Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48
bizderesim ekleyelim dediiik :)
bir adetlazımlık resmi ve bir adetlazımlıga bezle oturan oğlumun resmi :KK53:

$DSC03156.JPG

$DSC03162.JPG

bir arkadaş 2 kilot üst üste giydirdiğinden bahsetmişti. bendemi öyle yapsam?
ama yinede kaçar sanki yaa :44:
yok canım kaçmıyo zaten az az yapıyorlar biz hiç bbaırmadık ortalığı
merhaba kizlar
bu gun benim kiz cok iyi gidiyodu ya:nazar:annemlere gidicez diye bezini bagladim kaka yapmamisti o yuzden
iyiki de baglamisim :KK25::KK1::KK1:
bu zamana kadar 2 kazamiz var
6 kez de lazimliga yapti:KK9:

bu arada kizlar topigimiz daha eglenceli olsun diye kuzularimizin lazimliklarinin fotolarini paylasalim mi:KK1:
siz buraya koyarsiniz
ben onlari ana sayfaya eklerim ne dersiniz:KK34:
ben de bunu düşünmüştüş :)
bizderesim ekleyelim dediiik :)
bir adetlazımlık resmi ve bir adetlazımlıga bezle oturan oğlumun resmi :KK53:

Eki Görüntüle 474393

Eki Görüntüle 474394

aferin paşaya :nazar:

Ayyy ben bu lazimliga bayildim....bizim ufakligida seneye baslucZ herhalde....
benim kiz da bayildi ama araba niyetine kullaniyo cogu zaman:KK1:
slm kızlar bugun basladıgımızdan berı en super gunumuz hıc kazamız yok oglen 13:30 yattı 17:30kalktı sayısını hatırlamadıgım kez cıs ve 2 kez kakasını yaptı klozete 2 kerede dusa umarım boyle gıderız cısım geldı demeyede basladı bu gece yapmaz ınsallah:::)

afferin size:KK9::KK9::KK9:
ay insallah bizimki de soylemeye baslar
yarin da boyle olursa sizi de 2 asamaya geciririz canim:KK34:

ay tubiii bu sipa cok tatli:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
masallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

teşekkürler teyzesiiiiii :)
bir de lazımlıga yapmaya başlasa dadından yenmicek ama neysehhh :KK19:

sizleri de görmek isteriiiizzz :KK17:

yok canım kaçmıyo zaten az az yapıyorlar biz hiç bbaırmadık ortalığı

ben de bunu düşünmüştüş :)

aferin paşaya :nazar:

teşekkür ederiz canım :)

demek kaçmıyo he?
tamam o zaman bende yarın çift kilot işine giricem :KK23:
aa gerçi yarın parkta iftar daveti var pazartesi inşallahhhhh

az önce yanıma geldi bacaklarını ayırdı suratını büzdü anne kakaa diyo ama o suratı görmeniz lazım acı acı :KK60:
götürdüm bezini çıkarttım bitti dedi kalktı ama yapmadı.
anladım ki kaka dediği çiş değil.
bikaç defa götürdüm yapmadı.
tam iftar saatiydi bezi taktım iftarımı açtım yanıma geldi altına yapmıştı :KK50:
söylemesi de birşey ama dimiiiii :nazar:

merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize kolay gelsin bu konu süper olmuş benimde ilk bebeğim henüz 16 aylık ama sanırım daha erken başlamak için sizin tecrübelerinizi okuyarak yavruma daha bilinçli yaklaşırım teşekkürler

bizden haberler vereyim ..durum süper artık hiç kaçırmamız yok .. dışarda evde anneee çişş diyor .. kabızlık problemimiz vardı daha doğrusu orda bekleyip yapmak zor geliyordu onuda bu gün iftar vakti tam halletti olan oruçlu ablaya oldu ilgilenemedim yanlız yedi zavalıcım.. benim afacan gündüz uyumazdı ama iki gündür biraz grip gibiydi ilaç verince uyudu ve altı kuru kalktı dün gecede süt içmesine rağmen yapmadan kalktı ilk defaa çok sevindim bak şimdi aklıma geldi bezini takmadım bu gece gideyimbezleyim inş. yapmaz sabaha kadar ... biz artık aştık darısı başınıza
hamile bi arkadaş varmış sanırım ALLAH tamamına erdirsin sağ sağlim bebesine kavuşsun inş.. darısı anne olmayı dört göz bekleyen tüm hanımlara inş.. :emir_bebek::nazar:

