Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48
azerinn sonunda be cnm nerdesin kiz sen hepimiz merak ettik seni:18: oooo biz coktan tamamladik egitimi cnm:KK16:digerlerindende var sanirim :KK9:senin kizda super gidiyor :KK9:hepimiz superiz anlaycagin:KK1:

azerinn sonunda be cnm nerdesin kiz sen hepimiz merak ettik seni:18: oooo biz coktan tamamladik egitimi cnm:KK16:digerlerindende var sanirim :KK9:senin kizda super gidiyor :KK9:hepimiz superiz anlaycagin:KK1:

geldim canim:KK16::KK16::KK16::KK16:
ooo tebrikler canim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
listemizi duzenledim
valla ben bu iste sabirin cok onemli oldugunu ogrendim
benim kiz geceleri de artik cisini yariya kadar azaltti:KK9:

“Kadir gecesi üç defa “La ilahe illallah” söyleyen müslümanın, birincisinde bütün günahları bağışlanır. İkincisinde Cehennemden kurtulur, üçüncüsünde Cennete girer.”

[Tefsir-i Mugni]

Kadir Gecemiz Mübarek Olsun..

“Kadir gecesi üç defa “La ilahe illallah” söyleyen müslümanın, birincisinde bütün günahları bağışlanır. İkincisinde Cehennemden kurtulur, üçüncüsünde Cennete girer.”

[Tefsir-i Mugni]

Kadir Gecemiz Mübarek Olsun..

verdigin bilgiler icin tesekkur ederim canim
hepimizin Kadir Gecesi mubarek olsun:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba kizlar
uzun zamandir netde sorun vardi o yuzden giremedim
nasil gidiyo egitim
asama atlayanlar egitim tamamlayanlar falan var mi??
gecmisi okuyamadim

benim kizda super ilerlemeler var
oncelikle artik cisini 1 1.5 saat tutuyo:KK9::KK9:
eskiden saatde 2-3 kez cis yapardi
sonra artik oglenleri kilotla uyutuyorum ve kup kuru kalkiyo hem de 2 2.5 saat uykunun ardindan:KK9::KK9::KK9:
egitimi yarim birakmadim devam ediyorum ama hala cisini kendisi soylemiyo

nerdeydin zuzum yaa özledikk :KK16:
maşallah ilerleme süper,en kısa zamanda da söyler inşallah prenses

biz iyi gidiyoruz.kaka ve çişleri tuvalete yapıyoruz.
dün akşam kakasını yaptı,küçük bir kakaydı. heyecanla bir bagırması vardı ki; 'ANNEEEEE BAAK BEBEK KAKAA ' :KK60:
bez takmıyoruz ve geceleri de kuru geçiriyoruz.
egitimi tamamlamış mı oluyoruz şimdi :nazar:

aynen cnm sabır cok onemlı ne demısler sabreden derviş muradına ermiş:KK1::KK1:aferinn kuzuya:nazar::KK54:
anam cisli donlar yikamaktan biktim ogrensin artikin:KK1::KK1:
nerdeydin zuzum yaa özledikk :KK16:
maşallah ilerleme süper,en kısa zamanda da söyler inşallah prenses

biz iyi gidiyoruz.kaka ve çişleri tuvalete yapıyoruz.
dün akşam kakasını yaptı,küçük bir kakaydı. heyecanla bir bagırması vardı ki; 'ANNEEEEE BAAK BEBEK KAKAA ' :KK60:
bez takmıyoruz ve geceleri de kuru geçiriyoruz.
egitimi tamamlamış mı oluyoruz şimdi :nazar:

ay sesli guldum ya:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:bebek kaka mi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:siz cok yasayin emi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
digerleri anne baba kaka oluyo demek:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar bizde durum vahim benim kız 18aylık tı biliyorsunuz öğrendi çişini firesiz söylüyordu gece dahil sorunsuzdu .kakasini tutturamıyordu başlayınca haber veriyordu şimdi keyfi bırakıyor.bazen .benim dikkatimi çekmek için yapıyor sanırım ama zaten hep başındayım ilgiliyim .nerde hata yapıyorum eskisi kadar ilgilenmiyormuyum dersiniz.yoksa tuvalete gitme oyunundan sıkıldımı?küçük yaşta başlamanın sonucu mü dersiniz yoksa bu süreçte oluyor mü böyle şeyler?

zuzuuuuum bizim aşamayı 3 e alsana? yada tamamlandı da yapabiliriz istersen :KK16:
maşallah süper gidiyoruz.
çişi gelince haber veriyor,tutuyorum wc ye,bitince de çiş bitti diyor.
başka yere gidince akşama kadar tutuyor ama.
gerçi geçen gün görümcemlerde sorun olmadı.
aman tek sorunumuz bu olsun dimi ama :KK8:

kızlar bizde durum vahim benim kız 18aylık tı biliyorsunuz öğrendi çişini firesiz söylüyordu gece dahil sorunsuzdu .kakasini tutturamıyordu başlayınca haber veriyordu şimdi keyfi bırakıyor.bazen .benim dikkatimi çekmek için yapıyor sanırım ama zaten hep başındayım ilgiliyim .nerde hata yapıyorum eskisi kadar ilgilenmiyormuyum dersiniz.yoksa tuvalete gitme oyunundan sıkıldımı?küçük yaşta başlamanın sonucu mü dersiniz yoksa bu süreçte oluyor mü böyle şeyler?

