Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

canım şimdiki duada 10. arkadaşımıza okuyoruz geçmiş olan 10 arkadaşımıza okuyabilecek misin toplam 10.000 yapıyor toplamda. Okurum dersen ekliyorum seni listeye gecikmelerin okursa idare ederiz canım. Çünkü sen eskileri okurken biz yeni arkadaşlara da geçmeye devam edeceğiz eğer okurum dersen önceki arkadaşların niyetlerini özelden yazayım sana
Niyetlerini özelden atar mısınız?

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır’’
Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 1000 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 2 gündür. 11 Aralık Cumartesi günü yeni arkadaşımıza geçeceğiz

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür
Listeden çıkmak isteyen bildirim yapabilir

begonvil1985 begonvil1985 arkadaşımızın niyeti;
“Bismillahirrahmanirrahim. Rabbim, okuyacağımız duâların vesilesiyle İrem kuluna kolaylık ver. Tek başına iki evlâdını büyütürken, önündeki zorlukları ve engelleri kaldır. Muhakkak ki ona zor gelen, Sana kolaydır Allah’ım. İrem Kulunun çocuklarını hastalıklardan, kötülüklerden ve nazardan koru. Amin”

goah goah
Jawlensky Jawlensky
burcusami burcusami
V Vavin
nursevdi nursevdi
efsunn210102 efsunn210102
PiXiEE PiXiEE
PiXiEE PiXiEE
5 528mucizemmm
begonvil1985 begonvil1985
H Hapiness
Z zeynepmuratselo
tr_lelli tr_lelli
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma
Umut_2019 Umut_2019
Aktif Lora Aktif Lora
Butimar- Butimar-
S Sindirella 234

Tamam ablacığım teşekkür ederim. Yeni listede olacağım inşallah. Unutma beni🤗🤗🤗
yeni listeye eklicem canım seni ama şidiki listede var mısın yok musun onu anlamadım. arkadaşa okudum demişsin ama kime okudun şindiki listede misin onu tam anlamadım

Kızlar listemiz bitince R ruhsuzcadi arkadaşımızın yigeni biraz sıkıntındayamış bu listemize yetişemedi ama en son yigeni için müsait olan arkadaşlar okuyabilir mi bu duamızı bende okuyacağım inşallah
Abla Allah razı olsun ama benim için şimdi bu duayı okurlarsa ben okuyanlar için okuyamam ki. Benim demek istediğim sadece el açıp dua etmeniz. Mesajı gören ablalarımdan ricam Yakup'tan olma Medine'den doğma Muhammed Mustafa'nın tez vakitte hidayete ermesi için dua etmeleri🤲🏻🤗

Abla Allah razı olsun ama benim için şimdi bu duayı okurlarsa ben okuyanlar için okuyamam ki. Benim demek istediğim sadece el açıp dua etmeniz. Mesajı gören ablalarımdan ricam Yakup'tan olma Medine'den doğma Muhammed Mustafa'nın tez vakitte hidayete ermesi için dua etmeleri🤲🏻🤗
Olsun canım ne olacak sanki sen listeye yetişemedin müsait olan arkadaşlarımız okur hiç tanimadigimiz arkadaşlarınıza dua ediyor olmak çok güzel 💞💞

Amin canım. Sen bana özelden yaz ben en son senin niyetini yazicam okumak isteyen arkadaşlarımız okur sonra da yeni duamiza geçeriz inşallah

X