Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

O
Okudum bugun icin

Duamız
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr.” Herkes dua sahibi için 150 dua sabihi kendi için 100 tane okuyacak
O olacakinan duası ;
Allahım, Hz yunus as ın balığın karnında sana yalvardığı adınla yalvarıyorum aylardır gece gündüz yalvardığım duamı sen en kısa zamanda hayırlısıyla kabul et, beklediğimden de güzel şekilde sonuçlandır, beni daha fazla bekletme Allahım. Burada birbirimize ettiğimiz dualarımızı kabul et.
kunfeyekun__ okudu
Sukufezar_ okudu
R rainyy okudu
B blueandblue okudu
Aktif Lora
O olacakinan
B bursakesta okudu

Okumayan arkadaşlar öğlene kadar okuyup bitirelim öğlen yeni arkadaşa geçeceğiz

okudum Allah kabul etsin

Duamız
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr.” Herkes dua sahibi için 150 dua sabihi kendi için 100 tane okuyacak
O olacakinan duası ;
Allahım, Hz yunus as ın balığın karnında sana yalvardığı adınla yalvarıyorum aylardır gece gündüz yalvardığım duamı sen en kısa zamanda hayırlısıyla kabul et, beklediğimden de güzel şekilde sonuçlandır, beni daha fazla bekletme Allahım. Burada birbirimize ettiğimiz dualarımızı kabul et.
kunfeyekun__ okudu
Sukufezar_ okudu
R rainyy okudu
B blueandblue okudu
Aktif Lora okudu
O olacakinan okudu
B bursakesta okudu

Duamız
B bursakesta duası ;
Benim duam yüreğimdeki sıkıntılar gitsin,bana yapılan haksızlıklar bir bir gün yüzüne çıksın.Haksızlık yapanlar pişman olsun kapıma gelsin yalvarsın.Allah anneme babama aileme sağlık sıhhat afiyet,huzur versin.Yüreğimdeki sıkıntılar gitsin.İşimde başarılı olayım.Allah hayırlı ve gönlüme göre bir eş hayırlı huzurlu bir evlilik nasip etsin.
kunfeyekun__
Sukufezar_
R rainyy
B blueandblue
Aktif Lora
O olacakinan
B bursakesta

Okudum,Allah benim de arkadaşlarımın da duasını kabul etsin

B bursakesta için okudum Rabbim kabul etsin aminnnn [

Duamız
B bursakesta duası ;
Benim duam yüreğimdeki sıkıntılar gitsin,bana yapılan haksızlıklar bir bir gün yüzüne çıksın.Haksızlık yapanlar pişman olsun kapıma gelsin yalvarsın.Allah anneme babama aileme sağlık sıhhat afiyet,huzur versin.Yüreğimdeki sıkıntılar gitsin.İşimde başarılı olayım.Allah hayırlı ve gönlüme göre bir eş hayırlı huzurlu bir evlilik nasip etsin.
kunfeyekun__ okudu
Sukufezar_ okudu
R rainyy
B blueandblue
Aktif Lora
O olacakinan
B bursakesta okudu

Okudum. Allah kabul etsin

Duamız
B bursakesta duası ;
Kunfeyekunnn okudu
Sukufezar_ okudu
R rainyy okudu
B blueandblue
Aktif Lora okudu
O olacakinan okudu
B bursakesta okudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…