Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

3 arkadaşımıza da okudum. Rabbim kabul etsin inşaAllah

Beni unutmussun

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

honeymilkkk canım önceki duada bitirmiştim tüm arkadaşları bildirim yaptım ama kaçtı mı acaba? yeni duayı okuyacağım arkadaşlara bu akşam bildirim yapacağım
Kuzum en sonki arkadaş için bildirim yapmamışsın sadece yeni listede olduğunu belirtmiştin .. En sonki arkadaş therewillbeaday icin okudun o halde değil mi.. Diğer liste tamamlandi bildirimi yapmak için seni bekliyordum

Duamız;
"313 Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram"

Erhamerrahimin: Merhametlilerin en merhametlisi (olan Allah) demektir

Herhangi bir dilek için, herhangi bir sıkıntımız için hemen Allahü Tela’nın bu ismi şerifine sığınalım

(313) defa "Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram" şeklinde okunur ise Allahü Teâla o kişinin ne dileği varsa kabul eder ve her ne sıkıntısı var ise selamete çıkarır inşallah

Resülullah Hz. Muhammed (s.a.v) şöyle buyurmuştur:

Allahü Teala’nın bir meleği vardır, bu melek “Ya Erhamerrahimin ” diyen kimseleri takip eder. Bir kimse "Ya Erhamerrahimin" kelimesini üç defa söylerse melek:

"Ya Erhamerrahimin olan Rabbin sana yöneldi. Ne dileğin varsa iste" der.

Süremiz 1 gündür

Mazeretliyken okuyabiliyoruz

Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

Günlük 3 kişi için okuyacağız

Herkes dua sahibine 13 tane okuyacak, dua sahibi kendine 14 tane okuyacak..

Cuel

adessa01

muhursuzpusula

Umut_2019
Sahire Gökçe'nin Duasi:

Bismillahirrahmanirrahim. Ya Rabbi Mesude kızı Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Borçlarını tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Devam eden davasında hayırlı sonuçlar almayı ve alacaklarını kolaylıkla tahsil etmeyi tez zamanda nasip eyle. Karşısına imanlı vicdanlı dürüst namuslu terbiyeli devlet kademesinde iyi bir mesleği olan ailenin kıymetini bilen hayırlı bir kısmet çıkar. Yeniden evliliği nasip eyle. Bekletmeden hayırlı evlatlar nasip eyle. Amin Amin Amin

hasbeee
Hasibe'nin Duasi:

Hayırlısı ile tekrar halime kalıp sağlıklı hayırlı imanlı vatana millete hayırlı bi evlat sahibi olmak istiyorum Allah ım kabul eyle aminnnn

Namaria
Almıla'nın Duasi:

Duam Elhamdülillahi Rabbil Alemin vessalatu vesselamu ala Seyyidel Evveline vel Ahirin ve alâ âli Muhammedin Ecmain
Ya Rabbel Alemin hayirlisi ile en güzel zamanda yillardir bekledigim tayinimini nasib eyle dunyada ahirette bizlere afiyet ver. İman selameti nasip eyle kalan omrumuzu gecen omrumuzden hayirli eyle. Tüm dua arkadaslarimin hayirli dualarini kabul eyle
Amin bu hurmeti taha ve yasin salavat

Jawlensky

B Bademmm388

SoLeiL12

honeymilkkk

K Khvekokusu20

HALLEYS

K Kirazxyz

Life light

S sibellcim

L Lyl_35

S Sabr-Sukur-Dua

happinesshascome

T There is Hope

@Renkli Fiyonk

begonvil1985

R rana20

nursevdi

braindamage

Okudum canim Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…