Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Şimdi çocuklu bir arkadaşıma sordum. Patikli tulumların içine çorap giydiriliyormuş. Zaten dış tulumlar kendinden kalın patikli. Yani bunlara gerek olmuyormuş. Almayıverdim ben bakalım. Lcwda bugün 3 al 2 öde var duyurulur 😅
Ya git be kadın yeter sjgjdkgkfk valla 2 günde 13 bin TL alışveriş yapmışım, tek tesellim büyük ihtimal her şeyin bitmiş olması

Eklentiler

• IMG_0864.png
    IMG_0864.png
    512,4 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_0865.png
    IMG_0865.png
    411,5 KB · Görüntüleme: 23
Güzel elbise giyip böyle parkta falan çekinsen mis
Of ailenin fotoğrafçısı olarak ablamın bir sürü hamiş fotoları bebek çekimlerini yaptım. Benim bir tane hamişken uzaktan çekilmiş düzgün resmim yok. Geçen ablama dedim bi çek şurda arka plan güzel. Öyle saçma açıyla çekmiş ki sinir oldum. Eşim desen kendisi 40 resim çektirir beni 1 tane zor çeker. Aşırı delirdim şuan bu duruma fotoğrafçıya gidicem tetiklendim🤣🤣🤣🤣

Of ailenin fotoğrafçısı olarak ablamın bir sürü hamiş fotoları bebek çekimlerini yaptım. Benim bir tane hamişken uzaktan çekilmiş düzgün resmim yok. Geçen ablama dedim bi çek şurda arka plan güzel. Öyle saçma açıyla çekmiş ki sinir oldum. Eşim desen kendisi 40 resim çektirir beni 1 tane zor çeker. Aşırı delirdim şuan bu duruma fotoğrafçıya gidicem tetiklendim🤣🤣🤣🤣
Bende azıcık hava ısınsa sahilde çekinmeye gidicem elbise giyip arkadaşlar çeker ama işte sürekli yağmur yağıyor bakalım haftaya havalar 18 derece gözüküyor denk gelirde çekiniriz inşallah

Yemek yaparken karnıma sıcak su geldi, dolu dolu 1 kepçe 😒 bir şey olacağını sanmıyorum ama yine de sormak istedim, beboyla ilgili bir sıkıntı olmaz değil mi? Başına gelen oldu mu
Bebişe hiçbir şey olmaz ama olan sana olmuş acımıştır. Sivenonun vurma çarpma yanmalar için acayip işe yarayan bir şeyi var tavsiye ederim. Hem doğal hem bebek için hem kendimiz için çok işe yarıyor. Geçmiş olsun😔😔

Şimdi çocuklu bir arkadaşıma sordum. Patikli tulumların içine çorap giydiriliyormuş. Zaten dış tulumlar kendinden kalın patikli. Yani bunlara gerek olmuyormuş. Almayıverdim ben bakalım. Lcwda bugün 3 al 2 öde var duyurulur 😅
Kiz sana bu lcw komisyon mu veriyor incir agaci diktin ocagimiza🤣🤣🤣

Islak mendil kutusunun arabaya bağlanan modeli de varmış. 3 al 2 öde var diye 2 tane büyük boy 1 tane de bebek arabasına asılanından aldım. Bunlara su koyup pamukla beraber koyduğumuz zaman kullanabiliyoruz şimdi dimi her seferinde pamuğu sıfırdan ıslatmamız mı gerekiyor yoksa?

Islak mendil kutusunun arabaya bağlanan modeli de varmış. 3 al 2 öde var diye 2 tane büyük boy 1 tane de bebek arabasına asılanından aldım. Bunlara su koyup pamukla beraber koyduğumuz zaman kullanabiliyoruz şimdi dimi her seferinde pamuğu sıfırdan ıslatmamız mı gerekiyor yoksa?
O su soğuduğu için bebiş irkiliyormuş. Onun yerine termosta su tutup her seferinde ıslatın diyollaaaa

X