hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Inanmıyorum kızlar ya siz bu hafta komple bıraktınız heralde kendinizi.:44:

Bırakmadık da sen öyle diyince biraz cesaret gerekiyor ben sana rakip olurum arkadaşım ( yarın arkadaşlara gidicez) yarın olmasaydı iyiydi ama ben kendime güveniyorum şimdi biraz yürüyim bari :)) pazar günü bakalım ne olucak var mı bize rakipppp :)))

Bana hırs yaptıracak bir rakip bekliyorum hadi bakalım:KK66::KK66::KK66::KK66:

Melikecim şu hafta bi bitsin şu okullar bi açılsın o zaman herkes korksun benden ya özellikle bu hafta bi türlü moda giremedim .Hergün bi işim çıkıyo haftasonu da annemler geliyo umreden bugün evimi temizledim yarın da annemin evini temizlemeye gidicem sonra ki günler de yemek hazırlığı ooo böyle geçecek bu hafta ama yine de dikkat etmeye çalışacağım bakalım hayırlısı olsun:KK55:
Bu arada melike senin çocuklar kaç yaşındaydı?

bende sana rakibim melikecigim sabredemedigim icin surekli diyette sporda basarisiz oldum yeme bicimimi degistiremedigim icin zayiflsyamiyorum gardim hemen dusuyor birbirimizi surekli durtelimm ki ayni uykuya tekrar dalmayalim

günaydın kızlar bir yazı okudum sizinle paylaşmak istedim Zahide yetiş nasıl zayıfladı yaptığı diyet neydi.buyrun aşağıda okuyalım.

Zahide Yetiş Diyeti

Sabah kalktığınızda ilk yapmanız gereken iş; 1 bardak kaynar suyun içerisine 3-4 adet taze nane yaprağı koyup üzerine 1 dilim limon kapatın. 15 dakika bekletikten sonra süzüp için. Hazırladığınız suyu içtikten 15 dakika sonra kahvaltı yapın. Bu 15 dakikalık süre içerisinde bol bol hereket edin. Yürüyün.

Gelelim Kahvaltıya ; Berrin Yiğitin 2 farklı kahvaltı önerisi var ..
1. Kahvaltı Önerisi ; Kahvaltıda:3 yumurtanın akını,maydanoz,dereotu ,lor peynirli isteğe bağlı kabak da koyulan bir omlet yapıyoruz,yanında domates ve salatalık yiyebiliriz şekersiz bitki çayı içeebilirsiniz.
2. Kahvaltı Önerisi ; 1 dilim esmer ekmek ve ekmeğin boyu ve inceliği kadar penir ,maydanoz,2-3 adet ceviz , şekersiz bitki çayı..
Bu iki öneriden sadece bir tanesini tüketbilirsiniz.. (1 hafta boyunca dönüşümlü yapılabilir)
Ara Öğün ; 1 su bardağı süt yada kefir yada yoğur yada ayran içilmelidir( sütün üzerine tarçın serpilmeli yoğurt ayran ve kefirede 1 tatlı kaşığı çörek otu serpilerek içilmelidir)
Öğlen ;Et yada Tavuk Yada Balık (et ve tavuk 1 bir el içi kadar balık ise 2 el içi kadar yenilmeli)bol yeşillikli salata
ikindi ;1 kase yoğurt içersine 2 yemek kaşığı yulaf koyulmalı
Akşam ;1 Kase sebze çorbası zeytin yağı ile yapılmalıdır
Gece ;Çok açıkılırsa 1 kase yoğurt yada ayran yada 1 bardak tarçınlı süt içilmelidir
Önemli Hatırlatma : Altarnatifler 1 hafta boyunca dönüşümlü içilmelidir 1 gün süt,bir gün yoğurt,bir gün ayran,bir gün kefir gibi
Bunların yanı sıra gün içersinde 2 litre su içilmeli ve günde 2 -3 bardak bitki çayı içilmelidir ve gün içersinde 20 -30 dakika yürüyüş yapılmalıdır…Tüm uygulamaları düzenli yaptığınız taktirde, 1 haftada 3 kilo verebilirsiniz..

