Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48

selam canim.....canim biz daha yeni basladik.sizde ilerleme varmiiiiiiii:26::26::26:

merhabalar oğluö üç yaşında bu gün üçücü günümüz altı açık ben demeden daha anne çiş demedi biraz ozrlansakta yarım saaatte bir oturtuyorum wc ye ama sabah yinede kakasını altına yaptı çişini devamlı yapıyor zaten azcık tuvalete kalkınca devamı kilota alıştırma donu almadım çift don ve şort giydiriyorum yerlere sızmadan hallediyoruz şimdilik don stoğumuz sağlam ne zaman öğrenicez artık bilmiyorum ama herkese sabırlar diliyorum

Son düzenleme:

tamam Cigdemcim oyle yaparim
bu arada benim kiz uyudu simdi bezini baglaya bilirim

canim Allah bagislasin oglunu
bi de oglunun ismini soylersen listeye eklerim seni de
bu arada ben de normal kilot giydiriyorum

kizlar.az once kizim tuvaletin kapisina vuruyordu.biraz gec gittim yanina.baktim cisini yapmissizce bu iyi gelismemi:26::26::26:

aslinda ben de simdiden ogretmek istemem ama hem ikinci bebegi istiyorum hamile hamile zor olucaktir hem de benim cadi bezle dolasmak istemiyo cikarip cikarip atiyo

tamam canim hayirli olsun

AA sendemi ikinci bebegi istiyorsun :)
aynen bende ama önce tuvaletini öğrenmeli sonra memeyi bırakmalı.
ondan sonra inşallah...

ne diyosuuuuuuuuuuuuuuun saat 20 de mi
evet agladigi zaman biz de cozumu tek basina birakmamkta goruyoruz

evet çok geç yaptı.
bugün de altını baglamamayı düşünüyorum.bakalım hayırlısı...

evet cadi sabah uyandi altini actim yikadim kilotunu giydirdim
demin de cisin var mi diye sordum evet dedi lazimliga oturmadi tuvalete goturdum yapti
simdilik alti kuru geziyo bizde saat 12.21
bakalim aksama kadar nasil olucak​

evet ikinci cisimiz yine tuvalete yapdik
hadi kizim kos pepenin cisi geldi dedim kostuk tuvalete pepeyi oturttum aa pepeye alkis cisini yapti dedim alkisladik sonra cadiyi oturttum hadi sen de yap diye yapti

ohh maşallahhhhh
siz 2 den 3 e geçiosunuz inşallah yaaa :)
darısı bize inşallah
tabi kazaların olması da muhtemel.
ama önemli olan tuvalete yapması
keşke bizimki de o aşamalara gelse..
bakalım bugün neler yapıcaz.dün çiş yapmadı diye çorba içiriyorum şimdi.sıvı veriyorum bol bol.

kizlar.az once kizim tuvaletin kapisina vuruyordu.biraz gec gittim yanina.baktim cisini yapmissizce bu iyi gelismemi:26::26::26:

tabiiki iyi gelişme canım.
çocuk açık açık demiş açııııııııınnn işim var orda diye
inşallah çabucak öğrenirler ya.

bende 4 gün deneyip ara vermiştim.
bugün yeniden kilot giymeye başladık.
2 gündür kaka diyor çünki

iyi gelisme tabi ama keske zamaninda gitseymisin yanina sonra cocuk vazgecmesin bu huyundan

ne biliyim gec davrandim birazbu gun ilk gun sonucda yapamaz dusundum.bundan sonra dikkatli davranmam lazimmmmm

bak su kuzuya ya yere goye cis yapar ya da hic yapmaz bi ortasi yok mu bu cocugun
ben de simdi ogle uykusuna kilotla yatirdim uyudu sonra bezini baglayip yatagina biraktim

simdi saat 15.19 simdiye kadar 2 kere tuvalete bir kere altina yapti

bu islerde gozunu ahanda boyle acman gerekiyo

Alemsiniz kızlar
Ben yoruldum artık canım isterse tuvalete götürüyorum istemezse götürmüyorum
Canım isterse kilot giydiriyorum çünkü küçük hanım kendi bildiğini okuyor
Bu arada topic gittikçe kalabalıklaşıyor

Son düzenleme:
Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 1 ziyaretçi)
hatres, Hatice_1986, stellamaris
Slm kızlar gelişmeler nasıl, sizler nasılsınız?

hosgedlin canim anlasilan senin kiz canindan bezdirmis seni

evet topik baya kalabalklasti demek bu bezlerden kurtulmak isteyen cok

Aslında çocuklarımızın sağlığı açısından ne kadar erken kurtulursak kardır ama...
bizim durum vahim tuvaletin kapısından dahi girmiyo :-(
Canım benimki de öyle işte, İŞTEMİYORUM deyip kaçıyor

Son düzenleme:
kizlar offfff ben cok tembel bir anneyim ya.benim kiz eline havlusunu alib tuvaletin kapisina vurub agliyor.hemen kosdum kizim noldu dedim.ciss dedi.hemen acdim kulotuna.yapti cisini yetisemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…