bizden haberler vereyim ..durum süper artık hiç kaçırmamız yok .. dışarda evde anneee çişş diyor .. kabızlık problemimiz vardı daha doğrusu orda bekleyip yapmak zor geliyordu onuda bu gün iftar vakti tam halletti olan oruçlu ablaya oldu ilgilenemedim yanlız yedi zavalıcım.. benim afacan gündüz uyumazdı ama iki gündür biraz grip gibiydi ilaç verince uyudu ve altı kuru kalktı dün gecede süt içmesine rağmen yapmadan kalktı ilk defaa çok sevindim bak şimdi aklıma geldi bezini takmadım bu gece gideyimbezleyim inş. yapmaz sabaha kadar ... biz artık aştık darısı başınıza
hamile bi arkadaş varmış sanırım ALLAH tamamına erdirsin sağ sağlim bebesine kavuşsun inş.. darısı anne olmayı dört göz bekleyen tüm hanımlara inş.. :emir_bebek::nazar:

maşallah denize :)
süper gidiyorsunuz canım
darısı bize inşallahhh

iki ileri bir geri gitmeye devam benim kız olayı kavradı ama sorun yaşıyoruz.sanırım daha küçük olduğu için normal karşılamalıyım.bugün hata bende oldu dışarıda kaldik epeyce bir süre eve yaklaştığınızda aklıma. geldi çiş yapalım demek ama demedim:KK43:bankanın eğimli merdiveni hoşuna gitti çok mutlu oldu.anne kaka dedi ama bile bile çişini yaptı o an oyunundan köpmak istemedi çok eğleniyordu çünkü benden kaçıyordu kendince sonra da kakasını yaptı ve yine anne kaka deyip kaçtı.evde de bizi yerimizden kaldırmak ve banyoda suyla oynayabilmek için kaka diyor:KK43:sürekli bizi bekliyor:KK43:

teşekkürler teyzesiiiiii :)
bir de lazımlıga yapmaya başlasa dadından yenmicek ama neysehhh :KK19:

sizleri de görmek isteriiiizzz :KK17:

teşekkür ederiz canım :)

demek kaçmıyo he?
tamam o zaman bende yarın çift kilot işine giricem :KK23:
aa gerçi yarın parkta iftar daveti var pazartesi inşallahhhhh

az önce yanıma geldi bacaklarını ayırdı suratını büzdü anne kakaa diyo ama o suratı görmeniz lazım acı acı :KK60:
götürdüm bezini çıkarttım bitti dedi kalktı ama yapmadı.
anladım ki kaka dediği çiş değil.
bikaç defa götürdüm yapmadı.
tam iftar saatiydi bezi taktım iftarımı açtım yanıma geldi altına yapmıştı :KK50:
söylemesi de birşey ama dimiiiii :nazar:
tubi cis yaptiginda ismini soylesen aa bak bu cis falan diye
yavas yavas ogrenir belki cisle kakayi
merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize kolay gelsin bu konu süper olmuş benimde ilk bebeğim henüz 16 aylık ama sanırım daha erken başlamak için sizin tecrübelerinizi okuyarak yavruma daha bilinçli yaklaşırım teşekkürler
tesekkur ederiz canim
bi kac ay sonra sen de baslarsin artik
gecmis olsun denize bak hasta oldugu halde altina yapmamis cok iyi gidiyo masallah:nazar::nazar:
1 hafta deneme surecine girdiniz demek
insallah 1 hafta sonra tam bitmis olur
iki ileri bir geri gitmeye devam benim kız olayı kavradı ama sorun yaşıyoruz.sanırım daha küçük olduğu için normal karşılamalıyım.bugün hata bende oldu dışarıda kaldik epeyce bir süre eve yaklaştığınızda aklıma. geldi çiş yapalım demek ama demedim:KK43:bankanın eğimli merdiveni hoşuna gitti çok mutlu oldu.anne kaka dedi ama bile bile çişini yaptı o an oyunundan köpmak istemedi çok eğleniyordu çünkü benden kaçıyordu kendince sonra da kakasını yaptı ve yine anne kaka deyip kaçtı.evde de bizi yerimizden kaldırmak ve banyoda suyla oynayabilmek için kaka diyor:KK43:sürekli bizi bekliyor:KK43:
daha kucuk baby cim yavas yavas ogrenicek
hem bu sefer suc sende olmus
teşekkür ederiz teyzesiii :KK16:
sizleri de merak ediyoruz amaa :KK17:
benim cadinin albumumde fotosu var kizlar
bi tane de lazimlikla cekerim

