Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Ilahiyatci arkadaşıma sordum. Bana ezberden biliyorsan dua niyetine sureleri okuyabilirsin demişti.
Bende öyle biliyorum kuran ayetleri gibi sureleri de ezbere olarak okunabilir. Recep ayından dolayı hergün mesela 100 İhlas okuyoruz ozman ben devam edeyim arkadaşlara okumaya rabbim kabul etsn inşallah

Canım ben yine de okumuyorum uygun olan okumamak aslında bırde burda toplu nıyet ediyoruz sahsen ben duamın regl hali varken okunmasını istemem.
Tabi ki ben de okumuyorum. Hatta abdest alıp normalde kapalı değilim ama tüm duaları okurken saçımı kapalılar gibi sımsıkı bağlıyorum. Tek bir saçım görünmesin diye. O yüzden de mazeret durumumu bildirdim.

Bende öyle biliyorum kuran ayetleri gibi sureleri de ezbere olarak okunabilir. Recep ayından dolayı hergün mesela 100 İhlas okuyoruz ozman ben devam edeyim arkadaşlara okumaya rabbim kabul etsn inşallah
Canim mazeret durumun bitince oku diğer mazeretli kızlarda öyle yapacak

Canim mazeret durumun bitince oku diğer mazeretli kızlarda öyle yapacak
Ben de sordum zaten ona göre okuyayım diye cnm ben normalde okuyorum ve bana okunurken de sakıncası yok ama diğer arkadaşlara haksızlık olmasn ben de onlara uyayım dualarını paylasınca ekran fotosu alır kalan 2 kişiye okurum reglm bitince ok

Tamam canim öyle yaparsın

Okudum canm Rabbim kabul etsin inşAllah

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…