Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

Göğüslerim fena bugün resmen memelere özgürlük verdim normalde 75 bedendir şuan bi 85 olmuştur aşırı da ağrı var hiç hatırlamıyorum adet öncesi bu kadar hassas olduklarını umutlanıyorum
Ay ben de öğrenmeden önce (reglime 2-3 gün kala) inanılmaz bi ağrı hassasiyet vardı göğüslerimde. Eve gelip sütyeni fırlatmak için saat sayıyodum haha. Bunlar da belirti tabii

Ay ben de öğrenmeden önce (reglime 2-3 gün kala) inanılmaz bi ağrı hassasiyet vardı göğüslerimde. Eve gelip sütyeni fırlatmak için saat sayıyodum haha. Bunlar da belirti tabii
Ayyy benimde 2 3 günüm kaldı hadi bakalım iyice umutlanmadım değil hissediyor gibiyim de inşallah yanılmam bebişim benimledir

Kızlar karın ağrısı ve ayak üşümesin ek olarak tam vajinamın üstü ağrıyor ya böyle baskı yapıyor aşağı doğru gibi, adet ya da yumurtlama döneminde değilim belirti olabilir mi acaba

Kızlar karın ağrısı ve ayak üşümesin ek olarak tam vajinamın üstü ağrıyor ya böyle baskı yapıyor aşağı doğru gibi, adet ya da yumurtlama döneminde değilim belirti olabilir mi acaba
Canım gecenlerdr kimyasal gebelik geçirdim. Benimde vajinama ağrı giriyordu böyle baskı var gibiydi. Benim test pozitif çıkmıştı ama devam etmedi malesef.

Canım gecenlerdr kimyasal gebelik geçirdim. Benimde vajinama ağrı giriyordu böyle baskı var gibiydi. Benim test pozitif çıkmıştı ama devam etmedi malesef.
Sağol kuzum cevap yazdıgın için , ayağa kalkınca artıyor yatınca daha iyi alt karnım ve tam dediğim bölge. Bu arada hiç üzülme kimyasaldan hemen sonra hamile kalınıyormuş burda çok örneğini gördük:)

Kızlar acil bi şey sorcam böyle minicik nokta şeklinde tutunma kanaması lekesi olur mu ? Karnım ağrıyor adet ya da yumurtlama döneminde değilim lavaboda farkettim şimdi böyle kırmızı uçlu kalemle değdirip çekmişim gibi bi nokta varda

Benim test silik çıktı gebelik belirtisi bekliyorum hiçbiri yok. Test silik çıkmasa kesin bütün belirtileri yaşardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…