Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

tamam hayatım anladım yok aklıma takılan başka bir şey teşekkür ederim, kolay gelsin dualarımız kabul olsun inşallah
Kardeşim elini kesmiş kolunun durumu hiç iyi değil ameliyata alınacak lütfen dua edin elini bidaha oynatamama durumu var
ayy çok geçmiş olsunn RABBİM şifa versin inşallah

Kafiyesizsiir Mine için okundu bildirimi yapmayanlar
talena (mazeret )

humanbeings Yeter için okundu bildirimi yapmayanlar
talena (mazeret )

M M_atruska Hazal için okundu bildirimi yapmayanlar
talena (mazeret )

Umut_2019 Sahire Gökçe için okundu bildirimi yapmayanlar
talena (mazeret )

aypare ackerman için İrem icin okundu bildirimi yapmayanlar
talena (mazeret )

2019 mutluluk Emine için okundu bildirimi yapmayanlar
talena (mazeret )

Mrvyvz4832 Elçin için okundu bildirimi yapmayanlar
Mrvyvz4832 (mazeret )
talena (mazeret )
Rainbow Peace

merve için okundu bildirimi yapmayanlar
Mrvyvz4832 (mazeret )
talena (mazeret )
Rainbow Peace

Jawlensky Merve için okundu bildirimi yapmayanlar
Mrvyvz4832 (mazeret )
talena (mazeret )
Rainbow Peace

Kikoo Kübra icin okundu bildirimi yapmayanlar
Rainbow Peace
talena (mazeret )
Mrvyvz4832 (mazeret )
humanbeings (mazeret )

S sibellcim Sibel için okundu bildirimi yapmayanlar
Rainbow Peace
talena (mazeret )
Mrvyvz4832 (mazeret )
humanbeings (mazeret )

Oriana Merve Nur için okundu bildirimi yapmayanlar
Rainbow Peace
talena (mazeret )
Mrvyvz4832 (mazeret )
humanbeings (mazeret )

Rainbow Peace canım bugun okuyup bitir olur mu talena mazeretin bitti mi canim

talena canım önce bu listede ki kişiler için bugyn okuyup bitir sonra diğer kalan 14 kişinin listesini paylaştım onlar için okuyup bitirirsin pazartesi gunune kadar onun da suresi

talena 14 kisilik liste bu dedigim gibi önce mazeret oldugun için okuyamadigin Kafiyesizsiir humanbeings M M_atruska Umut_2019 aypare ackerman Oriana S sibellcim Kikoo merve Mrvyvz4832 Jawlensky bu kişilere oku sonra da 14 kisilik listeye geç 2019 mutluluk arkadaşımız aramızdan ayrıldı istersen onun için de oku istemezsen okumayadabilirsin senin yerine 2019 mutluluk için bende okuyabilirim

KIZLAR TOPLAMDA 25 KISIYIZ 2019 mutluluk ARKADASIMIZ ARAMIZDAN AYRILDI ONUN YERINE BASKA ARKADASIMIZ GIRDI LISTEYE BASLARDA 2019 mutluluk ICIN DE OKUDUGUMUZ ICIN SAYIMIZ 26 DEGIL MI TOPLAMDA 26 KISIYE OKUMUS OLACAGIZ DIYE KAFALAR KARISIYOR AMA SU AN ARKADASIMIZ ARAMIZDA DEGIL AYRILDI ONUN YERINE BASKASI GIRDI KISI SAYIMIZ 25

Kafiyesizsiir canım geri kalan 14 arkadasın duları ıcınde okudum 40 ar tane allah kabul etsin

yuppiiiiiii hepsini bitirdim canlarım RABBİM niyetlerimizi kabul etsin inşallah hepinizden ALLAH razı olsun haklarınızı helal ediniz. benden yana herkese helal olsun

listedeki isimlere okudum Rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…