Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48
kizlar offfff ben cok tembel bir anneyim ya.benim kiz eline havlusunu alib tuvaletin kapisina vurub agliyor.hemen kosdum kizim noldu dedim.ciss dedi.hemen acdim kulotuna.yapti cisini yetisemedim

Canım hiç üzülme çiş dediğin her dakka var buna yetişmedin öbürüne mutlaka yetişirsin
Boşuna kendini helak etme

Merhabalar...Biz de öğlen uykusuna yattık...Uykuya da kilotla yatıyoruz, geneld uyurken yapmıyor..
Sabah ilk çişi lazımlığa yapmıştık..Sonra kakasını yapacağını anladım hemen oturttum kakayı da lazımlığa yaptı...Sonra bir baktım çişini yapyor hemen kaptığım gibi lazımlığa oturttum.."Annecim yanlış yere yaptım " dedi mahsunlaştı..Olsun dedim bak devamını doğru yere yapıyorsun..Sonra da uyudu..Bakalım öğleden sonra halimiz ne olacak..Bir de yanlış yaptım demesi iyi sanırım en azından bu işte bir yanlışlık olduğunu kavradı ya da sadece benim konuşmalarımı taklit ediyor bilemiyorum..Bu aralar papağan gibi herşeyi kapıyor ama ne kadarını doğru yerde kullanıyor bilemiyorum..

Nazlma sizin durumunuz çok iyi maşallah Kendisi haer veriyor ne güzel biz de anca biz oturtursak yapıyor..Az daha dikkat gözünü ayırmazsan kolay öğrenecek gibi senin kız :)

Azerincim siz de iyi gidiyorsunuz ufak tefek kazalar olacak napalım :)

Son düzenleme:
selam canim.....canim biz daha yeni basladik.sizde ilerleme varmiiiiiiii:26::26::26:

Maalesef hayır. Ortalığa çiş yapıp duruyor

Alıştırma külotu var benimkinin ama kalın ya anlamıyorum çiş mi yapmış, terlemiş mi? Giydirmiyorum o yüzden. Senin çift don fikri hoşuma gitti. Ben de yapayım yer silmekten ellerim alerji oldu.

kizlar.az once kizim tuvaletin kapisina vuruyordu.biraz gec gittim yanina.baktim cisini yapmissizce bu iyi gelismemi:26::26::26:

Evet haber vermesi çok büyük bir gelişme

Maşallah oğluna demekki kavramış nereye yapması gerektiğini,inşallah taklit değildir...

ya kızlar ben lazimlik almadım klozetde deneme yapıyoruz hep onumu denemeliyim acaba onuda temizlemek istemiyorum
Çocuğun klozete oturmakta sıkıntı çıkarmıyorsa lazımlık almasan da olur, lazımlık da olsa klozette olsa her halükarda temizlemek zorundayız canım.

slm kızlar..ne güzel bebişlerinize tuvalet eğitimi vermeye başlamışsınız..benimki henüz 1 yaşında daha tuvaletten anlamıyoruz malesef...hatresssssssssssssssssss nerdesin kuzu sen ya...senin peşinde dolanmaktan helak oldum tatlım...sabah göreve çıkmıştım..öğleyinde yemeğe katıldım...yeni geldim işe...neler yapıyorsun..akşam saçlarımı kestircem ya...beni çok terletiyor gıcık oluyorum..kütmü kestirsem kulak hizasımı bilemiyorum kararsızım ama kısa olacak onu biliyorum...

Leyloşşşşşşşşşşşşşşşşş canım hoşgeldin topiceeeeeeeeeeeeeeeeeee

Son düzenleme:

Canım ben de senin peşindeydim şükür yakaladım
Evet tuvalet işkencemizi gör Leyloşum ya,yakında senin de yakındır
Kaç gündür bir börek yapıcam sıcaktan tembellik çökmüş yapamadım gitti,buralarda dolanıp biraz ferahlayıp yaparım inşallah.
Canım saçların düz ise küt hatta yuvarlak kestir derim çok yakışır böyle

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…