Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48
oglum 29 aylık
2 aydır aralıklı ugrasıyoruz bı turlu ıstıkrarlı alıstıramadık artık lazımlıkmı alsak dıyorum
annem kesınlıkle ızın vermıyor
cısının geldıgınde bezını cıkarıp yerede yaopabılıyor
korkudan cısını yapınca cısımı yaptım dıye aglıyor
ama bır gun her ıhtıyacında tuvalete gıdıyorsa 2 gun kesınlıkle soylemıyor

selam kızlar benim kız bezini çıkarttirmiyo artık bide yaparken anne çi yapıyorum diyor ama bugün dönüşü yok mecbur atacak onuda bişey soracam ya biri şey demişti herseferinde altına yaptığında yıkama o temizlenince sıkıntısı kalmaz tabi az cildini yaksinda söyler demişti veya ıslak mendille siliver diyordu ben her seferinde yikiyordum sizler nasil yapıyorsunuz

benim durumda ela melek gibi hiç yapmadı wcye hep altına yaptı wcye girmiyo sanırım biz geç kaldık ağacı biraz daha yaşken eğmek gerekmiş off

benımkı kalkınca wc yapıyor ama ya sonraaa?
ya sonraaa yanıııı????
oyundan kalkıp gırmıyor bılmıyorum annem ogretıyor ben calsııyorum cokmu ustune ıdıyo acaba bıraksakmı egıtımı sımdılık 2 yas 5 aylık ama

benim durumda ela melek gibi hiç yapmadı wcye hep altına yaptı wcye girmiyo sanırım biz geç kaldık ağacı biraz daha yaşken eğmek gerekmiş off

benımkı kalkınca wc yapıyor ama ya sonraaa?
ya sonraaa yanıııı????
oyundan kalkıp gırmıyor bılmıyorum annem ogretıyor ben calsııyorum cokmu ustune ıdıyo acaba bıraksakmı egıtımı sımdılık 2 yas 5 aylık ama

selam kızlar konuyu takip edıyorum daha once yazmıstım da oglum 26 aylık 3 hafta once 1 günlük bı denememız oldu hazır deıl dıye düşündük ve bıraktık su an beklemedeyım yaz bıtmeden dogum ıznıne cıkınca tekrar denıycem ıns o zamana kadar onu hazırlamaya calısıcam bakalım çişten hıc haberı yok oyle dedıgınız gıbı 2 saat nerd ekuru kalsın bezı uyuyunca felan da bez dolu kalkıyor bakalım ben agırlasmıs olucam ıyıce ama denıycem mecbur yoksa daha zor :18:

Bezini çıkarıp yapıyorsa ışte wc yönlendir bence vazgeçme canim ben bir aydır aralıklarla eğitime çalışıyorum ama wcye bi kere bile yapmadı ama artık mecbur ya bebek gelmeden bitirsem :-(

Bezini çıkarıp yapıyorsa ışte wc yönlendir bence vazgeçme canim ben bir aydır aralıklarla eğitime çalışıyorum ama wcye bi kere bile yapmadı ama artık mecbur ya bebek gelmeden bitirsem :-(

benım soylede bı korkum var hadı alıstı dıyelım arkasına bebek dogunca ılgı azalıcak halıyle psıkolojık olarak etkılenıp ınadıan tekrar altına yaparsa dıyorum daha dogmamıs cocuga don bıcıyorum ama gher turlu seyı düşünüyorum napım

gormuyoruzkı bezını cıkarıp yere yaptıgını canım
yapmıs halde yakalıyoruz her defasında bılmıyorum annem kızıyordur oyle yapınca tabııı senın bebek gelmeden ogrenmelı ben evlenmeden bu ısı halletmıs olmalıyız bez bez cok yorucu artık ya sabah bı kalkıyo bazen tasmıs bez bazen ıse kupkuru
ıstıkrarlı degılız sımdılık

Evet o ihtimalde var yüzde 98 ama başarmalıyiz bak sen büyüdün o bebekde onun için bez bağlıyoruz sen abla oldun diyerek belki dahada olumlu olur

canim Allah bagislasin oglunu
bu islerde anneler hep karisir zaten sunu yapma bunu yapma diye
ikinizde uzerine dushseniz yapar belki
biriniz isteyip digeriniz istemeyince cocugun da kafasi karisiyo haliyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…