hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

bu gerçekten yapılası bi zumba teşekkürler canım denicem ilk fırsaatta 60.50 kiloyom yarım saat yapsam ne kadar yakarım

HESAPLATTIM ŞONUÇ:
Bunu haftada 350 dakika yaparsanız:

Bir haftada 3139 KKalori yakar, 0,41 kg verirsiniz, kilonuz 59,59 kg olur.
Bir ayda 13305 KKalori yakar, 1,73 kg verirsiniz, kilonuz 58,27 kg olur.
Altı ayda 74297 KKalori yakar, 9,65 kg verirsiniz, kilonuz 50,35 kg olur.
Bir yilda 136645 KKalori yakar, 17,75 kg verirsiniz, kilonuz 42,25 kg olur.
YANİ GÜNDE 50 DK YAPARSAN

yani demek oluyorki zumbayı alışkanlık haline getirir diyetimede özsen gözterirsem 6 ayda istediğime kavuşurum mükemmelmiş

yani bencede yapabiliyorsan yap vücut sıkılaşıyor eklem ağrıları geçiyor ben seviyorum ama eşim evdeyken yapamıyorum.:44:

benim için sıkıntı olmuyor eşim zayıflama olayıma sıcak bakıyo haatta zayıflayacağıma inanamıyor
işte benim cimcime uyudu diyene 11 oluyo 1 saat ip atlıyordum ada yaklaşık 650 kcal yaktırıyo ama çok zorluyo zumba daha yapılası geldi bana ipten

Ben istemiştim canım teşekkür ederim Ya canım zencefil miktarını belirtmemişsin onu da bi yazarsan çok mutlu olurum Eve gidince denicem

Merhaba kizlar nasil gidiyo diyetiniz cok sukur ben hala devam ediyorum insallah bu hafta da iyi bi kilo vermeyi umit ediyorum yalniz ben spor yapmiyorum biraz tembelim galiba ama az yiyerek telafi ediyorum pazar gunu belli olur artik

Melike boyle dusinmene uzuldum kirdigim icin ozurdilerim.ben bunu kotu anlamda dememistim hosuma gittigi icin dedim.bu kelimeyi gunluk hayatimda kullanirim kizim beni kizdiricak bisey yaptiginda dudaklarini uzatir onada derim ama bu birbirimizi tanimadigimiz icin oldu diye dusunuyorum ben senin nelere alinacagini bilmiyorum sen benim esp anlayisimi bilmiyosun .bizi cesaretlendirdiginide belirtmitim halbuki

Ben istemiştim canım teşekkür ederim Ya canım zencefil miktarını belirtmemişsin onu da bi yazarsan çok mutlu olurum Eve gidince denicem
malesef notu oyle yazmis dr zaten dr yazisi okunmaz biliyon:)) tahminimce 2 dilimdir fazlasi zarar zaten

Benimde taze zencefilimin ici bi tuhaf olmus yenisini alip yaparim yarin belki su bogaz agrisina karabiber ve z encefilde iyi gelir

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar ben geldim.Evimdeyim.Annemlerden ayrılmak zor geldi.Hele teyzesinin birtanesi yeğenimi bırakıp gelmek daha da zor.Allah acılarını göstermesin,hepsi yerinde iyi olsun da ayrılığa mecbur katlanacağız.Gelelim diyete,diyetimi bozmadım,bir iki ufak kaçamağı saymazsak tabi.Ama spor yok,bugün başlayacağım.Sporsuz veremiyorum.Ne yapalım yarım kilo versem kardır.Kendimi çok sıkarsam bıkmaktan korkuyorum.Kilom fazla,yolum uzun.Yaptığım pek çok yanlışı bıraktım.Bu uzun yolda kendimi bıktırmadan devam etmek istiyorum,tabi sizlerle birlikte.Peki sizler neler yapıyorsunuz?

Günaydınn.... Bu grup bana iyi geldi sanırım. Okudukça dahada çok vazgeçmiyorum diyet yapmaktan :) bir şey fark ettim en önemlisi; hiç mi hiç bozmamak. yani bir kaçamak yapamamak çok önemli hem motivasyon için hem, kilo için... Bu arada kızlar ben 4-5 gibi kefir içiyorum.. İnanılmaz tok tutuyor. Akşam yemeğinde istesem de çok yiyemiyorum. Önceden eve deli gibi aç gidip herşeye saldırıyordum şimdi yavaş yavaş hazırlıyorum yemeğimi...

Dün 7 km yürüdüümmmmmm.......

Azmine hayran kaldım süpersin valla haftanın birinciliğine adaysın galiba :))))

Hoşgeldin arkadaşım ,sevdiklerinden ayrılmak tabiki zordur ama yapıcak bişey yok :) Allah kavuştursun İyi diyeti bırakmadıysan bu güzel haber, insan evinde olunca kurulu bir düzeni var herşey daha kolay ,hadi pazara kadar birazcık sıkı yap bir daha ki hafta işimiz daha zor okullar açılınca herkes acayip kilolar vericek( inşallah ) az kalori li günler :)

Slm çıtırlar...Ay bu hafta çok karmakarışık geçiyo Yani öğünlerim çok düzensiz sabah kahvaltısı çok geç saate kalıyo E böyle olunca öğle yemeğini pas geçiyorum meyve yok yeşil çay yok su da öyle az yani Zaten kaç gündür deli gibi her gittiğim yerde temizlik yapıyorum Bugün de kayinvalideme gidicem.
Ya hani diyorlar ya bazen diyet yaparken vücudunuzu şaşırtın valla benim ki son günlerde kesin şok olmuştur Napıyo bu kız böyle diyodur Neyse bakalım umudumu kaybetmiyorum Pazartesi g:ünü herşey daha güzel olacak

Hoşbuldum canım.İyi dileklerin için çok teşekkür ederim.Gerçekten de evde kendi düzeninde diyet yapmak daha kolay.Sabah erken kalktım,mutfaktağa girdim,başladım az kalorili yemeklerimi yapmaya,evde de bir sürü iş beni bekliyor.Arada sizin yazdıklarınıza bakmayı da ihmal etmiyorum ama:))

Azmine hayran kaldım süpersin valla haftanın birinciliğine adaysın galiba :))))

sürekli kilo alıp vermekten ve istediğim kilo olamamaktan çok sıkıldım. Beğendiğim şeyler üstüme güzel olmuyo. Bu sefer çok kararlıyım :) düşündümki çikolata yiyip o anlık mutlu olup 1 saat sora neden yedim diye pişman olmaktansa.. Yemeyip o an mutsuz olup sora kendimi iyi hissetmek bana daha iyi geliyor. bu hafta birinci olucam kafama koydum :):) hep birlikte bunu yapabiliriz bence çünkü zyıflayınca kendimize olan güvenimiz dahada artıcak eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…