Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48
Kızlar şu anda dünyanın en mutlu insaniyimdir herhalde:KK52:az önce kızın kirlettiği çamaşırları yikiyordum kızım da oynuyordu mutfakta koşarak geldi cis dedi götürdüm hemen yaptı ay çok sevindim:KK9:inşallah yarın daha da iyi olur hepimiz için:KK16:bi de ben lazimliga oturunca top oynuyorum onla sanırım ona heveslendi oturur oturmaz top dedi :KK1:siz de yapın:KK34:

:nazar::nazar:hadi canım bence yarısınıdan çoğunu geçtin gözün aydın :KK9:tarısı basımıza:KK16:

ay kizlar inanamiyorum:KK52::KK52::KK52:sevincimden aglicam:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
demin disariya cikmadan once babasi oturttu lazimliga babasini gorunce hemen oturdu baya yapti alkisladik falan:KK9::KK9::KK9:sonra mecbur bezini takip gittik saat 6da gittik 8.30 da geldik bezine bi baktim yapmamis:KK53:hemen oturttum lazimliga tabi once mizmizlik yapti ama oturunca hemen yapti cok sevindim ya:KK52::KK52::KK52::KK52::21::21::21::21::KK76::KK76::KK76:
bu gun 2 cis kilota 4 cis lazimliga:KK9::KK9::KK9::KK9:
hadi darisi basiniza:KK16::KK16::KK16::KK16:
ayyy ne güzel yaaa maşallah :nazar:
veeeeeeeeeeeeee 5 cis lazimliga:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:ay super ama hic kendisi soylemedi hep ben oturtuyorum:KK31:
olsun kız bi kaç güne kendi de söyler
Kızlar şu anda dünyanın en mutlu insaniyimdir herhalde:KK52:az önce kızın kirlettiği çamaşırları yikiyordum kızım da oynuyordu mutfakta koşarak geldi cis dedi götürdüm hemen yaptı ay çok sevindim:KK9:inşallah yarın daha da iyi olur hepimiz için:KK16:bi de ben lazimliga oturunca top oynuyorum onla sanırım ona heveslendi oturur oturmaz top dedi :KK1:siz de yapın:KK34:

bak bi kaç güne bile kalmamış :KK9::KK9::KK9:

siz kaptınız bu işi :KK9::KK9::KK9:

gunaydin kizlar tam benim kiz ogreniyor diyodum ki sabah kalktigimizdan beri 3 cis koyverdik:KK14:
birisini kilota digerlerini yikamaya goturdugumde banyonun yerine:KK30::KK30:
gazel estos tanem fatihpepe elian nevreste sizde durumlar ne:KK53:

gunaydin.....
ruh halim inisli cikisli coooook dalgali dun aksam yaklasik on dakika tuvalette tuttum ciks yok yapmadi hemen ardindan kakasini yapti kuloduna :KK43:( gun boyle bitti.....
sabah gozunu acti "anne cisim geldi hadi tuvaleye yapalim"dedi :))yaptik sonrakiler kuloduna :KK43:(
azerin senin kizin kaka durumu nadil tuvaletemi yapiyor?

gunaydin kizlar tam benim kiz ogreniyor diyodum ki sabah kalktigimizdan beri 3 cis koyverdik:KK14:

of azi yaa ben de sabah 9 dan beri bekliyorum hala çiş yok ne kiloda ne wc ye

kahvaltıdan sonra oturttum 10 dk fln kaka yaptı wc ye ama çiş yapmadı

az önce yine götürdüm yok

sanırsam birazdan altına yapar gözüm üstünde beklemedeyim:KK31:

gunaydin.....
ruh halim inisli cikisli coooook dalgali dun aksam yaklasik on dakika tuvalette tuttum ciks yok yapmadi hemen ardindan kakasini yapti kuloduna :KK43:( gun boyle bitti.....
sabah gozunu acti "anne cisim geldi hadi tuvaleye yapalim"dedi :))yaptik sonrakiler kuloduna :KK43:(
azerin senin kizin kaka durumu nadil tuvaletemi yapiyor?
canim benim kiz basladigimiz gun ikinirken yakaladim hemen oturttum yari lazimliga yari kilota yapti:KK1:o gunden beri daha kaka yapmadi:KK53:
of azi yaa ben de sabah 9 dan beri bekliyorum hala çiş yok ne kiloda ne wc ye

kahvaltıdan sonra oturttum 10 dk fln kaka yaptı wc ye ama çiş yapmadı

az önce yine götürdüm yok

sanırsam birazdan altına yapar gözüm üstünde beklemedeyim:KK31:

estos bu cadilar gitgide kotuye mi gidiyor ne:KK37:
benim kiz da 4 cis dona 1 cis lazimliga:KK14:

son dort cis dordude benim goturmemle oturaga :))simdi uyuyacak uyuduktan sonra bez bagliycam kalkinca mucadelemize devammm :))

oglumun 10dkdan fazla tuvalet ve lazmlikta tuttuktan sonra kuloduna yaptigi kakayi yazmamisim :))) Allahim birde yemiyor diye sikayet ediyorum Allah'tan cis gibi surekli kaka yapmiyorlar:KK53::KK53:
Azerinnn senin kiza dikkat et bu isin sonu fena gozukuyor hazirlikli ol :))

canim benim kiz basladigimiz gun ikinirken yakaladim hemen oturttum yari lazimliga yari kilota yapti:KK1:o gunden beri daha kaka yapmadi:KK53:

