Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48
lazımlıklarının mı lazımlıklarıyla mı?:KK53:

ben cekdim bile lazimligin fotosunu:KK1:
$Snapshot_20120728_1.JPG

bugün çok keyifliyim kızlar 4. günümüz ve çok iyi durumdayız :nazar: diyeyim çünkü hemen nazarım değer kendimize hiç kaza olmadı:KK52: galiba bizde yakın zamanda aşama atlayacağız.sabah kalktığımızdan itibaren 1-2 saatte bir oturtuyorum ve yapıyor öğle uykusundan yine kuru kalktı risk alıp yarım saatliğine dışarı bile çıktık eve kadar kakayı tutmuş eve gelince oturttum yaptı ama ağlaya ağlaya :KK14: acıyor diyo ama kakasına bakıyorum kabız deil yumuşak herhalde psikolojik öle diyor bide buna alışsa keşke.şimdilik çiş geldiğini anlamıyorum kafama göre götürüyorum bakalım ne zaman çiş diyecek.fotoğraf bana uyar hatta bugün çekmiştim bile birazdan yüklerim En Büyük TÜRKİYE

bugün çok keyifliyim kızlar 4. günümüz ve çok iyi durumdayız :nazar: diyeyim çünkü hemen nazarım değer kendimize hiç kaza olmadı:KK52: galiba bizde yakın zamanda aşama atlayacağız.sabah kalktığımızdan itibaren 1-2 saatte bir oturtuyorum ve yapıyor öğle uykusundan yine kuru kalktı risk alıp yarım saatliğine dışarı bile çıktık eve kadar kakayı tutmuş eve gelince oturttum yaptı ama ağlaya ağlaya :KK14: acıyor diyo ama kakasına bakıyorum kabız deil yumuşak herhalde psikolojik öle diyor bide buna alışsa keşke.şimdilik çiş geldiğini anlamıyorum kafama göre götürüyorum bakalım ne zaman çiş diyecek.fotoğraf bana uyar hatta bugün çekmiştim bile birazdan yüklerim En Büyük TÜRKİYE

oy masallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
bir benim kiz galiba saatde 2 kez cis yapan:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bence de kaka olayi biraz psikolojik canim

hadi ekle fotoyu bekliyorum:KK9::KK9:

bir arkadaş 2 kilot üst üste giydirdiğinden bahsetmişti. bendemi öyle yapsam?
ama yinede kaçar sanki yaa :44:

bence öyle alıştırma kilodu ben tavsiye etmiyorum çok kalın ve naylon olduğu için rahatsızlık verir.hem çiş yaptığını bilmesi gerekiyormuş ben o yüzden halıları kaldırdım ve bugünü sayma 3 gün boyunca aşırı sıklıkta yapmadı yaptıklarıda çok olmuyor zaten süreklide gözünden ayırmazsan hiç kaza olmaz diye düşünüyorum.dün farkına varamadım benden uzaklaşıp yapıyordu bugün ayrı odaya gittiğinde yakalayıp çiş yapalım hadi diyerek wc sokuyorum :KK1:

oy masallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
bir benim kiz galiba saatde 2 kez cis yapan:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bence de kaka olayi biraz psikolojik canim

hadi ekle fotoyu bekliyorum:KK9::KK9:

acaba senin kız daha hazır deilmi dersin hani diyorlarya en az 2 saat çiş tutabilmeli diye ilk gün yarım saatte bir yapınca doruk bende hazır deil diye düşündüm ama sonra tutmayı öğrendi çok şükür sende normal kilotmu giydiriyorsun yani çiş yaptığını anlıyormu

selam kızlar sanırım bu is bu kadar allaha şükür kızım 2-3 gündür kazasız hep kendi söylüyo ben hiç sormadım çiş kaka yapıyo ama lazimliga 
:nazar dışarda sorun olurmu bilmiyorum diğer türlü çok şükür çok güzel günde 3 kere çiş bi kere kaka yapıyo gece yapmıyo uyanınca yapıyo ama ben tedbir olarak bez bağlıyorum

selam kızlar sanırım bu is bu kadar allaha şükür kızım 2-3 gündür kazasız hep kendi söylüyo ben hiç sormadım çiş kaka yapıyo ama lazimliga 
:nazar dışarda sorun olurmu bilmiyorum diğer türlü çok şükür çok güzel günde 3 kere çiş bi kere kaka yapıyo gece yapmıyo uyanınca yapıyo ama ben tedbir olarak bez bağlıyorum

ooo :nazar::nazar: siz bu işi bitirmişsiniz o zaman ne zaman başlamıştınız.bende haziran doğumluyum

ooo :nazar::nazar: siz bu işi bitirmişsiniz o zaman ne zaman başlamıştınız.bende haziran doğumluyum
Ben yaklaşık bir aydır ara ara hep denedim olmadı tek ınadım lazimlik almamıştım geçen pazar ınadıkırıp aldım ve kızım söylemeye başladı yalnız alıştırma külodu falan olmuyo canim o bez gibi aynı normal külot olacak benim kuzum lazimlik bekliyomuş

Ben yaklaşık bir aydır ara ara hep denedim olmadı tek ınadım lazimlik almamıştım geçen pazar ınadıkırıp aldım ve kızım söylemeye başladı yalnız alıştırma külodu falan olmuyo canim o bez gibi aynı normal külot olacak benim kuzum lazimlik bekliyomuş

aynen canım bende direk bezi atıp kilot giydirdim ve ilk gün şok olmuştu her çişte :KK1: sonra sonra yapmamayı öğrendi bugün hiç yapmadı yere :nazar: ama henüz söylemiyor bakalım.bende 2 ay önce lazımlık almıştım benimkide onu istemedi acıyor dedi inat etti bende adaptör aldım ve hemen oturdu şimdi lazımlığa su doldurmaca oynuyoruz oturduğu yerden oda işe yaradı çünkü benim oğluş tam bi su canavarı :KK1:

yanlız ben oğlumla foto sandım bizim zaten adaptör koyayım mı
o da olur canim hadi ekle

tebrikler canim
1 hafta da boyle giderse egitim tamamlanmistir yazisini yazariz artik

aynen canım bende direk bezi atıp kilot giydirdim ve ilk gün şok olmuştu her çişte :KK1: sonra sonra yapmamayı öğrendi bugün hiç yapmadı yere :nazar: ama henüz söylemiyor bakalım.bende 2 ay önce lazımlık almıştım benimkide onu istemedi acıyor dedi inat etti bende adaptör aldım ve hemen oturdu şimdi lazımlığa su doldurmaca oynuyoruz oturduğu yerden oda işe yaradı çünkü benim oğluş tam bi su canavarı :KK1:

bizimki de suyu cok seviyo
bu gun banyoya koydum lazimligi suyla oynayarak yapti niye bu aklima daha once gelmedi ki
sizler soyleyince yaptim oldu

slm kızlar bugun basladıgımızdan berı en super gunumuz hıc kazamız yok oglen 13:30 yattı 17:30kalktı sayısını hatırlamadıgım kez cıs ve 2 kez kakasını yaptı klozete 2 kerede dusa umarım boyle gıderız cısım geldı demeyede basladı bu gece yapmaz ınsallah:::)

X