kizlar demin burnuma kotu koku geldi bi baktim benim kiz kaka yapiyo daha kulota degmemis ama kostuk lazimliga oturdu oyuncaklarini doktuk suda oynayarak yapti
ama ayaga kalkip bakiyo her yaptiginda:KK1:
bununla bu gun lazimliga 6 cis bir kaka yapti:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bir de kazamiz var

kizlar demin burnuma kotu koku geldi bi baktim benim kiz kaka yapiyo daha kulota degmemis ama kostuk lazimliga oturdu oyuncaklarini doktuk suda oynayarak yapti
bir de kazamiz var

oh maşallah sizeee
bizimki daha siftah yapmadı..
küvetine koydum yine,ayakta oynadı bugün ama çişini yapmadı. başında bekledim elimde lazımlıgın tasıyla :KK1:

tam burayı yazarken anne kaka dedi.hemen banyoya gittik bezi çıkarttık baktım bezine 1 damla gelmiş sadece. lazımlıga oturttum ama yapmadı kalktı geri.şimdi lazımlık yanımızda bekliyoruz.
bezine bakıyor anne beeeezi diyor :KK9:
takmadım bekliyorum bakalım...

oh maşallah sizeee
bizimki daha siftah yapmadı..
küvetine koydum yine,ayakta oynadı bugün ama çişini yapmadı. başında bekledim elimde lazımlıgın tasıyla :KK1:

tam burayı yazarken anne kaka dedi.hemen banyoya gittik bezi çıkarttık baktım bezine 1 damla gelmiş sadece. lazımlıga oturttum ama yapmadı kalktı geri.şimdi lazımlık yanımızda bekliyoruz.
bezine bakıyor anne beeeezi diyor :KK9:
takmadım bekliyorum bakalım...

haha bezini mi istiyo pasa:KK1:
ay erkek cocugunda zordur ya lazimliga denk getirmek:KK1:

haha bezini mi istiyo pasa:KK1:
ay erkek cocugunda zordur ya lazimliga denk getirmek:KK1:

lazımlıgın önünde az bi çıkıntı var o içerde tutuyor ama tam dik oturması lazım yoksa dışına gider hepsi :KK9:
kıvranıyor hala bakalım nezaman yapıcak. altı açık bekliyoruz. gözüm onda

bu arada kızın çok tatlı yaa maşallah. tam ısırmalıkk :KK16:

lazımlıgın önünde az bi çıkıntı var o içerde tutuyor ama tam dik oturması lazım yoksa dışına gider hepsi :KK9:
kıvranıyor hala bakalım nezaman yapıcak. altı açık bekliyoruz. gözüm onda

bu arada kızın çok tatlı yaa maşallah. tam ısırmalıkk :KK16:

ayakustu yapinca da kenarlara sicriyo dimi
sagolasin canim yorumuna cevap yazdim bi bak istersen

bir de kazamiz var[/QUO

tünaydın arkadaşlar :KK16: ooo :nazar::nazar: kuzuya böyle böyle alışacaklar inşallah benimki hala korkulu kaka sendromunu atlatamadı :KK1: belli bugün yine var ama yapmıyor tutsun bakalım illa yapacak gözümü ondan ayırmıyorum bende :KK53:dün sıfır kazayla günü bitirdik geceleride altına yapıyor ama arada ciddi fark var azalma var

tünaydın arkadaşlar :KK16: ooo :nazar::nazar: kuzuya böyle böyle alışacaklar inşallah benimki hala korkulu kaka sendromunu atlatamadı :KK1: belli bugün yine var ama yapmıyor tutsun bakalım illa yapacak gözümü ondan ayırmıyorum bende :KK53:dün sıfır kazayla günü bitirdik geceleride altına yapıyor ama arada ciddi fark var azalma var

ya iyiki de bu topigi acmisim fikirleriniz cok yardimci oldu bana:KK16::KK16::KK16:
insallah cabucak atlatiriz hepimiz
gozunu ayirma kuzudan bi bakmisin diger odaya yapivermis:KK1::KK1:

Son düzenleme:
X