Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Niyetlerini özelden atar mısınız?

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır’’
Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 1000 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 2 gündür. 11 Aralık Cumartesi günü yeni arkadaşımıza geçeceğiz

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür
Listeden çıkmak isteyen bildirim yapabilir

begonvil1985 arkadaşımızın niyeti;
“Bismillahirrahmanirrahim. Rabbim, okuyacağımız duâların vesilesiyle İrem kuluna kolaylık ver. Tek başına iki evlâdını büyütürken, önündeki zorlukları ve engelleri kaldır. Muhakkak ki ona zor gelen, Sana kolaydır Allah’ım. İrem Kulunun çocuklarını hastalıklardan, kötülüklerden ve nazardan koru. Amin”

goah
Jawlensky
burcusami
V Vavin
nursevdi
efsunn210102
PiXiEE
PiXiEE
5 528mucizemmm
begonvil1985
H Hapiness
Z zeynepmuratselo
tr_lelli
mutlulukbenihicbirakma
mutlulukbenihicbirakma
mutlulukbenihicbirakma
Umut_2019
Aktif Lora
Butimar-
S Sindirella 234

Tamam ablacığım teşekkür ederim. Yeni listede olacağım inşallah. Unutma beni
yeni listeye eklicem canım seni ama şidiki listede var mısın yok musun onu anlamadım. arkadaşa okudum demişsin ama kime okudun şindiki listede misin onu tam anlamadım

Abla Allah razı olsun ama benim için şimdi bu duayı okurlarsa ben okuyanlar için okuyamam ki. Benim demek istediğim sadece el açıp dua etmeniz. Mesajı gören ablalarımdan ricam Yakup'tan olma Medine'den doğma Muhammed Mustafa'nın tez vakitte hidayete ermesi için dua etmeleri

Olsun canım ne olacak sanki sen listeye yetişemedin müsait olan arkadaşlarımız okur hiç tanimadigimiz arkadaşlarınıza dua ediyor olmak çok güzel

Olsun canım ne olacak sanki sen listeye yetişemedin müsait olan arkadaşlarımız okur hiç tanimadigimiz arkadaşlarınıza dua ediyor olmak çok güzel
Yaa gözlerim doldu çok teşekkür ederim. Allah buradaki ablalarımın ne muradı varsa versin tez vakitte. O zaman ben niyetimi yazabilir miyim?

Amin canım. Sen bana özelden yaz ben en son senin niyetini yazicam okumak isteyen arkadaşlarımız okur sonra da yeni duamiza geçeriz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…