Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum cnm, Allah kabul etsin

Hayırlı iş için abese suresinin 20.ayetini öneririm. Summes sebıle yesserahu. Belli bir sayısı yok ama ben 100 okuyordum içimden öyle geliyordu ve iş buldum. Görümcem okudu 10 yıldır çalışmıyor o da iş buldu. Tavsiye ederim. Rabbim hakkınızda hayırlı olan bereketli nasipli iş kapılarını açsın inşallah

Bende deneyeyim Allah razı olsun canım

Çok teşekkür ederim, Rabbim binlerce kez razı olsun inşallah okuyacağım

Her iki arkadaşımız içinde okudum. İnşallah tez vakitte dualarımızın çok şükür oldu sevincini yaşarız hep birlikte

Duamız;
''1000 Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn"

لاَ إِلهَ إِِلاَّ أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Anlamı: “Ya Rabbi! Senden başka Mabud yoktur. Seni noksanlıklardan tenzih ederim, ben şüphesiz zalimlerden oldum."

Hazreti Yunus (a.s.) tarafından edilmiş olan ve Onun balığın karnından çıkmasını sağlayan bir duadır..

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) buyurmuştur ki: “Kim ki kardeşim Yunus'un (Yunus Peygamberin) balığın karnında iken okuduğu duayı okursa, Allah o kimsenin istediğini verir..

Dertlere şifa olan bir duadır..

Süremiz 1 gündür

Mazeretli olan arkadaşlar isterse mazeretleri bittikten sonra, isterlerse mazertliyken okuyabilir (ayetin tamamı değil ama ayet içinde geciyor)

Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

Günlük 2 kişi için okuyacağız

Herkes dua sahibine 38 tane okuyacak,
Dua sahibi kendine 50 tane okuyacak..

Liste alıma kapalıdır

Jawlensky

Oriana

T There is Hope

Selenofil OKUDU

@Renkli Fiyonk OKUDU

begonvil1985 OKUDU

nursevdi OKUDU

S sibellcim

aypare ackerman

Life light OKUDU

braindamage

hasbeee

Cuel OKUDU
Elif'in Duasi:

Rabbim aileme, milletimize herşeyden önce sağlık versin. Allah yardımcımız olsun. İşlerimizde hayırlı kazançların çoğalmasını, kapalı nasip kapılarımızın açılmasını nasip etsin Rabbim. Evlerimizden sağlık, huzur, mutluluk bereket eksik olmasın. Allah hepinizden razı olsun

S Sabr-Sukur-Dua OKUDU
Neslihan'in Duasi:

Rabbim neslihan kulunun basladigi tedaviyi hayirlisiyla guzel sonuclara ulasmasini nasip et. Herseyi en guzel sekilde yaratan Allahim, ol de oluversin. Burdaki arkadaslarimla sevinc gozyaslarini akitmamizi, kucaklarimizin dolmasini nasip et. birbirimize ettigimiz dualarla vesile kıl. Amin❤

HALLEYS OKUDU

B Beklenen2

Mucizemsn

Namaria

muhursuzpusula OKUDU

B Bademmm388

Umut_2019

honeymilkkk

adessa01 OKUDU

memurhanim OKUDU

therewillbeaday

Psikolojik Deliii

Cuel ve S Sabr-Sukur-Dua arkadaşlara okudum. Rabbim dualarımızı kabul eylesin inş.

@Renkli Fiyonk begonvil1985 nursevdi S sibellcim aypare ackerman Life light braindamage hasbeee Cuel S Sabr-Sukur-Dua arkadaşlarımız için okudum. Rabbim dualarını kabul etsin inşallah honeymilkkk

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Elif ve Neslihan arkadaslarimiz icin okudum Rabbim kabul etsin dualarini tez zamanda insallah

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…