Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

HALLEYS ve Mucizemsn arkadaşlara okudum. Rabbim dualarımızı kabul eylesin inş.

halley ve mucizem arkadaşlarım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarını

Duamız;
''1000 Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn"

لاَ إِلهَ إِِلاَّ أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Anlamı: “Ya Rabbi! Senden başka Mabud yoktur. Seni noksanlıklardan tenzih ederim, ben şüphesiz zalimlerden oldum."

Hazreti Yunus (a.s.) tarafından edilmiş olan ve Onun balığın karnından çıkmasını sağlayan bir duadır..

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) buyurmuştur ki: “Kim ki kardeşim Yunus'un (Yunus Peygamberin) balığın karnında iken okuduğu duayı okursa, Allah o kimsenin istediğini verir..

Dertlere şifa olan bir duadır..

Süremiz 1 gündür

Mazeretli olan arkadaşlar isterse mazeretleri bittikten sonra, isterlerse mazertliyken okuyabilir (ayetin tamamı değil ama ayet içinde geciyor)

Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

Günlük 2 kişi için okuyacağız

Herkes dua sahibine 38 tane okuyacak,
Dua sahibi kendine 50 tane okuyacak..

Liste alıma kapalıdır

Jawlensky

Oriana

T There is Hope

Selenofil

@Renkli Fiyonk

begonvil1985

nursevdi

S sibellcim

aypare ackerman

Life light

braindamage

hasbeee

Cuel

S Sabr-Sukur-Dua

HALLEYS

Mucizemsn

B Beklenen2
Kübra'nin Duasi:

Ya Rabbim sen sana dua eden yalvaran kullarını geri cevirmezsin sen yücesin Ya Rabbim esma kızı kübra ya hayırlısıyla bir evlat nasip et yalvariyorum Allahım

Namaria
Almıla'nin Duasi:

Elhamdülillahi Rabbil Alemin (salavat)
Ya Rabbel Alemin tüm hastaliklarima ve tüm hastalarimiza Şafii isminle kalici şifa nasib eyle. nefsime irademe hâkim olmami, kilolardan ve hastaliklardan tez zamanda kurtulmami nasip eyle. Beni annemi babami ve tüm inananlari affeyle cümlemize iman selameti nasip et dünya ahiret afiyet ver harama bulasmaktan muhafaza eyle. Gönlümdeki duami ve dua arkadaslarimin da kalbinden gecenleri hayirlisiyla nasib eyle. Amin
Bi hürmeti TaHa ve Yasin (salavat) Elhamdülillahi Rabbil Alemin

muhursuzpusula

B Bademmm388

Umut_2019

honeymilkkk

adessa01

memurhanim

therewillbeaday

Psikolojik Deliii

İki arkadaş içinde okudum. Rabbim dualarını kabul eylesin

Canım okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın arkadaşlarıma

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…