Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum:)

Okudum Rabbim kabul etsin inşaallah

Duamiz 313 Fatiha suresi

Kişi başı herkes dua sahibi için 14 tane sadece dua sahibi kendi için 33 tane okuyacak

Günlük üç arkadaş için okunacak

üç arkadaş için de ayrı ayrı 14 tane okunacak

Abdest şartı vardır mazeret olanlar sonra okuyacak

Her Fatiha ya başlamadan önce besmele çekilecektir

Cuel Elif duası;
işlerimizden ve evlerimizden sağlık, huzur, bereket eksik olmasın. İş imizde ve evimizde helal kazanç ve lokma nasip etsin Rabbim. Hayırlısıyla borçlarımızı kapatalım inşallah

Mucizemm222 Sıla duası;
Bismillahirrahmanirrahim Allah ım sana açılan ellerimizde ki dualarımızı kabul eyle tez vakitte sağlıklı sihatli hayırlı bir evlat nasip eyle bana ve isteyen tüm arkadaşlarıma eşimi baba olmayı bana vesile kıl ya Rabbim benimde evimi bebek sesiyle şenlendir annelik duygusunu banada yaşat Allah ım evime huzur bereket nasip eyle Duama amin diyen herkesin gönlüne göre ver Allah'ım Amin

@ Bademmm388 Fatoş duası;
Duam Allah ım Fatoş arkadaşımızın kızına Hayırlı, sağlıklı uzun ömür ver. Güzel kaderi, ahlaklı ömrü olsun. Hayırlı sağlıklı bir evlat daha nasip et rabbim. Kardeşlerini hayırlı insanlarla karşılaştır. Sevdiklerinin Acılarını gösterme rabbim Hem ailesinin hem kendi borclarını ödeme kolaylığı ver Allah ım. Annesine şifa ver. Fatoş un ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşine hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. Hayırlısıyla ev sahibi olmayı nasip eyle İş yerine açmış olduğu davaları hayırlısıyla kazansın. Ailesini sevdiklerini ve Bütün ülkemi bu virüs belasından koru Bi an önce feraha çıkar hepimizi evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar ver Rabbim amin

Umut_2019
kunfeyekun__ OKUDU
Tavuk_suyu_ OKUDU
Cuel
Mucizemm222 OKUDU
B Bademmm388 OKUDU
Jawlensky OKUDU
adessa01 OKUDU
hasbeee OKUDU
S sibellcim (mazeret )
M M_atruska
nursevdi (mazeret )
honeymilkkk OKUDU
Oriana OKUDU
aypare ackerman (mazeret )
ftemiz OKUDU
byebyeblackbird OKUDU
D dilek062 OKUDU
telasememuresi
M Meva59 OKUDU
Kafiyesizsiir OKUDU

Canım ben okudum da beni listeden çıkarabilir misin bu aralar yoğunum biraz okuyamayacağım. Eksik kalmasın benim yüzümden.
Tamam canım sen bana yine de isminle birlikte duani ozelden yaz herkese okuma bittiği zaman senin için de okuyalım

Duamiz 313 Fatiha suresi

Kişi başı herkes dua sahibi için 14 tane sadece dua sahibi kendi için 33 tane okuyacak

Günlük üç arkadaş için okunacak

üç arkadaş için de ayrı ayrı 14 tane okunacak

Abdest şartı vardır mazeret olanlar sonra okuyacak

Her Fatiha ya başlamadan önce besmele çekilecektir

Jawlensky Merve duası;
Eşimle çocuklarımla huzurlu sağlıklı uzun ömür yaşayalım. Büyük kızım aklı başında olsun, yaşıtları gibi konuşsun, dili çözülsün. Kötü insanlar bizden uzak olsun. Hayırlısıyla bir işim olsun. Amin.

adessa01 Seda duası;
Allahim rahmet peygamberi olan nebiyy-i ekremin muhammed (s.a.v) hurmetine senden istiyor ve sana yöneliyorum Ey muhammed! Şu ihtiyacimin karsilanmasi için seni vesile edinerek rabbime yöneliyorum Allahim Onu benim için şefaatçi kıl. Amin. Hayirlisi ile sorunsuz bir gebelik gecirmeyi vaktinde dogum yapmayi nasip eyle kucağımızı doldur evimizi senlendir sıkıntıya düşürme Allahim kolaylastir zorlastirma.Oglan olsun kiz olsun eli yuzu duz olsun organlari tam olsun akli yerinde olsun hayirli evlat olsun insallah . Tekrar evlat acisi yasatma rabbim . Duama ortak olan amin diyen tum arkadaslarima ne muratlari varsa ver ya rabbim Amin.

hasbeee Hasibe duası;
dileğim ailemin huzurlu sağlıklı imanlı bereketli olması.

Umut_2019
kunfeyekun__
Tavuk_suyu_
Cuel (mazeret )
Mucizemm222
B Bademmm388
Jawlensky
adessa01
hasbeee
S sibellcim (mazeret )
M M_atruska
nursevdi (mazeret )
honeymilkkk
Oriana
aypare ackerman (mazeret )
ftemiz
braindamage
D dilek062
telasememuresi
M Meva59
Kafiyesizsiir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…