Akşam misafir vardı spor yapamadım 200 tane ip atlayabildim sadece bugün nöbetçiyim spor yine yattıı off offfff
bugün tartılayım dedim aynı kilodatım almamışım çok şükür 1.5 ayda tolamda 5 kilo vermiş oldum aslında benim için büyük başarı diyet listelerine fazla bağlı kalamıyorum kalori takip edebiliyorum daha çok

bende sana rakibim melikecigim sabredemedigim icin surekli diyette sporda basarisiz oldum yeme bicimimi degistiremedigim icin zayiflsyamiyorum gardim hemen dusuyor birbirimizi surekli durtelimm ki ayni uykuya tekrar dalmayalim

Günaydın geçen haftanın birincisine hiç yakıştıramadım ne çabuk kendinizi bıraktınız hadi bakalım toparlanın daha Çarşamba günündeyiz rakiplerimiz benden ve melikeden korkun varmı bize gerçekten yarışacak???

Günaydınnnn Günaydınnnn...

Dün iskenderciye gittik erkek arkadşımlar ve sadece bir porsiyon köfte yedim.. Karşımda 1,5 iskender yiyen ve üstünede künefe yiyen zalim sevgilime karşı savaşımı sürdürdüm ve ağzıma bir lokmaaaa sürmedimmm.... :KK9::KK9::KK9: kendimi harika hissediyorum bu sabah. Bugun pilatesim var... Akşam spor zamanı... bnce bu hafta kesin birinci olurumm :KK37::KK1: bunun yanında 9 gündür tatlı yemiorm :KK14::KK15: :KK76: herkesee mutlu birrrr çarşamba olsunnnn

Günaydın geçen haftanın birincisine hiç yakıştıramadım ne çabuk kendinizi bıraktınız hadi bakalım toparlanın daha Çarşamba günündeyiz rakiplerimiz benden ve melikeden korkun varmı bize gerçekten yarışacak???

bence o kişi benimmmm... bu hafta gerçktennn tam bir istikrar abidesiyim:nazar::KK76::KK1: bu haftaa inş güzel olucak sonuççç

günaydın geçen haftanın birincisine hiç yakıştıramadım ne çabuk kendinizi bıraktınız hadi bakalım toparlanın daha çarşamba günündeyiz rakiplerimiz benden ve melikeden korkun varmı bize gerçekten yarışacak???

günaydın canım motivasyonum fulllllllll spor fazla yapamıyorum bu aralar sadece

Sabah kahvaltım 2 tane süter krem peynir domates şekersiz çay 1 dilim ekmek

şimdi lipton form çayımı yudumluyorum:KK68:

Melikenin yapmadigi sebeklik kalmamis bizim icin bizde salmayalim kenfimizi kim bize destek oluyor ki hele esim sanki 50 kiloyum zafiyet gecircekmisim gibi az yiyosun hasta olcaksin diye tepemde :)) o yuzden birakmiyoruz ama dun markete gitcrktik k.validemler geldi gidemedik evde hicbisey kalmadi malum bebeyle bende cikamiyorum o yuzden kahvaltimi atistirarak gecirdim oglene ne yicem bilmiyorum ama ac birakmicam kendimi SURDA PAZARA NE KALDİİİİ BEN 600 GR VERDİM.BİLEE:)))

Melikecim şu hafta bi bitsin şu okullar bi açılsın o zaman herkes korksun benden ya özellikle bu hafta bi türlü moda giremedim .Hergün bi işim çıkıyo haftasonu da annemler geliyo umreden bugün evimi temizledim yarın da annemin evini temizlemeye gidicem sonra ki günler de yemek hazırlığı ooo böyle geçecek bu hafta ama yine de dikkat etmeye çalışacağım bakalım hayırlısı olsun:KK55:
Bu arada melike senin çocuklar kaç yaşındaydı?
Okul konusuna katiliyorum ben evhanimiyim ama oglum gec yatiyor kizimda oyle sabahta gec kalkiyoruz gune erken baslamayinca duzen ogin sasiyor bende.gecede 2 ye kadar ayaktayiz acikiyorum atistirma yapiyorum galate kraker falan
Haftaya daha iyi olurum islh

X