Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum Allah kabul etsin

tekrar okuyun yazdığınızı! Isterseniz.
BEN REGL OLDUM OKUYAMAM ARKADAŞLAR
Neyse ben yazmak istedim sadece.
Dua ettim olmadı demek bence hos diil.
Bizim haddimize degil veren Allah..
Biz sadece duacisiyiz.
Sabirla, tevekkulle..

şki arkadaşımız için de okudum, Allah kabul etsin

Okudum canım

LISTENIN HIZLI ILERLEMESI ICIN GUNLUK IKI KISI ICIN OKUNACAK IKI KISI ICINDE AYRI AYRI YUZER TANE OKUNACAK IKI ARKADAŞ ICINDE OKUYUNCA IKISI ICINDE OKUDUM DIYE BILDIRIM YAPIN

Duamiz
La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil Azim

Türkçe manası: Kuvvet ve güç sadece büyük ve yüce olan Allah'ın yardımı ile olur. ..

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 100 kez okuyacak

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür

nursevdi duası;
Duam ;
Sağlıklı ,sıhhatli ,vatana millete hayırlı çocuklarım olsun. İsteyen herkesin kucağını boş bırakmasın. Rabbim herkesin gönlündeki muradı nasip etsin. Kızkardeşime hayırlı kismetler nasip etsin. Okuyan herkesten Allah razı olsun

goah duası;
Ya rahman ,Ya Rahim,Ya Halim,Ya Kerim,Ya Rezzak,Ya Hannan,Ya Deyyan,Ya Hakim,99 Esma ül Hüsna nin Hatırı için bana hayırlı bir evlat ihsan eyle .. İsteyen ,uğraşan tüm herkesi evlat nasip eyle ..Evimizde , neşe,sağlık,huzur, bereketin gani gani artmasını nasip eyle ..Sağlığımızı safi ismiyle sifalandir rabbim .. Okuyan herkesin dileğini nasip eyle Allah'ım ..

begonvil1985 OKUDU

F Flower__

agustos72 OKUDU

Cuel

@Byrmsyda1 OKUDU

tr_lelli OKUDU

PiXiEE

5 528mucizemmm OKUDU

Z zeynepmuratselo OKUDU

burcusami OKUDU

Aktif Lora

nursevdi OKUDU

goah OKUDU

Jawlensky OKUDU

Umut_2019 OKUDU

Luluuu94 OKUDU

honeymilkkk OKUDU

yalutserkan

aypare ackerman

Kafiyesizsiir OKUDU

E Eda1996

LISTENIN HIZLI ILERLEMESI ICIN GUNLUK IKI KISI ICIN OKUNACAK IKI KISI ICINDE AYRI AYRI YUZER TANE OKUNACAK IKI ARKADAŞ ICINDE OKUYUNCA IKISI ICINDE OKUDUM DIYE BILDIRIM YAPIN

Duamiz
La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil Azim

Türkçe manası: Kuvvet ve güç sadece büyük ve yüce olan Allah'ın yardımı ile olur. ..

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 100 kez okuyacak

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür

Jawlensky Merve duası;
İsmim Merve
Ya Erhamerrahimin, halimize bin şükür, günahlarımızı bağışla. Eşimle çocuklarımla annemle babamla huzurlu sağlıklı uzun ömür yaşayalım. Borçlarımızı ödeyelim evimize bereket ver. Büyük kızım aklı başında olsun, yaşıtları gibi konuşsun, dili çözülsün, Kötü insanlar bizden uzak olsun. Çocuklarımı ve bizi hastalıklardan ve tüm kötülüklerden koru. Gönlümdeki dualarimi kabul eyle. Kpss de iyi bir puan alıp İstediğim yere atanayim. Rahatsizligim nüksetmesin. Duama amin diyen arkadaşlarımın da hayırlısıyla duası kabul olsun
Amin.

Umut_2019 Mesude kizi Sahire Gökçe duasi;
Ya Rabbi Mesude kızı Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver dualarını kabul eyle bildiği bilmediği tüm hastalıklarına şifa ver. Hayırlı karlar hayırlı riziklar ver. Bildiği bilmediği tüm hayırlı kaynaklardan para zenginlik bolluk bereket nasip eyle ve borçlarını bitirebilsin Amin Amin Amin

begonvil1985

F Flower__

agustos72

Cuel

@Byrmseyda2505

tr_lelli

PiXiEE

5 528mucizemmm

Z zeynepmuratselo

burcusami

Aktif Lora

nursevdi

goah

Jawlensky

Umut_2019

Luluuu94

honeymilkkk

yalutserkan

aypare ackerman

Kafiyesizsiir

E Eda1996

Selam aleyküm Allah'ın izni ile okuyorum şimdi mevlam dualarını kabul etsin Jawlensky Umut_2019 Kafiyesizsiir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…