Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48
kızlar bu tuwalet eğitiminde dikkatli olmak lazım
benim eltimin 8 yaşındaki oğlu kakasını hala altına yapıyo
çok zor bir durum çocuk küçüklüğünde çok kabızlık çekmişti belki ondan olabilir
geçenlerde bize geldiklerinde şöyle bir baktım da çocukla aynı bebek gibi ilgileniyolar altını temizle çişe götür
allah kimseye vermesin:KK50:

:KK9::KK9::KK9::KK9:yaza kadar alışacak bu gıdışle
ay insallah bu sefer umutluyum:KK9::KK9::KK9:
geçenlerde bize geldiklerinde şöyle bir baktım da çocukla aynı bebek gibi ilgileniyolar altını temizle çişe götür

ne diyosun 8 yasindaki cocugun da cisi kakasi zordur ya:KK25:

çokzormuş gerçekten 8 yaş çok buyuk

benımde bır tanıdığımın oğlu 3 4 yaşına kadar kakasını yapıca zmana bez bağlatıyordu korkuyormuş kakasından :KK9::KK9:

Canım lütfen eltine söyle peteğoga gödürsün piskilojik sorun yaşamış ola billir :KK50:

çokzormuş gerçekten 8 yaş çok buyuk

benımde bır tanıdığımın oğlu 3 4 yaşına kadar kakasını yapıca zmana bez bağlatıyordu korkuyormuş kakasından :KK9::KK9:

Bütün çoçuklar korkar canım bu tamamen çoçuk piskilojisi onuniçin yaptığı zaman hiç bi zaman aaa ne kötüymüş demiyeceksin afferin sana kakanı iyiki yaptın diyeceksin isterse altında bez olsun bunu dememiz lazımkı korkmasın peteğoğ sabiha keskim paktınanın önerisidir:KK31:

Bütün çoçuklar korkar canım bu tamamen çoçuk piskilojisi onuniçin yaptığı zaman hiç bi zaman aaa ne kötüymüş demiyeceksin afferin sana kakanı iyiki yaptın diyeceksin isterse altında bez olsun bunu dememiz lazımkı korkmasın peteğoğ sabiha keskim paktınanın önerisidir:KK31:

benımki 1 yaşında kakasını yapınca ister istemez sevınıyorum buyuyuncede dıkkat ederım

zor olmazmı kızlar sürekli kakan geldimi diye soruyolar tek çocukları bide geceleride bez bağlıyolar zaten

götürdüler çok uğraştılar bağırsak filmi falan çektirdiler pisg. dr. da götürdüler üstüne gitmeyin diyomuş

görseniz bi okdarda zeki çocuk çok konuşan bi çocuk

benımki 1 yaşında kakasını yapınca ister istemez sevınıyorum buyuyuncede dıkkat ederım
Sabiha hanım bu olayı uzun anlatmıştı çoçuklar kaka olayını farklı alğılıyorlar bizim tepkilerimizle bunu büyütüyolar onunu için şimdiden onu yürkledir yanında asla kötü kokmuş deme oğluşum kaka mı yapmış iyiki yapmış diyeceksin aferin sana gibi yüreklendiriçi seyler söyle bu onun bilinç altına yerleşir ilerde farklı bi şekilde karşına cıkmasın bence 8 yaşındaki cocukta böyle birşeyle karşılaşmış ola billir :KK31:

veee 4.cis lazimliga:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:2 kilota 2 lazimliga:KK53:
hadi kız bu sefer olcak inşallah :nazar::nazar:

evet benim de bi akrabamın oğlu 7 yaşında o da hep altına yapıyordu kakasını daha yeni yeni wc ye yapmaya başladı

arada hala altına yapıyo :KK31:

bu arada yarım saat önce wc ye götürdüm oynadık fln neyse çiş beklerken kaka çıktı piyangodan:KK9::KK9:

kakayı da wc ye yaptık ama çiş hhala yok en son saat 12:10 da çiş yaptı şimdi de uyuyo zaten

böylece günü yarılamış olduk :KK31:

zor olmazmı kızlar sürekli kakan geldimi diye soruyolar tek çocukları bide geceleride bez bağlıyolar zaten

götürdüler çok uğraştılar bağırsak filmi falan çektirdiler pisg. dr. da götürdüler üstüne gitmeyin diyomuş

