Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

4 arkadaşım içinde okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın arkadaşlarıma

Okudum cnm

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Duamız;
"313 Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram"

Erhamerrahimin: Merhametlilerin en merhametlisi (olan Allah) demektir

Herhangi bir dilek için, herhangi bir sıkıntımız için hemen Allahü Tela’nın bu ismi şerifine sığınalım

(313) defa "Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram" şeklinde okunur ise Allahü Teâla o kişinin ne dileği varsa kabul eder ve her ne sıkıntısı var ise selamete çıkarır inşallah

Resülullah Hz. Muhammed (s.a.v) şöyle buyurmuştur:

Allahü Teala’nın bir meleği vardır, bu melek “Ya Erhamerrahimin ” diyen kimseleri takip eder. Bir kimse "Ya Erhamerrahimin" kelimesini üç defa söylerse melek:

"Ya Erhamerrahimin olan Rabbin sana yöneldi. Ne dileğin varsa iste" der.

Süremiz 1 gündür

Günlük 4 kişi için okuyacağız

Mazeretliyken okuyabiliyoruz

Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

SAYI DEĞİŞTİ

Herkes dua sahibine 12 tane okuyacak, dua sahibi kendine 13 tane okuyacak..

Liste alıma kapalıdır

Cuel

adessa01

muhursuzpusula

Umut_2019

hasbeee

Namaria

Jawlensky

B Bademmm388

SoLeiL12

honeymilkkk

K Khvekokusu20

HALLEYS

K Kirazxyz

Life light
Elif'in Duasi:

Allahım sen büyüksün Yarabbim. Sana karşı bilerek ya da bilmeyerek işlediğim günahlarımı affet Yarabbi. Sen gönlümden geçeni en iyi bilensin. Yuvamdan huzuru, sevgiyi ,saygıyı eksik etme Yarabbim . Eşime ve bana hayırlısıysa sağlıklı , uzun ömürlü bir evlat nasip et Allahım. Yeniden başlayacağımız tedavinin sıkınıtısız ilerlemesini nasip et sonunu hayırlara çıkar her şeyin en doğrusunu hayırlısını bilen sensin. Bize bugünümüzü aratma Allahım.
Duama amin diyen tüm arkadaşlarımında gönüllerindeki dualarını kabul eyle Allahım.

S sibellcim
Sibel'in Duasi:

Allah'ım okuduğumuz dualarin hurmetine Sibel kuluna evlilik için hayırlı kapılar aç,senin de razı olduğun hayırlı merhametli guzel ahlakli bir kulunla gönüllerini ısındr hayırlısıyla anne olmayı nasip et hayırlı zurriyet ver arkadaslarimin da gonullerindeki dualarini kabul et Ya Erhamerrahimin Amin.

L Lyl_35
Leyla'nin Duasi:

Ey Allahım Bütün işlerde akıbetimizi güzel et. Bizi dünyanın rezilliginden ve ahiretin azabından muhafaza et Allahım gönlümden geçeni sen bilirsin ol de oluversin. Allahım leyla kuluna şifa ver hiçbir hastalığı kalmasın. Kapalı kısmetini aç allahım hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş nasip eyle.senin rızan doğrultusunda yaşamayı nasip eyle.kötü insanların şerrinden uzak eyle ailesine sevdiklerine uzun ömürler ver.duama amın diyen dostlarımın maddi ve manevi ne sıkıntısı varsa gider allahım amın amın el fatiha

S Sabr-Sukur-Dua
Neslihan'in Duasi:

Rabbim neslihan kulunun basladigi tedaviyi hayirlisiyla guzel sonuclara ulasmasini nasip et. Herseyi en guzel sekilde yaratan Allahim, ol de oluversin. Burdaki arkadaslarimla sevinc gozyaslarini akitmamizi, kucaklarimizin dolmasini nasip et. birbirimize ettigimiz dualarla vesile kıl. Amin❤

happinesshascome

T There is Hope

@Renkli Fiyonk

begonvil1985

R rana20

nursevdi

braindamage

aypare ackerman

Mucizemsn

Dört arkadaşımız için de okudum rabbim kabul etsin insallah.

Dun ve bugun icin okudum 8 arkadasa Allah tez zamanda kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…