cnm bebeklerın kasları 18 aylıkken gelısebılcegı gıbı 24 aya kadar bazen daha bıle uzun surebılır bence ılgını cekmek ıcın yapıyor sende pek tepkı verme aaa deyıp kosma yanına cok sıkda sorma bunalmasın sadece bılerk yapınca tepkı vermeden bı dahakı ı lazımlıga yada klo0zete yap dersın:KK34:

cnm bebeklerın kasları 18 aylıkken gelısebılcegı gıbı 24 aya kadar bazen daha bıle uzun surebılır bence ılgını cekmek ıcın yapıyor sende pek tepkı verme aaa deyıp kosma yanına cok sıkda sorma bunalmasın sadece bılerk yapınca tepkı vermeden bı dahakı ı lazımlıga yada klo0zete yap dersın:KK34:bırde boyle dene ıstersen:KK51:

heralde kucuk oldugu icin oyun oynuyo senle canim
o altina yapinca sen de uzuluyomus gibi yapsan:26:
zuzuuuuum bizim aşamayı 3 e alsana? yada tamamlandı da yapabiliriz istersen :KK16:
maşallah süper gidiyoruz.
çişi gelince haber veriyor,tutuyorum wc ye,bitince de çiş bitti diyor.
başka yere gidince akşama kadar tutuyor ama.
gerçi geçen gün görümcemlerde sorun olmadı.
aman tek sorunumuz bu olsun dimi ama :KK8:
tamam tubi:KK9::KK9::KK9::KK9:
cok sevindim sizin adiniza ay bu egitimi tamamlayanlarin sag eli bizim kizin basina:KK1::KK1:

bu arada bizim kiz ayni ben goturdugumde cisini yapiyo ama hala soylemiyo
kakayi bu gun ilk defa yapmadan once soyledi ama digerlerini hep altina yapti kakayi baya cok yapar da benim kiz:KK53::KK53:

cnm bebeklerın kasları 18 aylıkken gelısebılcegı gıbı 24 aya kadar bazen daha bıle uzun surebılır bence ılgını cekmek ıcın yapıyor sende pek tepkı verme aaa deyıp kosma yanına cok sıkda sorma bunalmasın sadece bılerk yapınca tepkı vermeden bı dahakı ı lazımlıga yada klo0zete yap dersın:KK34:
bende öyle yaparak ilerledim zaten bugün firesizdik ama aradaki farkı anlamadim.nden yaptığını çözemedim ilgisiz kalınca ya da bana kizinca desem bugün hep iş yaptım onla oynamadım.geldi çişini söyledi hemde hiç boş götürmedi beni.

heralde kucuk oldugu icin oyun oynuyo senle canim
o altina yapinca sen de uzuluyomus gibi yapsan:26:

tamam tubi:KK9::KK9::KK9::KK9:
cok sevindim sizin adiniza ay bu egitimi tamamlayanlarin sag eli bizim kizin basina:KK1::KK1:
amin canım inşallah sizde en yakın zamanda halledersiniz.ama benim kızın oynadığı oyun hiç keyifli değil benim açımdan:)

bu arada bizim kiz ayni ben goturdugumde cisini yapiyo ama hala soylemiyo
kakayi bu gun ilk defa yapmadan once soyledi ama digerlerini hep altina yapti kakayi baya cok yapar da benim kiz:KK53::KK53:
çişe götürme aralığını yavaş yavaş artırsan işe yarar mi acaba?

kızlar oğlum çişini söylüyor 2 gündür.ama kakasını yaparken saklanıyor ben fark edincede gelme anne gelme diyor baya baya gözüme baka baka altına yapıyor:KK43:ama şimdilik çişle ilgili sorunumuz yok söylemeye başladı her an bir şeyler değişmezse tabikide:)yalnız ben yarın doktora götürücem onu acaba altını bezlemelimiyim bu davranışım gerilemesine sebep olurmu?biz hiç eğitime başladığımızdan beri dışarı çıkmadık.sadece geceler uyuduktan sonra bezliyorum gece 2 defa filan yapıyor bezine.yakında gecede başlarım kaldırmaya sanırım.siz nasıl bir yol izlediniz.şimdi önümüz bayram eşimin mesleğinden dolayı bilmediğim bir sürü eve bayramlaşmaya gitmek zorundayım.oralara giderken bezlemezsem altına yaparsa felaket:)ne olur bi yol gösterin kızlar.

kızlar oğlum çişini söylüyor 2 gündür.ama kakasını yaparken saklanıyor ben fark edincede gelme anne gelme diyor baya baya gözüme baka baka altına yapıyor:KK43:ama şimdilik çişle ilgili sorunumuz yok söylemeye başladı her an bir şeyler değişmezse tabikide:)yalnız ben yarın doktora götürücem onu acaba altını bezlemelimiyim bu davranışım gerilemesine sebep olurmu?biz hiç eğitime başladığımızdan beri dışarı çıkmadık.sadece geceler uyuduktan sonra bezliyorum gece 2 defa filan yapıyor bezine.yakında gecede başlarım kaldırmaya sanırım.siz nasıl bir yol izlediniz.şimdi önümüz bayram eşimin mesleğinden dolayı bilmediğim bir sürü eve bayramlaşmaya gitmek zorundayım.oralara giderken bezlemezsem altına yaparsa felaket:)ne olur bi yol gösterin kızlar.
canim en iyisi bi kac tane alistirma kulotu al bi de cantana islak mendil attin mi bu is bu kadar
yaparsa kulotunu cikar sil yenisini tak
kızlar benide alın aranıza benim oğlum 19 aylık başlamak istiyorum artık tuvalwt eğitimine ne öneririsiniz banaaa:KK39:

memnuniyyetle canim kuzunun ismi neydi onu da soylersen eklerim:nazar::emir_bebek:

X