Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Sila canim hayirli olsun insallah kendine okumadiysan duanin yarisini bana ver lutfen bende okuyayim sana
Allah razı olsun canım okumadım canım daha gönlünden geçtiyse seninde nefesin olsun kimin duasının kabul olacağı belli olmaz 100 tane okuyabilirsin Allah seninde gönlune göre versin inşallah 🙏

Allah razı olsun canım okumadım canım daha gönlünden geçtiyse seninde nefesin olsun kimin duasının kabul olacağı belli olmaz 100 tane okuyabilirsin Allah seninde gönlune göre versin inşallah 🙏
Tamam canim insallah cumlemizin yuzunu guldursun rabbim 100 u aldim insallah

Merhaba kızlar bende 2 ağustosta aşılama yaptırdım bugün 9 .günüm çatlatma iğnesinin 11.günü olacak akşama test yaptım idare testi ikinci çizgi çıktı sildikten bi tık koyu iğne etkisini hala bilemedim

🌺Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177🌺

📌Duamiz 5000 "Ya Zülcelali Vel İkram"

📌Dua sahibi kendi niyeti için 291 bizler dua sahibi için 277 tane okuyacagiz

📌Abdest şartı yoktur ama abdestli olursa daha güzel olur

📌Günlük bir kişi için okunacak hızlı okuma durumu olursa gün içinde ikinci kişiye geçilecek

Mucizemm222 Mucizemm222 Sıla duası;
İsmim Sıla
Bismillahirrahmanirrahim Allah ım sana açılan ellerimizde ki dualarımızı kabul eyle tez vakitte sağlıklı sihatli hayırlı bir evlat nasip eyle bana ve isteyen tüm arkadaşlarıma eşimi baba olmayı bana vesile kıl ya Rabbim benimde evimi bebek sesiyle şenlendir annelik duygusunu banada yaşat Allah ım evime huzur bereket nasip eyle Duama amin diyen herkesin gönlüne göre ver Allah'ım Amin

📌 Mucizemm222 Mucizemm222

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

Jawlensky Jawlensky

B Bademmm388

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

Umut_2019 Umut_2019

D dilek062

kunfeyekun__ kunfeyekun__

aypare ackerman aypare ackerman

Cuel Cuel

S sibellcim

honeymilkkk honeymilkkk

Oriana Oriana

telasememuresi telasememuresi

M Meva59

hasbeee hasbeee

nursevdi nursevdi

ftemiz ftemiz
sıla arkadaşa okudum Rabbim duamızı kabul eylesin lutfu ve merhameti ile

Son düzenleme:
Merhaba kızlar bende 2 ağustosta aşılama yaptırdım bugün 9 .günüm çatlatma iğnesinin 11.günü olacak akşama test yaptım idare testi ikinci çizgi çıktı sildikten bi tık koyu iğne etkisini hala bilemedim
Bence Allah ın izniyle hamilesin canım... 11.günse bugün ikinci çizgi bariz çıkmaz... inşallah müjdeni alırız canım

Bence Allah ın izniyle hamilesin canım... 11.günse bugün ikinci çizgi bariz çıkmaz... inşallah müjdeni alırız canım
İnşallah canım benim
Buda sabahki testim

Eklentiler

• ACFDBFF3-C43C-422E-B79A-F7DACD628128.jpeg
    ACFDBFF3-C43C-422E-B79A-F7DACD628128.jpeg
    91,1 KB · Görüntüleme: 25
🌺Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177🌺

📌Dua sahibi kendi niyeti için 291 bizler dua sahibi için 277 tane okuyacagiz

📌Günlük bir kişi için okunacak hızlı okuma durumu olursa gün içinde ikinci kişiye geçilecek

İsmim Sıla
Bismillahirrahmanirrahim Allah ım sana açılan ellerimizde ki dualarımızı kabul eyle tez vakitte sağlıklı sihatli hayırlı bir evlat nasip eyle bana ve isteyen tüm arkadaşlarıma eşimi baba olmayı bana vesile kıl ya Rabbim benimde evimi bebek sesiyle şenlendir annelik duygusunu banada yaşat Allah ım evime huzur bereket nasip eyle Duama amin diyen herkesin gönlüne göre ver Allah'ım Amin

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

Jawlensky Jawlensky

B Bademmm388

Umut_2019 Umut_2019

D dilek062

kunfeyekun__ kunfeyekun__

Cuel Cuel

S sibellcim

honeymilkkk honeymilkkk

Oriana Oriana

M Meva59

hasbeee hasbeee

nursevdi nursevdi

ftemiz ftemiz
Okudum canım Rabbim kabul etsin inşallah Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

(Tirmizi)

Müsned, IV, 177🌺

📌Dua sahibi kendi niyeti için 291 bizler dua sahibi için 277 tane okuyacak

📌Günlük bir kişi için okunacak hızlı okuma durumu olursa gun icinde ikinci kişiye geçilecek

İsmim Sıla

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

Jawlensky Jawlensky

B Bademmm388

Umut_2019 Umut_2019 OKUDU

D dilek062

kunfeyekun__ kunfeyekun__ OKUDU

Cuel Cuel OKUDU

S sibellcim

honeymilkkk honeymilkkk OKUDU

Oriana Oriana

M Meva59

hasbeee hasbeee OKUDU

nursevdi nursevdi

ftemiz ftemiz

(Tirmizi)

Müsned, IV, 177🌺

📌Dua sahibi kendi niyeti için 291 bizler dua sahibi için 277 tane okuyacak

📌Günlük bir kişi için okunacak hızlı okuma durumu olursa gun icinde ikinci kişiye geçilecek

İsmim Sıla

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

Jawlensky Jawlensky

B Bademmm388

Umut_2019 Umut_2019 OKUDU

D dilek062

kunfeyekun__ kunfeyekun__ OKUDU

Cuel Cuel OKUDU

S sibellcim

honeymilkkk honeymilkkk OKUDU

Oriana Oriana

M Meva59

hasbeee hasbeee OKUDU

nursevdi nursevdi

ftemiz ftemiz
Okudum canim allah kabul etsin🙏

Allah razı olsun hepinizden aşılama oldum ve bu aşılama tutmazsa doktor tüp bebek dedi yarında kontrolüm var ilaç gibi geldi bu dua Allah im inşallah kabul eder yarın hayırlı haberlerle gelirim Rabbim hepinizin gönlüne göre versin ❤😍🙏
Okudum canım allah kabul etsin yarın güzel haberle dönmen dilegiyle🥰🙏

X