Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Arkadaslarima ve kendime okudum allah kabul etsin insallah

Cnm okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın arkadaşlarıma

merve seda ve hasibe arkadaslarım ıcın okudum canım allah kabul etsın Kafiyesizsiir

3 arkadaş için okudum Rabbim kabul eylesin

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Duamiz 313 Fatiha suresi

Kişi başı herkes dua sahibi için 14 tane sadece dua sahibi kendi için 33 tane okuyacak

Günlük üç arkadaş için okunacak

üç arkadaş için de ayrı ayrı 14 tane okunacak

Abdest şartı vardır mazeret olanlar sonra okuyacak

Her Fatiha ya başlamadan önce besmele çekilecektir

Jawlensky Merve duası;
Eşimle çocuklarımla huzurlu sağlıklı uzun ömür yaşayalım. Büyük kızım aklı başında olsun, yaşıtları gibi konuşsun, dili çözülsün. Kötü insanlar bizden uzak olsun. Hayırlısıyla bir işim olsun. Amin.

adessa01 Seda duası;
Allahim rahmet peygamberi olan nebiyy-i ekremin muhammed (s.a.v) hurmetine senden istiyor ve sana yöneliyorum Ey muhammed! Şu ihtiyacimin karsilanmasi için seni vesile edinerek rabbime yöneliyorum Allahim Onu benim için şefaatçi kıl. Amin. Hayirlisi ile sorunsuz bir gebelik gecirmeyi vaktinde dogum yapmayi nasip eyle kucağımızı doldur evimizi senlendir sıkıntıya düşürme Allahim kolaylastir zorlastirma.Oglan olsun kiz olsun eli yuzu duz olsun organlari tam olsun akli yerinde olsun hayirli evlat olsun insallah . Tekrar evlat acisi yasatma rabbim . Duama ortak olan amin diyen tum arkadaslarima ne muratlari varsa ver ya rabbim Amin.

hasbeee Hasibe duası;
dileğim ailemin huzurlu sağlıklı imanlı bereketli olması.

Umut_2019 OKUDU
kunfeyekun__ OKUDU
Tavuk_suyu_
Cuel OKUDU
Mucizemm222
B Bademmm388 OKUDU
Jawlensky
adessa01 OKUDU
hasbeee OKUDU
S sibellcim OKUDU
M M_atruska OKUDU
nursevdi (mazeret )
honeymilkkk
Oriana OKUDU
aypare ackerman (mazeret )
ftemiz
braindamage
D dilek062
telasememuresi
M Meva59
Kafiyesizsiir OKUDU

Duamiz 313 Fatiha suresi

Kişi başı herkes dua sahibi için 14 tane sadece dua sahibi kendi için 33 tane okuyacak

Günlük üç arkadaş için okunacak

üç arkadaş için de ayrı ayrı 14 tane okunacak

Abdest şartı vardır mazeret olanlar sonra okuyacak

Her Fatiha ya başlamadan önce besmele çekilecektir

Jawlensky Merve duası;
Eşimle çocuklarımla huzurlu sağlıklı uzun ömür yaşayalım. Büyük kızım aklı başında olsun, yaşıtları gibi konuşsun, dili çözülsün. Kötü insanlar bizden uzak olsun. Hayırlısıyla bir işim olsun. Amin.

adessa01 Seda duası;
Allahim rahmet peygamberi olan nebiyy-i ekremin muhammed (s.a.v) hurmetine senden istiyor ve sana yöneliyorum Ey muhammed! Şu ihtiyacimin karsilanmasi için seni vesile edinerek rabbime yöneliyorum Allahim Onu benim için şefaatçi kıl. Amin. Hayirlisi ile sorunsuz bir gebelik gecirmeyi vaktinde dogum yapmayi nasip eyle kucağımızı doldur evimizi senlendir sıkıntıya düşürme Allahim kolaylastir zorlastirma.Oglan olsun kiz olsun eli yuzu duz olsun organlari tam olsun akli yerinde olsun hayirli evlat olsun insallah . Tekrar evlat acisi yasatma rabbim . Duama ortak olan amin diyen tum arkadaslarima ne muratlari varsa ver ya rabbim Amin.

hasbeee Hasibe duası;
dileğim ailemin huzurlu sağlıklı imanlı bereketli olması.

Umut_2019 OKUDU
kunfeyekun__ OKUDU
Tavuk_suyu_
Cuel OKUDU
Mucizemm222
B Bademmm388 OKUDU
Jawlensky
adessa01 OKUDU
hasbeee OKUDU
S sibellcim OKUDU
M M_atruska OKUDU
nursevdi (mazeret )
honeymilkkk
Oriana OKUDU
aypare ackerman (mazeret )
ftemiz
braindamage
D dilek062
telasememuresi
M Meva59 OKUDU
Kafiyesizsiir OKUDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…