Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Okudum rabbim kabul etsin inşallah

Duamız;
"313 Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram"

Erhamerrahimin: Merhametlilerin en merhametlisi (olan Allah) demektir

Herhangi bir dilek için, herhangi bir sıkıntımız için hemen Allahü Tela’nın bu ismi şerifine sığınalım

(313) defa "Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram" şeklinde okunur ise Allahü Teâla o kişinin ne dileği varsa kabul eder ve her ne sıkıntısı var ise selamete çıkarır inşallah

Resülullah Hz. Muhammed (s.a.v) şöyle buyurmuştur:

Allahü Teala’nın bir meleği vardır, bu melek “Ya Erhamerrahimin ” diyen kimseleri takip eder. Bir kimse "Ya Erhamerrahimin" kelimesini üç defa söylerse melek:

"Ya Erhamerrahimin olan Rabbin sana yöneldi. Ne dileğin varsa iste" der.

Süremiz 1 gündür

Mazeretliyken okuyabiliyoruz

Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

Günlük 3 kişi için okuyacağız

Herkes dua sahibine 13 tane okuyacak, dua sahibi kendine 14 tane okuyacak..

Liste alıma kapalıdır

Cuel

adessa01

muhursuzpusula

Umut_2019

hasbeee

Namaria

Jawlensky
Merve'nin Duasi:

Eşimle çocuklarımla annemle babamla huzurlu sağlıklı uzun ömür yaşayalım. Borçlarımızı ödeyelim evimize bereket ver. Büyük kızım aklı başında olsun, yaşıtları gibi konuşsun, dili çözülsün, rahatsızlığı geçsin. Kötü insanlar bizden uzak olsun. Kpss de iyi bir puan alıp İstediğim yere atanayim. Rahatsizligim nüksetmesin. Doktor kontrolüm iyi gecsin. Duama amin diyen arkadaşlarımın da hayırlısıyla duası kabul olsun amin.

B Bademmm388
Fatoş'un Duasi:

Duam Allah ım Fatoş arkadaşımızın kızına Hayırlı, sağlıklı uzun ömür ver. Güzel kaderi, ahlaklı ömrü olsun. Hayırlı sağlıklı bir evlat daha nasip et rabbim. Kardeşlerini hayırlı insanlarla karşılaştır. Sevdiklerinin Acılarını gösterme rabbim Hem ailesinin hem kendi borclarını ödeme kolaylığı ver Allah ım. Annesine şifa ver. Fatoş a şifa ver hastalığı geçsin. Onun ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşine hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. Hayırlısıyla ev sahibi olmayı nasip eyle İş yerine açmış olduğu davaları hayırlısıyla kazansın. Ailesini sevdiklerini ve Bütün ülkemi bu virüs belasından koru Bi an önce feraha çıkar hepimizi evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar ver Rabbim amin

SoLeiL12
Rahime'nin Duasi:

"Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Rahime kuluna, eşine, kızlarına her iki dünya saadeti bahşet, onlara razı olduğun ameller, hayırlı, sağlıklı, ihlaslı ömürler nasip et. Kızlarını hayırlı insanlarla karşılaştır, akibetlerini hayr eyle, anne babalarına ahirette davacı değil şefaatcı eyle.
Rabbim! Sen evladı olmayan tüm kullarına özellikle dua arkadaşlarına kısa zamanda hayırlı, sağlıklı, salih ve salihalardan evlatlar nasip eyle gönüllerinde her ne duaları varsa hayırlısıyla kabul eyle.
Rahime kuluna da hayırlı, sağlıklı takvalı salih bir erkek evlat nasip eyle. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"

honeymilkkk

K Khvekokusu20

HALLEYS

K Kirazxyz

Life light

S sibellcim

L Lyl_35

S Sabr-Sukur-Dua

happinesshascome

T There is Hope

@Renkli Fiyonk

begonvil1985

R rana20

nursevdi

braindamage

3 arkadaşa da okudum. Rabbim dualarımızı kabul eylesin

Üç arkadaşimizada okudum rabbim kabul etsin insallah.

nursevdi S sibellcim aypare ackerman Life light braindamage hasbeee Cuel S Sabr-Sukur-Dua HALLEYS Mucizemsn B Beklenen2 Namaria muhursuzpusula B Bademmm388 Umut_2019 adessa01 memurhanim therewillbeaday

Canlarımm "1000 Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne)" duamız tamamlandııı

Rabbim her birimizin duasini tez günde en hayirli sekilde kabul etsin , hepimize dualarımızın çok şükür oldu sevincini yaşatsın inşallah

Hepinizin ağzına yüreğine sağlık

Bütün hepinizin gönlüne, yüreğine, ağzına sağlık. Tez zamanda hayırlı bir şekilde dualarımızı yaşamayı nasip etsin rabbim Allah razı olsun hepinizden.

Okudum canim Rabbim kabul etsin

Okudum canım Allah kabul eylesin

Amin canım yeni duaya başlamışsınız beni etiketlememişsin görmedim bu sebeple neyse bir daha başlarsanız bende katılmak isterim

Merve, Fatoş, Rahime arkadaşlarıma okudum ALLAH kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…