hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

1 tane yesil elma -yarim limon- 1 tane zenfecil -1 cay kasigi karanfil- 1 cay ks.Tane karabiber- 1 tane cubuk tarcin

Kaynatmada elma, limon,zenfecil son on dakikada karanfil karabiber cubuk tarcin. 1 lt suda 5 6 dk kaynatcan 2 gunde tuketilecek hepsi.

Bana bunu son kontrolde vermisti bidaha gitmedim bu cayida yapmadim deneyelim bakalim ise yarar islh

Nöbette yemeği fazla kaçırıyorum diye evden brokoli hasladım yoğurtlayıp yicem:nazar:

ahhaaha benim gibi haşlama yemeye başlayanlardan mısın, valla benim hoşuma gitmeye başladı tadını çook seviyorum içine brokoli, karnıbahar, havuç, kabak, pırasada koyuyorum tabi soğan ve sarımsakta. tam bir vitamin deposu oluyor. böylelikle hastada olmuyorum.

ahhaaha benim gibi haşlama yemeye başlayanlardan mısın, valla benim hoşuma gitmeye başladı tadını çook seviyorum içine brokoli, karnıbahar, havuç, kabak, pırasada koyuyorum tabi soğan ve sarımsakta. Tam bir vitamin deposu oluyor. Böylelikle hastada olmuyorum.

gastrit ve reflüm olduğu için karnıbahar pırasa vs tüketemiyorum çok rahatsızlık veriyo

melikenin yapmadigi sebeklik kalmamis bizim icin bizde salmayalim kenfimizi kim bize destek oluyor ki hele esim sanki 50 kiloyum zafiyet gecircekmisim gibi az yiyosun hasta olcaksin diye tepemde :)) o yuzden birakmiyoruz ama dun markete gitcrktik k.validemler geldi gidemedik evde hicbisey kalmadi malum bebeyle bende cikamiyorum o yuzden kahvaltimi atistirarak gecirdim oglene ne yicem bilmiyorum ama ac birakmicam kendimi surda pazara ne kaldiiii ben 600 gr verdim.bilee:)))

esasına bakarsan şebeklik yapmadım.bu kelimeden de hoşlanmadım.ben bu topiği birbirimize destek olmak için açtım.o yayınladıklarım gaza getirmek içindi.ben bir şebeklik göremedim sizede gerçekten bu kelimeyi kullandığınız için kırıldım.benim facebookta 4000 kişilik annelerden oluşan bir gurubum twiteer da geniş takipci bayan kitlem var ilkkez böyle bir tabirle karşılaştım:117:

Internetten bir iki baktım ama yapamadın zumba dansını bide senin girdiğin siteyi deneyeyim

X