hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaydınlarrrrrrr herkeseee...

Dünde 7 km yürümüş olmanın verdiği mutlulukla bugüne başlıyorum.. Tek pişmanlığım dün yatmada önce uykulu uykulu yediğim yarım paket limonli diet bisküvi. Onu yememem gerekiyordu hemdee uyumadan önce... pişmanımm yeniden olsa yapmam...:KK50:

günaydın arkadaşlar, hafta içi biraz yorgun hissettim kendimi 2 gün spor çok az yaptım ama diyetimi bozmadım çok küçük kaçamaklar var tabi ama bozmuş sayılmam, ev kalabalık kaynanamlar hala bizde, haftaya yoklar ama o zaman korkun benden birinci olmaya adayım, bence daha yeni başlıyoruz duraklama dönemleri de geçti herkesin sanırım, sizin çocukların tatili de bitti, hadi bakalım yarış yeni başlıyor hüloooooo :KK76::KK76::KK76:

diyeti gelp geçici bi amaç değil sağlıklı beslenmeye gden bi yol olarak görmemiz gerekiyor eskiye asla geri dönmemek lazım çatlayana kadar yemek yiyip kilolu ve pisman olmaktansa sağlıklı beslenip mutlu ve zayıf olmayı yeğlerimmmmm:KK54:[/QUOTEk

kesinlikle katılıyorum... Birde kilo alıp vermek vücudu çok yoruyor. Süliletler çatlaklar... Bi süre tamamen zyflamak için kilo aldıran şeylerden uzak durmak. Daha sonrada korumak için herşeyden azar azar yiyerek sağlıklı bir şekilde devam etmeli...

merhaba arkadaşlar, sizinle yeni öğrendiğim bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. sıcak su midede 80 dk. soğuk su midede 20 dk. kalıyormuş. yani sıcak su içersek tokluk hissi uzun sürüyormuş. en azından sabahları sıcağa yakın 2 bardan su içebiliriz, ben deniyeceğim. ayrıca 10 gün boyunca sıcak suya damlatılan limonla birlikte içilmesi selülitleri de yok ediyormuş ve gün içinde enerji veriyormuş.
Limon bol bol tüketin, kendinizi enerjik hissedersiniz ve spor yapmanız kolaylaşır benim 3 yıldır limon kankam gibi, çok şükür 3 yıldırda hiç hasta olmuyorum. Limon kanserinde 1 numaralı ilacı. 7 aylık oğluma bile 2-3 damla da olsa içiriyorum ara sıra, maşallah oğlumda hiç hasta olmadı.:nazar:

merhaba arkadaşlar, sizinle yeni öğrendiğim bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Sıcak su midede 80 dk. Soğuk su midede 20 dk. Kalıyormuş. Yani sıcak su içersek tokluk hissi uzun sürüyormuş. En azından sabahları sıcağa yakın 2 bardan su içebiliriz, ben deniyeceğim. Ayrıca 10 gün boyunca sıcak suya damlatılan limonla birlikte içilmesi selülitleri de yok ediyormuş ve gün içinde enerji veriyormuş.
Limon bol bol tüketin, kendinizi enerjik hissedersiniz ve spor yapmanız kolaylaşır benim 3 yıldır limon kankam gibi, çok şükür 3 yıldırda hiç hasta olmuyorum. Limon kanserinde 1 numaralı ilacı. 7 aylık oğluma bile 2-3 damla da olsa içiriyorum ara sıra, maşallah oğlumda hiç hasta olmadı.:nazar:

canım 1 bardak ılık suya 1 tatlı kağığı bal elma sirkesi koy iç acayip işe yarıyor osmanlıda sultanlar sabah bir bardak ve her yemekten sonra yarım bardak içerlermiş :KK54:

kızlar neyapıyorsunuz bakalım.:126:

dün eşim ilk defa kilomu sordu sadece kilo alıyosun dikkat et der genellikle sorunca ne bileyim söylerken çok utandım sen dedi 55 olduğunca çok kilo aldım diye ortalığı yıkmıştın doğurduğunda o kilodaydın dedi çoookkk utandımmmmm:KK17::KK17::KK17::KK17:

Eşimin dediği şu cümle çok hoşuma gitmiştir

önemli olan senin kendine saygın olması sen nasıl mutlu oluyorsan benim için sorun yok :KK54:

günaydınlarrrrrrr herkeseee...

