Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Ay sen en guzelini yaptinbende oyle yapsaydim hic beklemedigim anda mazaretlendim. Genelde herkes te adet olmus. Allah razi olsun
Ne demek canım önce dualarınızı beklemek istedim ama baktım adet geldi gelecek bide uzun sürüyor baya geciktirmek istemedim başka dua gruplarında paylasmissindir diye Duana bakinayim dedim bulamadım niyetine okudum Allah kabul etsin inşallah ne muradın varsa versin hayirlisiyla

Canim maşallah listeyi bitirdin Ağzına sağlık Rabbim senin de gönül muradini nasip etsin InşaAllah Allah razi olsun

Kızlar bide bişey soracağım bilginiz varmı bilmiyorum Recep ayının her on gününde kılınan namaz varya bugun ay 20 akşam namazından sonra 21 gecesi sayılıyor ya hani üçüncü on günlüğü kılabilir miyim akşam namazından sonra ayyy adet olurda kilamazsam diye çok korkuyorum

Paylaastim aaslinda var bi surü.
Haticeydi ismim

Canim niyetin onemli farziyeti yok tabiki kıl zaten mubarek aydayiz

Hiçbir bilgim yok kuzum H Hufezaa arkadaşımız hafizdi insaAllah görürse cevaplandirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…