikkat etmede,hayat boyu düzenli ve dengeli beslenmede.Beni en büyük hatam psikolojime göre yememdeydi.Üzülünce sinirlenince çok yiyordum(hala aynı hataya bazen düşüyorum),düzensizde yiyince gelsin kilolar.Bu sefer daha yavaş veriyorum.Kendimi zorlamıyorum,bıktırmamaya çalışıyorum.Önüme bir sene evet tam bir sene hedef koydum.25 kasım 2013 de başladım.25 kasım 2014 kadar istediğim kiloya inip sonra bunu yaşam biçimine dönüştürmek istiyorum.Hep hızlı verdim aynı hızla geri aldım.Artık geri almak istemiyorum.Elimde daha önce gittiğim iki ayrı diyetisyenin listeleri,akupunktur doktorumun listeleri ne ararsan var,anladım ki sürekli dikkat etmek gerekiyor,anlıyacağın artık kendi kendimin diyetisyeniyim.Ama ilk defa gidenler için faydalı olacağını düşünüyorum.Sabır,irade,spor başka çaremiz yok.Bazı haftalar duracak bazı haftalar motivasyonumuz düşecek,ama sonunda inşallah olucak.Kilo almadığımız ve vazgeçmediğimiz sürece bence başarılıyız.Yazmak,dertleşmek,birbirimize destek olmak çok güzel ve motive edici.Hepimize bol iradeli ve motivasyonlu diyet günleri:))

Günaydın kızlar paylaşım yok sanırım 2. Sayfalara düşmüşüz hadi Canlanin biraz. ben bu ara pek giremedim annem dün ameliyat oldu iyi geçti çok şükür. gece geldim bugün öğleden sonra ordayim gene. spor yapamiyorum diyet iyi simdilik kendinize iyi bakın öpüyorum. ..

benimde tecrübelerim var canım.ben 2007 de 8 den 66 ya indim.iki ay kayınvalidemde kalmak zorunda kaldım.rahatsızdı sinir yediriyor.birde bir akrabası zayıflamışsın ne güzel dedio daha zayıftı benim sayemde aldı diye böbürlendi gıcık oldum.sonra 2001 de 86 dan 72 ye indim daha inecektim ama kasık fıtığı ameliyatı oldum.ameliyatın iyileşmez ye dediler yedim hareketlerimi kısıtladım bir gün bir baktım 92 olmuşum.şimdiki gittiğim diyetisyen 2 yıl koruman gerekiyor almamak için dedi.58 e ineceğim uzun bir yolum var hasta olursun boşver diyen var.70 olsan yeter veremezsin diyen var.takmayacağım inşallah yoluma bakacağım.allah yar ve yardımcımız olsun.:13:

günaydın.geçmiş olsun nasıl çıktı canım sonuçlar.

Birincilik diyen arkadaşlarıma sesleniyorum.önerilerinizde haklısınız pazar liste yapılacak.birincilik derken bazı arkadaşlar 1 kilo vereceğim diyor bazı arkadaşlar 2 kilo ikiside verdi diyelim hangisi birinci?:44:

Günaydın:)))) Sabah kalkınca bi bardak ılık limonlu su ve ardından yürüyüş 45 dklık yürüyüşten sonra eve geldim.Şu an kahvaltı hazır eşim ve oğlumun uyanmasını bekliyorum.
Bu arada ilkaycım çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda iyileşir anneciğin.

Birincilik diyen arkadaşlarıma sesleniyorum.önerilerinizde haklısınız pazar liste yapılacak.birincilik derken bazı arkadaşlar 1 kilo vereceğim diyor bazı arkadaşlar 2 kilo ikiside verdi diyelim hangisi birinci?:44:

Günaydın kızlar en çok kilo veren birinci olsun , ben 1 kilo vericem diyip kilo veren ceza almasın ne dersiniz?? Kilo veremiyen cezasını çeker :) benim fikrim böyle sizler ne düşünüyorsunuz ?

Geçmiş olsun Allah şifalar versin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…