Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum

LISTENIN HIZLI ILERLEMESI ICIN GUNLUK IKI KISI ICIN OKUNACAK IKI KISI ICINDE AYRI AYRI YUZER TANE OKUNACAK IKI ARKADAŞ ICINDE OKUYUNCA IKISI ICINDE OKUDUM DIYE BILDIRIM YAPIN

Duamiz
La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil Azim

Türkçe manası: Kuvvet ve güç sadece büyük ve yüce olan Allah'ın yardımı ile olur. ..

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 100 kez okuyacak

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür

burcusami duasi;
Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle, olmuslerimize rahmetinle muamele eyle.. Evimize huzur bereket nasip eyle, sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip eyle.. Rabbim sen bizim dualarımızı kabul eyle..

Aktif Lora duasi;
Ey herseye kadir ve hakim olan Allah'ım. ilmimi,kalbimi uyanık tutmam icin bana yardim et. cocuklarimin ahlakini güzelleştir ve hastalıklarimiza şifa ver. okunan dualar hürmetine maddi sıkıntılarımızı gidermemizi nasip et. helal bol rızık istiyorum Senden.
Amiin

begonvil1985 OKUDU

F Flower__

agustos72

Cuel OKUDU

@Byrmsyda1 OKUDU

tr_lelli OKUDU

PiXiEE OKUDU

5 528mucizemmm

Z zeynepmuratselo

burcusami OKUDU

Aktif Lora

nursevdi OKUDU

goah

Jawlensky OKUDU

Umut_2019 OKUDU

Luluuu94

honeymilkkk OKUDU

yalutserkan OKUDU

aypare ackerman

Kafiyesizsiir OKUDU

E Eda1996

LISTENIN HIZLI ILERLEMESI ICIN GUNLUK IKI KISI ICIN OKUNACAK IKI KISI ICINDE AYRI AYRI YUZER TANE OKUNACAK IKI ARKADAŞ ICINDE OKUYUNCA IKISI ICINDE OKUDUM DIYE BILDIRIM YAPIN

Duamiz
La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil Azim

Türkçe manası: Kuvvet ve güç sadece büyük ve yüce olan Allah'ın yardımı ile olur. ..

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 100 kez okuyacak

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür

nursevdi duası;
Duam ;
Sağlıklı ,sıhhatli ,vatana millete hayırlı çocuklarım olsun. İsteyen herkesin kucağını boş bırakmasın. Rabbim herkesin gönlündeki muradı nasip etsin. Kızkardeşime hayırlı kismetler nasip etsin. Okuyan herkesten Allah razı olsun

goah duası;
Ya rahman ,Ya Rahim,Ya Halim,Ya Kerim,Ya Rezzak,Ya Hannan,Ya Deyyan,Ya Hakim,99 Esma ül Hüsna nin Hatırı için bana hayırlı bir evlat ihsan eyle .. İsteyen ,uğraşan tüm herkesi evlat nasip eyle ..Evimizde , neşe,sağlık,huzur, bereketin gani gani artmasını nasip eyle ..Sağlığımızı safi ismiyle sifalandir rabbim .. Okuyan herkesin dileğini nasip eyle Allah'ım ..

begonvil1985

F Flower__

agustos72

Cuel

@Byrmsyda1

tr_lelli

PiXiEE

5 528mucizemmm

Z zeynepmuratselo

burcusami

Aktif Lora

nursevdi

goah

Jawlensky

Umut_2019

Luluuu94

honeymilkkk

yalutserkan

aypare ackerman

Kafiyesizsiir

E Eda1996

BEN REGL OLDUM OKUYAMAM ARKADAŞLAR

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

gunaydın hanımlar malesef duam kabul olmadı bu ayda hamıle değilim cok uzgunum dularınız ıcın tesekkur ederım
Duanin kabul olmadığını nerden biliyorsun böyle demek günah canım şeytana fırsat verme bugun olmadıysa yarın olur yarın olmazsa başka gün zamanı vardır o zamanda en hayırlı olan zamandır dua kapısında dur o kapı elbet açılır Allah büyük kötü düşünme umutsuz olma

gunaydın hanımlar malesef duam kabul olmadı bu ayda hamıle değilim cok uzgunum dularınız ıcın tesekkur ederım
Bir yaz günü Hz. Enes’e bahçıvanı gelerek, yağmur yağmadığından ve bahçenin kuruduğundan yakındı.

Bu haber üzerine Hz. Enes, Resûlullah’ın (a.s.m.) “Herhangi bir ihtiyacı olan kimse iki rekât namaz kıldıktan sonra Allah’a dua etsin” şeklindeki “hacet namazı” tavsiyesini hatırladı.

Su isteyerek abdest aldı ve namaza durdu. Selâm verdikten sonra bahçıvanına:

“Gökyüzünde bir şey görebiliyor musun?” diye sordu. Bahçıvan:

“Göremiyorum” dedi. Hz. Enes, tekrar içeri girip namaz kılmaya devam etti.

Birkaç kez bahçıvana:

“Gökyüzünde bir şey görebiliyor musun?” diye sorunca adam:

“Kuş kanadı gibi bir bulut görüyorum” dedi.

Bunun üzerine Enes (r.a.) namazını ve duasını sürdürdü. Az sonra bahçıvan Hz. Enes’in yanına girdi ve:

“Gök bulutla kaplandı ve yağmur yağmaya başladı” dedi. Bunun üzerine Hz. Enes:

“Haydi, ata bin de yağmurun nerelere kadar yağdığına bak” dedi.

Bahçıvan etrafı dolaştığında, yağmurun sadece Hz. Enes’in büyük bahçesine yağdığını gördü. (İbn-i Sa’d, et-Tabakâtü’l Kübrâ, c.7: 21-22)

Lütfen duanizda istikrarlı olun.
Duam kabul olmadı demek haddimize değil bence. Onda da bir hayır aramalıyız
Duada istikrar çok önemli.
Teheccud, hacet namazi, vakit namazları..
Rabbim belki senin sesini daha çok duymak istiyor?
Belki daha çok ibadet etmeni istiyor.

SSen regl oldum cekemem diyerek duam kabul olmadı zaten gerisine katilmim demek istedin ozaman.
Bu da kul hakkıdır.
Google yazınca çıkıyor reglken okunabilecek olanlar okunmayacak olanlar zor bisi değil yani bakmak.

Niyetler amellere göredir bilin istedim..

Son düzenleme:
Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

(((Sen regl oldum cekemem diyerek duam kabul olmadı zaten gerisine katilmim demek istedin ozaman.
Bu da kul hakkıdır.
Google yazınca çıkıyor reglken okunabilecek olanlar okunmayacak olanlar zor bisi değil yani bakmak.))))

ıyı guzel yazmıs dokturmussun ama benı yanlıs anlamıssın bu ay da regl oldum duam kabul olmadı dedım ama duam kabul olmıcak demedim ve ben zikir yapmamak için kacıyorum gibi yazmıssın kesınlıkle bak herkesten once duzenlı okuyan benım dün hariç pazar gunu esımle bıryerlere gittik sayfayı bıle acmadım ben kacacak olsaydım zıkır cekmekle calıstıgım ıs muhasebe yogun anlamazsın sen tabı buna ragmen kagıtlara yazıp yazıp sayıyorum sağ olsun allah ondan razı olsun fesleyenden sırasını bana verdı allah razı olsun
sen oncelıkle bırılerını yargılamadan once ne demek ıstedıgımızı ıyı oku anla dusun oyle yargıla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…