Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bence svr serumu sen hep kullan istersen gündüz svr kulan gecede bariyer güçlendirici olanı kullanırsın bana bu ikisini sormuştun daha önce de retinol svr yerine kullanılmaz.
Canım mesaj yanlış olmuş ya, yanlış ürünlerin linkini atmışım buraya, düzelttim sonradan kusura bakma ne olur.

hah bende şimdi gördüm yüzde 5 lik olandan ilk etapda daha memnun kalırsın
Teşekkür ederim, diğerini ileride önerir misin? Soruyorum çünkü elime para geçtikçe alayım diyorum. %5 olandan sonra %10 olana geç dersen alır koyarım kenara. SKT 2025 oluyor bunlarda.

Merhaba,
Pirinci suda bekletip, buzdolabında muhafaza edip sabahları onunla durulma yapanlar vardı.
Bu pirinç suyu hakkında ne düşünüyorsunuz? Hatta eczacı biri çok tavsiye ediyordu.
Yazın lekelere faydası olur mu?
uzakdoğuda çok yapılır musluk suyuyla olmaz içme suyu olmalı ve kaynatılmalı ki özü çıksın parlaklık için yapılır
saça da uygularlar boş temiz şişeye koyup pıs pıs yaparlar parlatsın diye
ama bu özlerin olduğu hazır yapılmış içinde ekstra vitaminlerin olduğu ürünler var zaten çoğu leke açıcı ürünlerde de bulunur azeleik asit zaten böyle elde edilir mercimek pirinç buğday suyu falan... uğraşmaya gerek var mı kaynat süzgeçte çatalla ez vs...

Teşekkür ederim, diğerini ileride önerir misin? Soruyorum çünkü elime para geçtikçe alayım diyorum. %5 olandan sonra %10 olana geç dersen alır koyarım kenara. SKT 2025 oluyor bunlarda.
onuda kullanabilirsin önerdiğim link listesindeydi zaten ikiside ileride veya kışın çok kuruduğunda da kullanabilirsin

uzakdoğuda çok yapılır musluk suyuyla olmaz içme suyu olmalı ve kaynatılmalı ki özü çıksın parlaklık için yapılır
saça da uygularlar boş temiz şişeye koyup pıs pıs yaparlar parlatsın diye
ama bu özlerin olduğu hazır yapılmış içinde ekstra vitaminlerin olduğu ürünler var zaten çoğu leke açıcı ürünlerde de bulunur azeleik asit zaten böyle elde edilir mercimek pirinç buğday suyu falan... uğraşmaya gerek var mı kaynat süzgeçte çatalla ez vs...
Gerçekten uğraşılmıyor. Bir hafta yapıyorsun, 3 hafta unutuyor ya da üşeniyorsun. Bu içerikleri korumak, yanında taşımak da mümkün olmuyor. Hani bana kızan biri vardı geçen gün, doğal yollarla insanlar güzelleşebilir paraya gerek yok diye carlıyordu. Olmuyor arkadaşlar, cidden olmuyor. Benim bir defterim var, orada ne tarifler var ohooo... Hatta gidip aktardan bir sürü yağ, aynısefa otu falan almışım. Güya onları karıştırıp krem yapacaktım. Hepsi duruyor dolapta. İsteyene formül verebilirim cidden fakat o kutuya konulmuş formüller gibi olmuyor. Kullanmayı bırakınca anında geriye dönülüyor zaten.

Son düzenleme:
Gerçekten uğraşılmıyor. Bir hafta yapıyorsun, 3 hafta unutuyor ya da üşeniyorsun. Bu içerikleri koruma, yanında taşımak da mümkün olmuyor. Hani bana kızan biri vardı geçen gün, doğal yollarla insanlar güzelleşebilir paraya gerek yok diye carlıyordu. Olmuyor arkadaşlar, cidden olmuyor. Benim bir defterim var, orada ne tarifler var ohooo... Hatta gidip aktardan bir sürü yağ, aynısefa otu falan almışım. Güya onları karıştırıp krem yapacaktım. Hepsi duruyor dolapta. İsteyene formül verebilirim cidden fakat o kutuya konulmuş formüller gibi olmuyor. Kullanmayı bırakınca anında geriye dönülüyor zaten.
Şimdi ne doğal ki kuzum? Yediklerimiz de yapay bence 😁😁

Herkes bakımını yaptı mı😀😀
sadece sabah basit yaptım günes kremi uguladım. 6 da cocukları cıkardık 8 de geldik, e okula oturdum ama sistem cok yogun yapamıyorumm :/ bittikten sonraki moduma göre ya bişiler sürerim ya yataga atarım kendimi :)) bu arada bugün şimdiye kadar ilkini 4 de ikincisini az önce içmek suretiyle 2 sigara içtim. sıcaklarda hiç canım istemiyor böyle böyle biter inşallahhh

sadece sabah basit yaptım günes kremi uguladım. 6 da cocukları cıkardık 8 de geldik, e okula oturdum ama sistem cok yogun yapamıyorumm :/ bittikten sonraki moduma göre ya bişiler sürerim ya yataga atarım kendimi :)) bu arada bugün şimdiye kadar ilkini 4 de ikincisini az önce içmek suretiyle 2 sigara içtim. sıcaklarda hiç canım istemiyor böyle böyle biter inşallahhh
Bende çok icmedim bugün. Su orucuna başladım. Vücudumu yenilemek için.😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X