Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

M Meva59 canım senin ve benim için okumayan Umut_2019 Umut_2019 arkadaşımız kaldı mazeret olduğu için bitince okuyacak duam erkenden tamamlansin istiyorsan umut yerine 15 tane kendi niyetin için okuyabilirsin😇 farklı nefes ten dua alayım dersen mazereti bitince okusun arkadaşımız 😇

Benim bu hafta kizkardesimin düğünü var. Günlük okumak bu hafta için biraz zor olacak. Ama haftaya sorun olmazsa okurum. Yada bu listede beni almayın .
Canım yeni duaya yarın geçeceğiz insaAllah haftaya kadar sürer seni istersen ekleyim bu hafta okuyamadiklarini haftaya okursun zorlanirim birikince diyorsan bundan sonraki duada eklerim

M Meva59 canım senin ve benim için okumayan Umut_2019 Umut_2019 arkadaşımız kaldı mazeret olduğu için bitince okuyacak duam erkenden tamamlansin istiyorsan umut yerine 15 tane kendi niyetin için okuyabilirsin😇 farklı nefes ten dua alayım dersen mazereti bitince okusun arkadaşımız 😇
Mazereti bitince okusun canım kimbilir belki onun duası hurmetine kabul olur duam her nefes farklı allah herkesin duasını kabul etsin😊

X