görseniz bi okdarda zeki çocuk çok konuşan bi çocuk

Canım piskiyatr değil çoçuk pikolojisi peteğoğ a gödürseler daha iyi olur:26:

az önce bezine baktım yapmamıştı ben de uyandırıp wc ye götürdüm

yaptı ama accık yaptı gerisini de pijamasına sakladı zaar :KK9::KK9:

geriye yatırdım ama uyudu mu bilmiyorum daha bakmadım :KK53:

ay kizlar inanamiyorum:KK52::KK52::KK52:sevincimden aglicam:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
demin disariya cikmadan once babasi oturttu lazimliga babasini gorunce hemen oturdu baya yapti alkisladik falan:KK9::KK9::KK9:sonra mecbur bezini takip gittik saat 6da gittik 8.30 da geldik bezine bi baktim yapmamis:KK53:hemen oturttum lazimliga tabi once mizmizlik yapti ama oturunca hemen yapti cok sevindim ya:KK52::KK52::KK52::KK52::21::21::21::21::KK76::KK76::KK76:
bu gun 2 cis kilota 4 cis lazimliga:KK9::KK9::KK9::KK9:
hadi darisi basiniza:KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
bugun benimkide oglen biranda anne kakam geldi dedi:KK53:hemen tuvalete goturdum yaklasik on dakika icinde cooook az yapti :)) sonunda kalkmak istedi kaldidim bes dakika sonra kalanini kuloduna yapti :KK43:(daha sonra disari cikicaz diye bagladim bezini geldigimde ciss v kaka bezine yapti :KK43:(sonra uyttum hala uyuyor kalkinca bezini cikaricam.uykuda bezi kuru olanlar varmis ne guzel bizimki hep dolu hele sabah bomba gibi oluyor :))ne diyelim darisi basimiza

ay kizlar inanamiyorum:KK52::KK52::KK52:sevincimden aglicam:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
demin disariya cikmadan once babasi oturttu lazimliga babasini gorunce hemen oturdu baya yapti alkisladik falan:KK9::KK9::KK9:sonra mecbur bezini takip gittik saat 6da gittik 8.30 da geldik bezine bi baktim yapmamis:KK53:hemen oturttum lazimliga tabi once mizmizlik yapti ama oturunca hemen yapti cok sevindim ya:KK52::KK52::KK52::KK52::21::21::21::21::KK76::KK76::KK76:
bu gun 2 cis kilota 4 cis lazimliga:KK9::KK9::KK9::KK9:
hadi darisi basiniza:KK16::KK16::KK16::KK16:

İyi canım hadi ilerleme var :nazar:sakın daha bez bağlamaki rahatlığa alışmasın:KK31:
Bizde daha wc ye isabet yok bide lazımlık deniyecem:KK31:

İyi canım hadi ilerleme var :nazar:sakın daha bez bağlamaki rahatlığa alışmasın:KK31:
Bizde daha wc ye isabet yok bide lazımlık deniyecem:KK31:
hadi darisi basiniza tanemim:KK9::KK9::KK9:belki lazimliga yapar:KK34:
bugun benimkide oglen biranda anne kakam geldi dedi:KK53:hemen tuvalete goturdum yaklasik on dakika icinde cooook az yapti :)) sonunda kalkmak istedi kaldidim bes dakika sonra kalanini kuloduna yapti :KK43:(daha sonra disari cikicaz diye bagladim bezini geldigimde ciss v kaka bezine yapti :KK43:(sonra uyttum hala uyuyor kalkinca bezini cikaricam.uykuda bezi kuru olanlar varmis ne guzel bizimki hep dolu hele sabah bomba gibi oluyor :))ne diyelim darisi basimiza
bizim kizin da sabah kalktiginda bezi yere atsan patlayacak gibi oluyo:KK9::KK9::KK9:

Kızlar şu anda dünyanın en mutlu insaniyimdir herhalde:KK52:az önce kızın kirlettiği çamaşırları yikiyordum kızım da oynuyordu mutfakta koşarak geldi cis dedi götürdüm hemen yaptı ay çok sevindim:KK9:inşallah yarın daha da iyi olur hepimiz için:KK16:bi de ben lazimliga oturunca top oynuyorum onla sanırım ona heveslendi oturur oturmaz top dedi :KK1:siz de yapın:KK34:

X