Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

OKUNAN DUA : 1000 İHLAS SURESİ

KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI : KİŞİ BAŞI HERKES 66 TANE OKUYACAK YALNIZCA DUA SAHİBİ 76 TANE OKUYACAK

DUA OKUNACAK KİŞİ:FADİME

OKUMADA SON GÜN:SALI AKŞAMI

ftemiz duasi;
ismim Fadime, duam Allahım benim kalbimden geçen tüm dileklerimin hayırlısı ile kabul olmasını, kendimi gösterebileceğim ve hakettiğim maaşı alabileceğim, devamlı olacak bir iş nasip et Allahım. Ailemdeki herkese huzur, sağlık, mutluluk ve bereket dolu bir hayat diliyorum. Dua arkadaşlarımın dualarını da kabul eyle Allahım.

B Bademmm388
byebyeblackbird
Luniss
Kafiyesizsiir
Luluuu94
Namaria
Umut_2019
ftemiz OKUDU
Cuel
M mer_4260
@casual woman
yalutserkan OKUDU
ayseMsb
H M
15yusra11

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

okudum canm Allah kabul etsin insAllah

ftemiz senin icin okudum fadimecim Rabbim umduklarina nasil eylesin.

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Cuel canim duani paylasir misin

Sıranın bana gelmesine çok sevindim dualarınıza o kadar çok ihtiyacım varki. Benim duam küçük kızım 2 yaşında bişey atmış ağzına hastanedeyiz şuan yatış yapıcaz ciğerine yerleşmiş küçük bişey sabahtan operasyonu gerçekleşecek alıcaklar, o operasyon çok güzel gerçekleşsin inşallah sorunsuz olsun bitsin. Rabbim herşeyden önce evlerimize sağlık, huzur, mutluluk, birlik, dirlik, beraberlik bereket nasip etsin. Rabbim çocuk isteyen herkese çocuk nasip etsin. Hepimizin duaları tez zamanda kabul olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…