Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Bence tek kisi için okursak 5 bin olabilir ama birden cok kişi için okursak daha dusuk olsun

Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177

Duamiz 5000 "Ya Zülcelali Vel İkram"

Dua sahibi kendi niyeti için 291 bizler dua sahibi için 277 tane okuyacagiz

Abdest şartı yoktur ama abdestli olursa daha güzel olur

Günlük bir kişi için okunacak hızlı okuma durumu olursa gün içinde ikinci kişiye geçilecek

Mucizemm222 Sıla duası;
İsmim Sıla
Bismillahirrahmanirrahim Allah ım sana açılan ellerimizde ki dualarımızı kabul eyle tez vakitte sağlıklı sihatli hayırlı bir evlat nasip eyle bana ve isteyen tüm arkadaşlarıma eşimi baba olmayı bana vesile kıl ya Rabbim benimde evimi bebek sesiyle şenlendir annelik duygusunu banada yaşat Allah ım evime huzur bereket nasip eyle Duama amin diyen herkesin gönlüne göre ver Allah'ım Amin

Mucizemm222

Tavuk_suyu_

Jawlensky

B Bademmm388

Kafiyesizsiir

Umut_2019

D dilek062

kunfeyekun__

aypare ackerman

Cuel

S sibellcim

honeymilkkk

Oriana

telasememuresi

M Meva59

hasbeee

nursevdi

ftemiz

Son düzenleme:
Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177

Cnm ben okudum ama 10 tane fazla okumuşum bir kişi 10 eksik okusun olur mu? Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın

Katilmak icin gec mi kaldim

Guzel tevafuk olmusSenden de Allah razi olsun canım insaAllah hayırlı mutlu güzel haberler alırsın ❤❤

Sila canim hayirli olsun insallah kendine okumadiysan duanin yarisini bana ver lutfen bende okuyayim sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…