Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

honeymilkkk 4 arkadaşa da okudum. Rabbim dualarımızı kabul eylesin inş.

Dordunuz icinde okudum rabbim tez vakitte kabul etsin insallah.

Dua arkadaşlarım, yarın cuma vaktinde aşılama olacak. Lütfen dualarınıza beni cuma günü hürmetine dahil ederseniz çok mutlu olurum.
Canim insallah hersey çok güzel olur pozitif sonucu gorup yavrunu sag salim alirsin kucagina . Rabbime teslim ol , Onu Vekil kıl hayirlisi ile doldursun kucagini insallah senin icin 500 ya varis okuyacagim .

Arkadaşlarıma okudum. Rabbim dualarını kabul etsin inşallah tez zamanda

Dua arkadaşlarım, yarın cuma vaktinde aşılama olacak. Lütfen dualarınıza beni cuma günü hürmetine dahil ederseniz çok mutlu olurum.
Canım Rabbim olumlu sonuçlanmasını nasip etsin , tez günde gönlüne göre hayırlı, sağlıklı, imanli, güzel evlatlar versin Yarın selayla ezan vakti arasında senin icin de ismen dua edeceğim inşallah

Canım Rabbim olumlu sonuçlanmasını nasip etsin , tez günde gönlüne göre hayırlı, sağlıklı, imanli, güzel evlatlar versin Yarın selayla ezan vakti arasında senin icin de ismen dua edeceğim inşallah
Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Rabbim cümlemizin dualarını tez vakitte kabul eylesin inş.

muhursuzpusula 4 arkadaşıma okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Burcu, Büşra ve çiçekliböcekli arkadaşıma okudum ALLAH kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…