Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okuyacagimiz Esma Ya Mucib Celle Celaluhu

Anlamı; El-Mucîb : Duaları kabul eden O'dur. El-Mucîb: Kendisine dua edip arzu ve istek de bulunan kullarına yanıt verendir. Kulların dua ettiğinde ona cevap verip kabul edendir. ... El-Mucîb – اَلْمُجِيبُ (Dualara icabet eden): Allahü Teâlâ, kul'u dua ettiğinde ona cevap verip tüm dilek ve muradlarını veren demektir.

1)Kişi başı herkes dua sahibi için 3025 tane okuyacak
2)süre iki gündür abdest şartı yoktur
3)Esmamizi çekmeye başlamadan önce 25 Estagfirullah, 10 tane Efendimiz (s.a.v. ) e salavat getirelim daha sonra arkadaşımız
K Khvekokusu20 duasını edelim ettikten sonra Ya Mucib Celle Celaluhu Esmasini çekmeye başlayalım abdestli ve kibleye yönelik çekilse daha makbul olur
4)Esmamiz "Ya Mucib" olarak da çekilir ama arada "Ya Mucib Celle Celaluhu" diyelim

K Khvekokusu20 duasi;
İsmim Büşra duam yavrularımı saglık sorunları olmadan huzurlu saglıklı mutlu bir sekilde büyütmek, hayırlı ve uzun ömürlü olmaları ♥

@Tospaagtd3025 tane OKUDU
Kafiyesizsiir 3025 tane OKUDU
Rainbow Peace
Aventuss
Kikoo
Umut_2019
C cansu_tr
Elmas2326
K Khvekokusu20
Ala ala 3025 tane Yerine OKUNDU
istanbulaski
Luluuu94 3025 tane OKUDU
Minicikpandam Minicikpandam

Kendim için okudum
Ben de senin için okudum güzel anne. Rabbim evlatlarını en güzel şekilde büyütmeyi nasip etsin İNŞAALLAH. Huylarıyla başarılarıyla insaniyetleri ve ahlaklariyla herkesin gıpta ettiği çocuklar olsunlar İNŞAALAH. Evlatlarınla tanışan herkes size dua etsinler. Amin Amin Amin.

Allah razı olsun canım benim inşallah amin Rabbim seninde ne duan varsa kabul etsin inşallah

Kızlar yeni duamiz Bediüzzaman Said Nursi Efendinin zor durumda kaldigi zaman okudugu duası sayidan duserek gidelim
Dua; Hasbi Rabbi Cellallah mafi kalbi Gayrullah nur Muhammed sallallah la ilahe illallah
zikri 500 den geriye duserek okuyalım

100 aldım
Kalan :400

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…