Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48
bizde warız bizdeee
nick:ELİAN
oğluşumun adı:ENES
31 aylık olduk bizde
ya bizim 2 hafta oldu hala sölemiyo çişiniii
ben götürüyorum yapıyo unutursam koyuveriyoo
sizin nasıl gidiyo kıslar

Benim ki wcye götürünce çiş yapıyorAma lazımlığı istemiyor her seferin de wcye gitmek zor olacakBen biraz daha beklemeyi düşünüyorum bezi komple çıkarmadan olmaz gibi:44:
yapıyosa ne güzel işte lazımlıktan wc ye alıştırmaya da çalışmayacaksın
bence denemelisin kaç aylıktı seninki
bizde warız bizdeee
nick:ELİAN
oğluşumun adı:ENES
31 aylık olduk bizde
ya bizim 2 hafta oldu hala sölemiyo çişiniii
ben götürüyorum yapıyo unutursam koyuveriyoo
sizin nasıl gidiyo kıslar

ben sabah başliicam inşallah hadi hayırlısı:18:

yapıyosa ne güzel işte lazımlıktan wc ye alıştırmaya da çalışmayacaksın
bence denemelisin kaç aylıktı seninki

ben sabah başliicam inşallah hadi hayırlısı:18:

31 aylık canımKoca adam oldu hala bezle geziyorİkizlerim 26 aylıkken öğrenmişlerdi..Havalar ısınsın istiyorum ben biraz daha rahat şeyler giysin giyip çıkarması kolay olsun

31 aylık canımKoca adam oldu hala bezle geziyorİkizlerim 26 aylıkken öğrenmişlerdi..Havalar ısınsın istiyorum ben biraz daha rahat şeyler giysin giyip çıkarması kolay olsun

anladım canım benim oğlum 3,5 yaşında öğrenmişti 3.denememde

kızımı da bi deneyeyim diyorum bakalım gidişat nasıl olacak :44:

İnşaallah çabuk öğrenir ,öğrenirler canım
Bende yaz sonu denedim olmadı bıraktımEn geç önümüzde ki ay başlarım diyorum

içimden bir his bu denemenin fiyasko olacağını söylese de bi cesaret yola girdim sayılır

sonumuz hayır olsun inşallah

ben de ufaktan uzayayım da sbah erken kalkıcam

hayırlı geceler sana

eveeeeeeetttttttt biraz önce bezimizi çıkarıp ilk tuvaletimize gittik

ama hiçbişey yapmadık tabii

15-20 dk da bir götürücem bakalım

ya kızlar bizim 2 hafta oldu ama oğluşum hala çişini sölemiyo çok hevesim kırılıyo geride beze dönmek istemiyorum ne yapcağımı bilmiyorum sizce sölylermi daha çişini yoksa wazmı geçeyim ??

Benim ki wcye götürünce çiş yapıyorAma lazımlığı istemiyor her seferin de wcye gitmek zor olacakBen biraz daha beklemeyi düşünüyorum bezi komple çıkarmadan olmaz gibi:44:

Canım benim iki çoçuğumda lazımlık istemedi bundada hiç düşünmedim bakalım bu ne istiyecek

Sabah denemeyi unutum
Dünde iki kere gittik ama yapmadı
şimdi kahvaltıdan sonra deniyeceğim

Son düzenleme:
hadi bakalııım hayırlı olsun
bol çişler kakalarrr
hepimize inşallah
ya kızlar bizim 2 hafta oldu ama oğluşum hala çişini sölemiyo çok hevesim kırılıyo geride beze dönmek istemiyorum ne yapcağımı bilmiyorum sizce sölylermi daha çişini yoksa wazmı geçeyim ??

bu kaçıncı denemeniz

gece bez bağlıyor musun

Son düzenleme:
ben de sabah 7 den beri yarım saatte bir götürüyorum daha tuvalete de altına da yapmadı

daha yeni bişeyler yiyip içti artık bundan sonra yapar

gece yatmadan önce bezini değiştirmiştim sabah hemen açtım baktım yapmış gece bezine

ama ne zmn yaptı bilmiyorum tabi bezi biraz soğuktu sanırım gecenin ortasında yaptı

bu hesaba göre çoktan çişinin gelmiş olması lazım ama evdeki hesap Azra'nın popoya uymuyo tabi

hepimize inşallah

bu kaçıncı denemeniz

gece bez bağlıyor musun

geçen yaz denemiştik bi hafta tam ara yatılı misafirlerim geldi mecburen bırakmak zorunda kaldım
geceleri bağlıyorum yapıyor bezine gündüz uyursa ozamanda altına muşamba seriyorum bazen yapıyo az uyursa kuru kalkıyo
benim ikinci çocuğum ama yinede insan acemi gibi oluyor ya
benim oğlum 31 aylık seninki nekadar canım
bizim tam 2 haftayı geçti hala sölemiyo çişini pufff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…