Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Duamız;
''1000 Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn"

لاَ إِلهَ إِِلاَّ أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Anlamı: “Ya Rabbi! Senden başka Mabud yoktur. Seni noksanlıklardan tenzih ederim, ben şüphesiz zalimlerden oldum."

Hazreti Yunus (a.s.) tarafından edilmiş olan ve Onun balığın karnından çıkmasını sağlayan bir duadır..

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) buyurmuştur ki: “Kim ki kardeşim Yunus'un (Yunus Peygamberin) balığın karnında iken okuduğu duayı okursa, Allah o kimsenin istediğini verir..

Dertlere şifa olan bir duadır..

Süremiz 1 gündür

Mazeretli olan arkadaşlar isterse mazeretleri bittikten sonra, isterlerse mazertliyken okuyabilir (ayetin tamamı değil ama ayet içinde geciyor)

Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

Günlük 2 kişi için okuyacağız

Herkes dua sahibine 38 tane okuyacak,
Dua sahibi kendine 50 tane okuyacak..

Liste alıma kapalıdır

[IMG alt="_Gulnihal_"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/s/906/906649.jpg?1593723481[/IMG]

Oriana

T There is Hope

Selenofil

[IMG alt="Renkli Fiyonk"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/s/1009/1009151.jpg?1603444317[/IMG]

begonvil1985

nursevdi

S sibellcim

aypare ackerman

Life light

braindamage

hasbeee

Cuel

S Sabr-Sukur-Dua

🏵 HALLEYS
Duasi:

Allah'ım eşimin yarın ki iş görüşmesi hayırla sonuçlansın ve inşallah hayırlısıyla olsun. Sürekliliği olsun.
Rabbim sen ol dersen olur, inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla bana kpss'den çok güzel bir puan alıp, hayırlısıyla atanmayı, kendi mesleğimi yapmayı nasip eyle. Rabbim sen imanlı bir ömür, imanlı bir ölüm ihsan eyle.
Rabbim yuvanızdan sağlık, afiyet, iman, bereket, huzuru eksik etme.
Rabbim duama icabet eden tüm arkadaşlarımın isteklerini hayırlısıyla, en kısa zamanda gerçekleştir. (amin)

🏵 Mucizemsn
Duasi:

Ya Rabbi bu kuluna hayırlısıyla hamile kalmayı nasip et, sağlıklı bir hamilelik geçirip hayırlısıyla evladını kucağına almasını nasip eyle. Hayırlı sağlıklı imanli güzel evlatlar nasip et Ya Rabbi tez zamanda

B Beklenen2

Namaria

muhursuzpusula

B Bademmm388

Umut_2019

honeymilkkk

adessa01

memurhanim

therewillbeaday

Psikolojik Deliii

Son düzenleme:
Okudum canım

HALLEYS ve kendim için okudum Rabbim hepimizin dileğini kabul etsin inşallah.

iki arkadaşa da okudum ALLAH kabul etsin inşallah

Canim bn suan mazeretliyim ayeti okuyabilir miyim

Canim Rabbim kabul etsin en tez zamanda okudum

İki arkadaşa da okudum. Rabbim tez vakitte dualarını kabul eylesin

İki arkadaşımız için de okudum rabbim kabul etsin insallah.

Okudum cnm, Allah kabul eylesin

İki arkadaşıma okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…