Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Bugün okumaya başlıyorum 14 arkadaşımıza da toplu bildirim yaparım canim

feslegen canım bilmediğimden soruyorum neden böyle yaptık günlük 3 kişiye okunuyordu takibi kolaydı sanki böyle olunca kime okuduk kime okuyacağız biraz karışıyor gibi yoksa ben mi beceremeyecek gibiyim :/

feslegen canım bilmediğimden soruyorum neden böyle yaptık günlük 3 kişiye okunuyordu takibi kolaydı sanki böyle olunca kime okuduk kime okuyacağız biraz karışıyor gibi yoksa ben mi beceremeyecek gibiyim :/
canim Mazeret olma durumu oluyor ya o yüzden kalan arkadaşların duasını toptan paylaştım eski düzende gittiğimizde yani günlük uc kişi için okuduğumuz da listemiz cumartesi günü bitiyordu şimdi bu sekil toplu duaları paylasinca süreyi uzattım eski durumdan daha avantaja geçti pazartesi günü son okuma günü günlük gene üçer üçer okursun listede duası yazılı olan arkadaşlara 14 kişi var zaten pazartesi günü de 14 kişiye de okudum diye bildirim yaparsın başka kafana takılan varsa sorabilirsin aslında karışık değil istersen listeyi bir günde okuyup bitir istersen üçer üçer günlere bol ama mazeret olma ihtimalin varsa erkenden bitirmeye çalış o yuzden bu şekilde yaptık listede duasi yazili olan arkadaslar icin okuyacaksın

mimiraculum canım bu listede kalan 14 arkadasin duası var listeyi ister bir günde bitir istersen üçer üçer gunlere bol ama pazartesi günü ne bitirmiş ol mazeret olma durumun varsa misal yarın mazeret olacaksan tüm listeyi bugün okuyup bitir toplu paylaşma sebebim bu arkadaşların duası aksamadan bitsin diye dediğim gibi gene kafana takılan bir şey olursa sor

Kafiyesizsiir Mine için okundu bildirimi yapmayanlar
talena (mazeret )

humanbeings Yeter için okundu bildirimi yapmayanlar
talena (mazeret )

M M_atruska Hazal için okundu bildirimi yapmayanlar
talena (mazeret )

Umut_2019 Sahire Gökçe için okundu bildirimi yapmayanlar
talena (mazeret )

aypare ackerman için İrem icin okundu bildirimi yapmayanlar
talena (mazeret )

2019 mutluluk Emine için okundu bildirimi yapmayanlar
talena (mazeret )

Mrvyvz4832 Elçin için okundu bildirimi yapmayanlar
Mrvyvz4832 (mazeret )
talena (mazeret )
Rainbow Peace

merve için okundu bildirimi yapmayanlar
Mrvyvz4832 (mazeret )
talena (mazeret )
Rainbow Peace

Jawlensky Merve için okundu bildirimi yapmayanlar
Mrvyvz4832 (mazeret )
talena (mazeret )
Rainbow Peace

Kikoo Kübra icin okundu bildirimi yapmayanlar
Rainbow Peace
talena (mazeret )
Mrvyvz4832 (mazeret )
humanbeings (mazeret )

S sibellcim Sibel için okundu bildirimi yapmayanlar
Rainbow Peace
talena (mazeret )
Mrvyvz4832 (mazeret )
humanbeings (mazeret )

Oriana Merve Nur için okundu bildirimi yapmayanlar
Rainbow Peace
talena (mazeret )
Mrvyvz4832 (mazeret )
humanbeings (mazeret )

Rainbow Peace kuzum okudun mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…