Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

okudum Allah kabul etsin

Okudum. Allah kabul etsin.

Duamız
“Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” dua sahibi arkadaşımız için 70 kere okuyacağız
kunfeyekun__ duası ;
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
yarabbi yarabbi yarabbi Kadriye kulunun gözünden yaş akıtan yüreğini hüzünlendiren ne kadar gammı kederi sıkıntısı varsa üzerinden kaldır yüzünü güldür ve bu grubda dua eden dua kardeşlerininde dualarını kabul eyle AMİN ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA

R rainyy okudu
Aktif Lora okudu
O olacakinan okudu
B bursakesta okudu
Sukufezar_ okudu
kunfeyekun__ ️okudu

Duamız;
Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn. Duanın Türkçe meali, "Seni her türlü noksanlıktan tenzih ederim. Şüphesiz ben kendine zulmedenlerden oldum." Herkes bu duayı dua sahibi adına 100 tane okuyacaktır abdest şartı vardır abdest sorunu olan arkadaşlar başka zaman okuyacaklar
Aktif Lora duası ;
Allahım gönlümdekileri sen biliyorsun kısa zamanda hayırlısı ıle olmasını nasıb et, sen ol dersin ve olur sana hiçbirşey zor gelmez. dua arkadaşalrımın da gönlunde ne varsa hayırlısı ile olsun amın

Aktif Lora
O olacakinan
kunfeyekun__
Sukufezar_
B bursakesta
R rainyy
Rezzene

Aktif Lora için okudum Rabbim kabul etsin aminnnn Sukufezar_

Okudum. Allah kabul etsin

B bursakesta listemiz bu sırayla gidiyoruz ama abdest sıkıntısı olma durumun varsa önden gidip tüm listeye tek tek okuyabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…