Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kızlar size güzel haber vereyim ipek in duası kabul oldu rabbim isteyen herkese nasip etsin arkadaşm hamileEe
Çok sevindimm maşallah Allah sağlıkla bol karla imanla huzurlu mutlu anali babalı yetişmesini nasip etsin ❤ bebek isteyen diğer arkadaşlarımıza da nasip olsun insaAllah

Ameliyat oldu çok şükür iyi ama şuan kolunun nasıl olacağı daha belli değil zamanla göreceğiz dedi doktor inşallah iyi olacak rabbim nasip ederse
Daha da iyi olur insaAllah canim kendine bol bol dua etsin hastanın duası kabul olur diye biliyorum bizlerde dua ederiz tekrar eski sagligina kavuşur insaAllah Amin

Kızlar yeni dua ya kimler katılıyor ve yeni duamiz ne olsun benim birkaç önerim var sizlerin de önerisini merak ediyorum yeni duaya birlikte karar verelim

Dua
1) 70.000 La ilahe illallah
2) 70.000 Ya Bedi C.C
3) 70.000 Ya Azim C.C
4) 70.000 Ya Zülcelali Velikram
5) 313 İnşirah Süresi
6) 313 Fatiha süresi
7) 9999 Fetih süresi birinci ayet

Yeni Duamiz hangisi olsun ya da sizinde oneriniz varsa yazın kızlar devam etmek isteyenler de yeni listede ben varım diye bildirim yapsinlar

M M_atruska

humanbeings

Kafiyesizsiir

Umut_2019

aypare ackerman

merve

Mrvyvz4832

Jawlensky

Oriana

S sibellcim

Kikoo

honeymilkkk

kunfeyekun__

hasbeee

MoonfacedMom

MoonfacedMom arkadasi Ipek

Oriana arkadaşı

Ocalh

B Bademmm388

5 528mucizemmm

mimiraculum

begonvil1985

Rainbow Peace

talena

therewillbeaday

Bige23

nursevdi

hersey_dua_ile

S simonesimone

N Nana

memurhanim

Birpdrci

Nzlnaz

Tavuk_suyu_

Luluuu94

Karagullu

R RabiaIslam

Ben katılmak istemiyorum canım. Teşekkürler.

Ben dua sayisina gore karar versem olur mu hangi duayı seçerseniz ben ona varım benin için fark etmez

Bende varım feslegen ama şöyle abdes şartı olmayan birşeyler mi yapsak, tani siz nasıl isterseniz öyle yapın

Katiliyorum ben de

Her hangi bir dilek için,her hangi bir sıkıntımız için hemen Allahü Tela’nın bu ismi şerifine sığınalım.

Her gün (313) defa ” Yâ Erhamerrâhimin” şeklinde yada ” Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram” şeklinde okunur ise Allahü Teâla ne dileği varsa kabul eder.Ne sıkıntısı var ise selamete çıkarır.İnşallah.

Erhamerrahimin: Merhametlilerin en merhametlisi (olan Allah) demektir.

Resülullah Hz. Muhammed (Aleyhisselam) şöyle buyurmuştur:

Allahü Teala’nın bir meleği vardır, bu melek “Ya Erhamerrahimin ” diyen kimseleri takip eder. Bir kimse ” Ya Erhamerrahimin ” kelimesini üç defa söylerse melek:

“Ya Erhamerrahimin olan rabbin sana yöneldi. ne dileğin varsa iste”der.
Kendimizi sıkıntılı, içinden çıkılamayacak bir durumda bulduğumuzda, bir hazine olan bu dualara sığınalım.

Kızlar yeni duamiz yukarda yazan dua da olabilir katılım sayısına göre kişi başı okunması gereken 25 gibi bir sayı düşer günlük uc kişi için okunur abdest şartı da yok okuma sayısı da az hemde liste çabuk ilerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…