Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Birde ben bildirim alamıyorum her defasında siteye girip mesaj gelmiş mi diye bakıyorum ıphone kullanıyorum siz de de aynısı olan var mı çözüm bulabildiniz mi acaba
Bende bazen öyle oluyor iPhone kullanmiyorum bir süre siteye girmeyince bana da bildirim gelmiyor

KIZLAR TEKRAR YAZIYORUM 😊 Luluuu94 Luluuu94 ICIN OKUNACAK ON BINI BEN OKUYORUM BITECEK AZ KALDI ONUN DUASI TAMAMLAMDI SAYILIR DUASI EKSIK KALAN IKI ARKADAŞ VAR BIRI honeymilkkk honeymilkkk biri braindamage braindamage

honeymilkkk honeymilkkk burcu için okunacak sayı beş bin burcusami burcusami üç bin aldi
Kalan 2.000

iki bin sayiyi Almak isteyen olursa kızlar 😊@nursevdi PiXiEE PiXiEE

honeymilkkk honeymilkkk e okunacak sayıda bittikten sonra braindamage braindamage ye geçeceğiz karışıklık olmasın diye Luluuu94 Luluuu94 on bin okuma sebebim iki kişi okumamisti onun için

KIZLAR TEKRAR YAZIYORUM 😊 Luluuu94 Luluuu94 ICIN OKUNACAK ON BINI BEN OKUYORUM BITECEK AZ KALDI ONUN DUASI TAMAMLAMDI SAYILIR DUASI EKSIK KALAN IKI ARKADAŞ VAR BIRI honeymilkkk honeymilkkk biri braindamage braindamage

honeymilkkk honeymilkkk burcu için okunacak sayı beş bin burcusami burcusami üç bin aldi
Kalan 2.000

iki bin sayiyi Almak isteyen olursa kızlar 😊@nursevdi PiXiEE PiXiEE

honeymilkkk honeymilkkk e okunacak sayıda bittikten sonra braindamage braindamage ye geçeceğiz karışıklık olmasın diye Luluuu94 Luluuu94 on bin okuma sebebim iki kişi okumamisti onun için
burcusami burcusami nursevdi nursevdi PiXiEE PiXiEE 😊

X