estos bu cadilar gitgide kotuye mi gidiyor ne:KK37:
benim kiz da 4 cis dona 1 cis lazimliga:KK14:

ne bileyim yaa ben de bazen oh iyiy ilerleme var diyorum

bazen de başa döndük diyorum :KK50:

son dort cis dordude benim goturmemle oturaga :))simdi uyuyacak uyuduktan sonra bez bagliycam kalkinca mucadelemize devammm :))
ben kilotla uyuttum bi de 2 damla cis yapti en son:18::18:
oglumun 10dkdan fazla tuvalet ve lazmlikta tuttuktan sonra kuloduna yaptigi kakayi yazmamisim :))) Allahim birde yemiyor diye sikayet ediyorum Allah'tan cis gibi surekli kaka yapmiyorlar:KK53::KK53:
Azerinnn senin kiza dikkat et bu isin sonu fena gozukuyor hazirlikli ol :))

nasil kotu yani canim:26::18:

1,5 saat oldu 1 kere gittik yapmadı

yine gidelim diyorum hayır diyo zorlamak da istemiyorum

bu çiş de kiloda gidecek herhalde

neyse bi yemek yedireyim de tekrar oturtayım bakalım nolcek

azerinnn benim pasa hergun kakasini yapiyor herseferindede yaptiklarinin hatrisayilir yaniii,senin kizin daha okumadim yaptigini eger tuvaleti tutturamazda altina yaparsa benim gibi isyan bayragini cekersin kakayi temizlemk cis gibi olmuyor :))bu yuzden sonu kotu dedim umarim kizmamissindir

vee kilot ıslandı :KK25::KK25::KK25:
senin kiz galiba bu gun hic lazimliga yapmadi estos:26:
azerinnn benim pasa hergun kakasini yapiyor herseferindede yaptiklarinin hatrisayilir yaniii,senin kizin daha okumadim yaptigini eger tuvaleti tutturamazda altina yaparsa benim gibi isyan bayragini cekersin kakayi temizlemk cis gibi olmuyor :))bu yuzden sonu kotu dedim umarim kizmamissindir

niye kiziyim canim ne var bunda:KK19:
bu arada benim kiz senin sormani bekliyormus yapti demin kakasini hemi de sandigimiz gibi hatrisayilir:KK9::KK9::KK9::KK9:
bi de kendisi soyledi anne cis dedi oturttum hemen once cisini yapti sonra kakasini:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

senin kiz galiba bu gun hic lazimliga yapmadi estos:26:

niye kiziyim canim ne var bunda:KK19:
bu arada benim kiz senin sormani bekliyormus yapti demin kakasini hemi de sandigimiz gibi hatrisayilir:KK9::KK9::KK9::KK9:
bi de kendisi soyledi anne cis dedi oturttum hemen once cisini yapti sonra kakasini:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

evet züli hiç yapmadı zaten 2 den sonra bez bağlamıştım toplantıya gidicem diye

eve geldiğimde saat 6,5 olmuştu bezine yapmış tabi

kilot giydirdim talhayı yıkamaya girdim banyoya ben yıkarken altına yapmış

sonra onu da yıkadım tekrar giydirdim yarım saat önce fln yine altına yaptı :KK25:

bi de gitmek de istemiyo wc ye talhayı yıkarken yaptığını da söylemedi ıslanınca söylüyodu normalde

acaba tam hazır değil mi diye düşünmeye başladım :KK31:

evet züli hiç yapmadı zaten 2 den sonra bez bağlamıştım toplantıya gidicem diye

eve geldiğimde saat 6,5 olmuştu bezine yapmış tabi

kilot giydirdim talhayı yıkamaya girdim banyoya ben yıkarken altına yapmış

sonra onu da yıkadım tekrar giydirdim yarım saat önce fln yine altına yaptı :KK25:

bi de gitmek de istemiyo wc ye talhayı yıkarken yaptığını da söylemedi ıslanınca söylüyodu normalde

acaba tam hazır değil mi diye düşünmeye başladım :KK31:

canım banada öyle geldi sanki hazır değilmi senin kız?

benim oğlumda öyleydi son günlerde ağlıyodu wc gitmicem diye

ah azerinncim nasıl gitsik bizde tık yok ara verdik

bezlik sultanlıkmışşşşşşşşşşşşşş:KK52::KK52::KK52:

şaka bi yanada çişini kakasını altında bezi yokmuş gibi yapıyo yaptıktan sonra yere bakıyo çiş yaptım batırdımmı diye:KK9:

çişini yaptıktan sonra sölüyo yine tabii:KK31:

bazen soruyorum wc gidelimmi diye yok kabul etmiyooo:KK37:

üüfff noolcak bilmiyorumm bizde durumlar böyleken böyle:KK31:

canım banada öyle geldi sanki hazır değilmi senin kız?

benim oğlumda öyleydi son günlerde ağlıyodu wc gitmicem diye

valla aklım karıştı hee :44:

bi de şu 2 yaş inatları var ya onu en aza indirerek inatlaşmadan bu dönemi atlatmak istiyorum:KK31:

ama wc ye gitmek istemedikçe ben de üstüne gidersem eğer inadı daha da yerleşir sinirli bişi olur çıkar :18:

zaten benim bu denemeden pek ümidim yoktu başlarken bile :KK9:

şu 1 haftayı tamamlayayım da aynen böyle olursa üstüne gitmem yazın alıştırırım:KK31:

çok da istekliydi halbuki:KK25::KK25:

X