Dünde 7 km yürümüş olmanın verdiği mutlulukla bugüne başlıyorum.. Tek pişmanlığım dün yatmada önce uykulu uykulu yediğim yarım paket limonli diet bisküvi. Onu yememem gerekiyordu hemdee uyumadan önce... Pişmanımm yeniden olsa yapmam...:KK50:

diyet bisküviler çok masum duruyor ama arkasındaki kcal cetveline bakınca hiç masum değiller

Doktora gittim oradaki tartiya göre 3.5 kilo gitmiş doktor çok iyi dedi (aslında daha iyi olabilirdi) randevuyu 15 gün sonraya aldım takip şart yoksa ipin ucu kaçıyor. Genede çok mutlu oldummmm

merhaba arkadaşlar, sizinle yeni öğrendiğim bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. sıcak su midede 80 dk. soğuk su midede 20 dk. kalıyormuş. yani sıcak su içersek tokluk hissi uzun sürüyormuş. en azından sabahları sıcağa yakın 2 bardan su içebiliriz, ben deniyeceğim. ayrıca 10 gün boyunca sıcak suya damlatılan limonla birlikte içilmesi selülitleri de yok ediyormuş ve gün içinde enerji veriyormuş.

Canım diyetisyende sabah aç karina limonlu ılık su içmemi söyledi ve uyandıktan sonra en geç yarım saatte kahvaltı yapılması gerekiyormuş metabolizmayi hızlandırmak için. ..

inşallah canım ya döküldük yazın ne yaparız artık yada ramazanda gözüm korktu.önümüzdeki hafta daha güzel olacak diyetlerimiz inşallah
:KK31::KK31::KK31::KK31:

Aynen canım tatil yaramadı bize ama önümüzdeki hafta inşallah hepimiz için güzel olacak hastalıklar gezmwler misafirler derken düzenimiz sapitti bundan sonra kilolar korkun benden:))

kızlaarrrrr kızlar
ben neler neler ne yaramazlıklar yaptım bu hafta :KK17: pazar günü ne kilomu yazmak nede tartılmak istemiyorum kesin 2 kilo geri almışımdır :KK14: motivasyon sıfırın altında yediklerimi yazmak bile istemiyorum napacam beeeeeeeeeennnnnn :18:

kızlaarrrrr kızlar
ben neler neler ne yaramazlıklar yaptım bu hafta :KK17: pazar günü ne kilomu yazmak nede tartılmak istemiyorum kesin 2 kilo geri almışımdır :KK14: motivasyon sıfırın altında yediklerimi yazmak bile istemiyorum napacam beeeeeeeeeennnnnn :18:

olur öyle arada, sıkma canını, her zaman psikolojimiz aynı olmuyor işte, bence o sayfayı kapat ve nerde kalmışsan ordan tekrar başla:KK47: şeytana uyma bundan sonra

bugun oglumun dogum gunu 3 yasinda tatli oglum ve o kadar cok yedimki kesin kilo aldim bende
su ceza isini iyi dusundunuz kizlar bencede ceza olsun

Aynen canım tatil yaramadı bize ama önümüzdeki hafta inşallah hepimiz için güzel olacak hastalıklar gezmwler misafirler derken düzenimiz sapitti bundan sonra kilolar korkun benden:))

aynen tatil yaramadı misafirlerim falan vardı bu hafta boyunca tatlılar kekler börekler derken yine kaçamaklar oldu,

bugun oglumun dogum gunu 3 yasinda tatli oglum ve o kadar cok yedimki kesin kilo aldim bende

Nice mutlu,sağlıklı yıllara.Oğlunu bizim için de öp.Moralini de bozma,yarın az yiyip telafi edersin.Ne yazık ki hepimiz arada kaçamak yapıyoruz.Benim de kilo vermem yavaşladı,bunda sporu ihmal etmem ve kaçamaklar etkili oldu.Haftada yarım kilo veriyorum.Şimdilik elimden bu kadarı geliyor.Melikenin ceza fikri güzel.Bakalım ne kadar uyabileceğiz.

olur öyle arada, sıkma canını, her zaman psikolojimiz aynı olmuyor işte, bence o sayfayı kapat ve nerde kalmışsan ordan tekrar başla:KK47: şeytana uyma bundan sonra

sağol canım desteğin için ..offff of napalım olan oldu bu hafta sonu ablam geliyo bütün aile bir arada olucaz İNŞAALLAH pazartesiye odaklanacam artık .. bu tatil hakketen iyi olmadı yaaa :111:

Melike nerelerdesin?Hepimiz daha doğrusu çoğumuz dağılmış gibiyiz.Benim de şöyle bir teklifim var:hergün 9 dan sonra yaptığımız sporlar ,varsa ki inşallah olmaz kaçamakları yazalım.Kaçamak yapan ertesi gün ekstra 30dk. daha spor yapsın. Ne dersin?Paylaşımlarını özledim.Sensiz olmuyor.

Oğlunun doğum günü kutlu olsun sağlıklı mutlu nice yıllara inşallah:)) arada hepimîzîn kaçamakları oluyor bende yarın bebek görmeye gidicem yemem diyorum ama bakalım hafta içi diyetim îyi gitti bakalım cezalar gelcekmiş napıcaz:KK43:

X