Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Merhaba canım. Şu anda yukarda yazan duayı okuyoruz sırası ile. Sırası gelen arkadaşımıza her birimiz 1000 tane okuyoruz 2 günde. Listemizi yarıladık ama şimdiye kadarki arkadaşlarımıza okuyabilirsen seni de ekleyebilirim listeye. Okuyamaz isen bir sonraki duamıza listeye yazalım senide.

Ben gruba nasıl girebilirim acaba? Beni de alır mısınız?
Merhaba canım. Şu anda yukarda yazan duayı okuyoruz sırası ile. Sırası gelen arkadaşımıza her birimiz 1000 tane okuyoruz 2 günde. Listemizi yarıladık ama şimdiye kadarki arkadaşlarımıza okuyabilirsen seni de ekleyebilirim listeye. Okuyamaz isen bir sonraki duamıza listeye yazalım senide.

Su an ki duayı okuyabilirim sonraki duada listeye ekleyebilirsiniz

Sonraki listeye yazabilir misin beni abla? Kaç güne biter şimdiki listeniz? Ona göre alarm kurayım ki unutmayayım. Ha bir de her bir kişi için 1000 kez okuyoruz ve 2 gün süresi var değil mi? Kimsenin hakkına girmemeye çalışırım Allahın izniyle lakin kendi hakkına girilmesini de istemem tabi kii. Herkesin günü gününe okuyacağı kesin değil mi?

Tabiiki sonraki listeye yazarım seni ama sonraki duamız farklı bir dua olur her defasında farklı bir dua okuyoruz. SDuanın sayısını ve kaç günde okunacağını birlikte karar veriyoruz csnım. Herkes gününde okur bazen gecikmeler olabiliyor canım bazımızın bebeği var bazımızın işi yogun hastamız falan olabiliyor ama dualarımız mutlaka tamamlanıyor en kötü ihtimalle okumayan arkadaşımızınm yerinee müsait olan arkadaşlarımız okuyor

Su an ki duayı okuyabilirim sonraki duada listeye ekleyebilirsiniz
canım şimdiki duada 10. arkadaşımıza okuyoruz geçmiş olan 10 arkadaşımıza okuyabilecek misin toplam 10.000 yapıyor toplamda. Okurum dersen ekliyorum seni listeye gecikmelerin okursa idare ederiz canım. Çünkü sen eskileri okurken biz yeni arkadaşlara da geçmeye devam edeceğiz eğer okurum dersen önceki arkadaşların niyetlerini özelden yazayım sana

Tamam abla diğer listede olmak istiyorum. Ama tabi dua ve adedi de önemli. Tamamlayamayacaksam vebal almak istemem. Yeni liste olunca özelden yazabilir misin bana?

Tamam abla diğer listede olmak istiyorum. Ama tabi dua ve adedi de önemli. Tamamlayamayacaksam vebal almak istemem. Yeni liste olunca özelden yazabilir misin bana?
Yeni liste başlayacağı zaman etiketlerim seni canım adet ve günü berabaer belirliyoruz kimse zor durumda kalmadan rahatça okusun diye

Tamam ablacığım teşekkür ederim. Ortalama kaç gün sonra yeni liste oluşur?
Şimdi bebeği uyutuyorum canım aksam bilgi vereyim yanlış hatırlamıyorsam 8-10 kişi var sırada 2şee günden 18-20 gün eder akdam net bilgi vericem sana

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Okurum tabi dünkü arkadaş için okudum bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…