Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Duamız
“Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” dua sahibi arkadaşımız için 70 kere okuyacağız
B bursakesta duası;
Benim duam yüreğimdeki sıkıntılar gitsin,bana yapılan haksızlıklar bir bir gün yüzüne çıksın.Haksızlık yapanlar pişman olsun kapıma gelsin yalvarsın.Allah anneme babama aileme sağlık sıhhat afiyet,huzur versin.Yüreğimdeki sıkıntılar gitsin.İşimde başarılı olayım.Allah hayırlı ve gönlüme göre bir eş hayırlı huzurlu bir evlilik nasip etsin.

R rainyy okudu
Aktif Lora
O olacakinan okudu
B bursakesta ️ okudu
Sukufezar_ okudu
kunfeyekun__ okudu

Okudum canım Allh kabul etsin

Duamız
“Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” dua sahibi arkadaşımız için 70 kere okuyacağız
kunfeyekun__ duası ;
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
yarabbi yarabbi yarabbi Kadriye kulunun gözünden yaş akıtan yüreğini hüzünlendiren ne kadar gammı kederi sıkıntısı varsa üzerinden kaldır yüzünü güldür ve bu grubda dua eden dua kardeşlerininde dualarını kabul eyle AMİN ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA

R rainyy
Aktif Lora
O olacakinan
B bursakesta
Sukufezar_
kunfeyekun__

Okudum ,Allah kabul etsin

Sukufezar_ kendi niyetim duam için okudum Rabbim kabul etsin aminnnn

Duamız
kunfeyekun__ duası ;
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
yarabbi yarabbi yarabbi Kadriye kulunun gözünden yaş akıtan yüreğini hüzünlendiren ne kadar gammı kederi sıkıntısı varsa üzerinden kaldır yüzünü güldür ve bu grubda dua eden dua kardeşlerininde dualarını kabul eyle AMİN ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA

R rainyy
Aktif Lora
O olacakinan
B bursakesta okudu
Sukufezar_
kunfeyekun__ ️okudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…