Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

🌸Duamiz 313 Fatiha suresi 🌸

📌Kişi başı herkes dua sahibi için 14 tane sadece dua sahibi kendi için 33 tane okuyacak

📌Günlük üç arkadaş için okunacak

📌üç arkadaş için de ayrı ayrı 14 tane okunacak

📌Abdest şartı vardır mazeret olanlar sonra okuyacak

📌Her Fatiha ya başlamadan önce besmele çekilecektir

Cuel Cuel Elif duası;
işlerimizden ve evlerimizden sağlık, huzur, bereket eksik olmasın. İş imizde ve evimizde helal kazanç ve lokma nasip etsin Rabbim. Hayırlısıyla borçlarımızı kapatalım inşallah 🌺

Mucizemm222 Mucizemm222 Sıla duası;
Bismillahirrahmanirrahim Allah ım sana açılan ellerimizde ki dualarımızı kabul eyle tez vakitte sağlıklı sihatli hayırlı bir evlat nasip eyle bana ve isteyen tüm arkadaşlarıma eşimi baba olmayı bana vesile kıl ya Rabbim benimde evimi bebek sesiyle şenlendir annelik duygusunu banada yaşat Allah ım evime huzur bereket nasip eyle Duama amin diyen herkesin gönlüne göre ver Allah'ım Amin

B Bademmm388 Fatoş duası;
Duam Allah ım Fatoş arkadaşımızın kızına Hayırlı, sağlıklı uzun ömür ver. Güzel kaderi, ahlaklı ömrü olsun. Hayırlı sağlıklı bir evlat daha nasip et rabbim. Kardeşlerini hayırlı insanlarla karşılaştır. Sevdiklerinin Acılarını gösterme rabbim Hem ailesinin hem kendi borclarını ödeme kolaylığı ver Allah ım. Annesine şifa ver. Fatoş un ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşine hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. Hayırlısıyla ev sahibi olmayı nasip eyle İş yerine açmış olduğu davaları hayırlısıyla kazansın. Ailesini sevdiklerini ve Bütün ülkemi bu virüs belasından koru Bi an önce feraha çıkar hepimizi evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar ver Rabbim amin

Umut_2019 Umut_2019
kunfeyekun__ kunfeyekun__ OKUDU
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
📌 Cuel Cuel (mazeret )
📌 Mucizemm222 Mucizemm222
📌 B Bademmm388 OKUDU
Jawlensky Jawlensky
adessa01 adessa01 OKUDU
hasbeee hasbeee OKUDU
S sibellcim (mazeret )
M M_atruska
nursevdi nursevdi (mazeret )
honeymilkkk honeymilkkk
Oriana Oriana OKUDU
aypare ackerman aypare ackerman (mazeret )
ftemiz ftemiz OKUDU
byebyeblackbird byebyeblackbird
D dilek062 OKUDU
telasememuresi telasememuresi
M Meva59
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir OKUDU
Okudum:)

📌Kişi başı herkes dua sahibi için 14 tane sadece dua sahibi kendi için 33 tane okuyacak

Cuel Cuel Elif duası;
işlerimizden ve evlerimizden sağlık, huzur, bereket eksik olmasın. İş imizde ve evimizde helal kazanç ve lokma nasip etsin Rabbim. Hayırlısıyla borçlarımızı kapatalım inşallah 🌺

Bismillahirrahmanirrahim Allah ım sana açılan ellerimizde ki dualarımızı kabul eyle tez vakitte sağlıklı sihatli hayırlı bir evlat nasip eyle bana ve isteyen tüm arkadaşlarıma eşimi baba olmayı bana vesile kıl ya Rabbim benimde evimi bebek sesiyle şenlendir annelik duygusunu banada yaşat Allah ım evime huzur bereket nasip eyle Duama amin diyen herkesin gönlüne göre ver Allah'ım Amin

