Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Svr cvit mi niasin mi
şu ürün
1654872412233.png

Hayırlı olsun cildinde paralansin😀🤩 ne vitamini aldın bakim , daha ben saçıma bisi yapmadım almadım çocuktan fırsat gelmiyor ki ama okuldan bi çeyrek gelecek bana onu yatırıma değil delicesine alişima harcamak niyetindeyim😀
B12 biotin c Multi vitamin topladım.

Harikaaa görsel atar misin eczacı demişse güveniriz. Hangi marka aldırdı solgar falan mi
Daha bana da gelmedi canım. Akşam arayacagim.
Ama gelince mutlaka atarım.
Son N nscckts tavsiye iki ürünüm var daha da para harcamam. Sonra yatırım zamanı insallah

Daha bana da gelmedi canım. Akşam arayacagim.
Ama gelince mutlaka atarım.
Son N nscckts tavsiye iki ürünüm var daha da para harcamam. Sonra yatırım zamanı insallah
Zaten gelenleri kullanıp bitirmen sonucunu görmen zaman alacak etki aldıkça devam ettirsin yavaş yavaş 😍 bende birazcık gümüş alip bekliyim

Balaım bu serum ne kadar işe yarayacak. Belki istediğim sonucu alırım ve göz altı ışık dolgusu yapmama gerek kalmaz.

Öyle olursa ışık dolgusu için ayırdığım parayla bir sürü ürün alıp kenara koyarım.

sabah SVR akşam retinol kullansam da birlikte çalışabilirler mi? :KK49:
tabiki çalışır emilen ürün altda çalışıyor hatta ürünü bıraktıktan 2 haftaya kadar bile hala altda çalışmaya devam eder
üst üste uygulamalardan kaçınmamın sebebi irritasyon riskidir çok karıştırmamak gerek daha yeni başlıyorsun ya şimdi yavaş yavaş
Çok teşekkür ederim. Güzel mi
çok güzel maskara canım sağlıkla iyi günlerde kullan
Bende az çok tahmin ediyorum sebum falan yazıyor sanki 😄 yağlı mıydı cildin öyleyse sebum dengesi için de aldırmış olablir
yüzde 4 niasinamide var yaşlanma karşıtı sivilce engelleyici sebum dengeleyici gözeneklere çalışan bir ürün svr serum yağlı ve karma ciltler için mükemmel bir serum hatta makyaj bazı olarak da kullanılabilir cildi kadifeleştiriyor blurluyor elim ayağım o benim çok uzun süredir kullanıyorum renk eşitleyip aydınlık görünümde sağlıyor

tabiki çalışır emilen ürün altda çalışıyor hatta ürünü bıraktıktan 2 haftaya kadar bile hala altda çalışmaya devam eder
üst üste uygulamalardan kaçınmamın sebebi irritasyon riskidir çok karıştırmamak gerek daha yeni başlıyorsun ya şimdi yavaş yavaş

çok güzel maskara canım sağlıkla iyi günlerde kullan

yüzde 4 niasinamide var yaşlanma karşıtı sivilce engelleyici sebum dengeleyici gözeneklere çalışan bir ürün svr serum yağlı ve karma ciltler için mükemmel bir serum hatta makyaj bazı olarak da kullanılabilir cildi kadifeleştiriyor blurluyor elim ayağım o benim çok uzun süredir kullanıyorum renk eşitleyip aydınlık görünümde sağlıyor
Artık herşeyi soracağım 😁
Eskiden yüzümde izler ne zaman oldu bilmezdim şimdi ayy leke mi oluyor nolamaz modunda geziyorum 😁😁

Okulda dolabım yok ilkokulda ingilizce öğretmeniyim evdd 3 krem var ama ben yenilenmesi kolay cusion ya da stick güneş kremi almayı düşünüyorum:)) pistimmm
aa ing. öğretmenimisin tam aradığım insansın. :KK45: benim kız 6.sınıf oldu koleje başlayacak ama ordaki ingilizceden geri kaldı.netten var mı çalışabileceği bir site ya da kitap?telafi verecekler okul açılmadan ama o yetmez yetişemez.

Ben borsa haberlerini, ekonomistleri dinlemeyi çok severim. Yıllardır gümüşe yatırım yapın diyorlar. Ama öyle takı falan değil, külçe gümüş varmış, ondan almalıymışız.
ben borsadan anlarım .gümüş geçen yıllarda altından çok kazandırdı.şu an ki durumunu bilmiyorum ama.fiyatı ucuz olduğundan 5 senelik uzun vade al al biriksin bankada.

aa ing. öğretmenimisin tam aradığım insansın. :KK45: benim kız 6.sınıf oldu koleje başlayacak ama ordaki ingilizceden geri kaldı.netten var mı çalışabileceği bir site ya da kitap?telafi verecekler okul açılmadan ama o yetmez yetişemez.
More and more yayınlari, maraton ve ari yayınlari çok ıyi ( ari yayinlarinin hatta ilkokul-lise akıllı tahta sunumları diye hem okul kitaplariyla hem kendi yayınlarıni kapsayan interaktif uygulamaları var ama üyelikli)

Site olarak : british council kids
Bonny english
Hi tech english siteleri var
Ortaokulingilizcenotlari-öner atmaca var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X