B Bademmm388 Fatoş duası;
Duam Allah ım Fatoş arkadaşımızın kızına Hayırlı, sağlıklı uzun ömür ver. Güzel kaderi, ahlaklı ömrü olsun. Hayırlı sağlıklı bir evlat daha nasip et rabbim. Kardeşlerini hayırlı insanlarla karşılaştır. Sevdiklerinin Acılarını gösterme rabbim Hem ailesinin hem kendi borclarını ödeme kolaylığı ver Allah ım. Annesine şifa ver. Fatoş un ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşine hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. Hayırlısıyla ev sahibi olmayı nasip eyle İş yerine açmış olduğu davaları hayırlısıyla kazansın. Ailesini sevdiklerini ve Bütün ülkemi bu virüs belasından koru Bi an önce feraha çıkar hepimizi evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar ver Rabbim amin

Umut_2019 Umut_2019
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
📌 Cuel Cuel (mazeret )
📌 Mucizemm222 Mucizemm222
📌 B Bademmm388 OKUDU
Jawlensky Jawlensky
adessa01 adessa01 OKUDU
hasbeee hasbeee OKUDU
S sibellcim (mazeret )
M M_atruska
honeymilkkk honeymilkkk
Oriana Oriana OKUDU
ftemiz ftemiz OKUDU
byebyeblackbird byebyeblackbird
D dilek062 OKUDU
M Meva59
Okudum Rabbim kabul etsin inşaallah ❤️

Cuel Cuel Elif duası;

@ Bademmm388 Fatoş duası;

Umut_2019 Umut_2019
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ OKUDU
📌 Cuel Cuel
📌 Mucizemm222 Mucizemm222 OKUDU
📌 B Bademmm388 OKUDU
Jawlensky Jawlensky OKUDU
adessa01 adessa01 OKUDU
hasbeee hasbeee OKUDU
S sibellcim (mazeret )
M M_atruska
honeymilkkk honeymilkkk OKUDU
Oriana Oriana OKUDU
ftemiz ftemiz OKUDU
byebyeblackbird byebyeblackbird OKUDU
D dilek062 OKUDU
M Meva59 OKUDU

Canım ben okudum da beni listeden çıkarabilir misin bu aralar yoğunum biraz okuyamayacağım. Eksik kalmasın benim yüzümden.
Tamam canım sen bana yine de isminle birlikte duani ozelden yaz herkese okuma bittiği zaman senin için de okuyalım

Jawlensky Jawlensky Merve duası;
Eşimle çocuklarımla huzurlu sağlıklı uzun ömür yaşayalım. Büyük kızım aklı başında olsun, yaşıtları gibi konuşsun, dili çözülsün. Kötü insanlar bizden uzak olsun. Hayırlısıyla bir işim olsun. Amin.

adessa01 adessa01 Seda duası;
Allahim rahmet peygamberi olan nebiyy-i ekremin muhammed (s.a.v) hurmetine senden istiyor ve sana yöneliyorum Ey muhammed! Şu ihtiyacimin karsilanmasi için seni vesile edinerek rabbime yöneliyorum Allahim Onu benim için şefaatçi kıl. Amin. Hayirlisi ile sorunsuz bir gebelik gecirmeyi vaktinde dogum yapmayi nasip eyle kucağımızı doldur evimizi senlendir sıkıntıya düşürme Allahim kolaylastir zorlastirma.Oglan olsun kiz olsun eli yuzu duz olsun organlari tam olsun akli yerinde olsun hayirli evlat olsun insallah . Tekrar evlat acisi yasatma rabbim . Duama ortak olan amin diyen tum arkadaslarima ne muratlari varsa ver ya rabbim Amin.

hasbeee hasbeee Hasibe duası;
dileğim ailemin huzurlu sağlıklı imanlı bereketli olması.

Umut_2019 Umut_2019
kunfeyekun__ kunfeyekun__
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
Cuel Cuel (mazeret )
Mucizemm222 Mucizemm222
B Bademmm388
📌 Jawlensky Jawlensky
📌 adessa01 adessa01
📌 hasbeee hasbeee
S sibellcim (mazeret )
M M_atruska
honeymilkkk honeymilkkk
Oriana Oriana
ftemiz ftemiz
braindamage braindamage
D dilek062
M Meva59
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

X