Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
LEKE kremi, üzerinde sabah akşam kullanın diyor. İçerik yaz aylarında kullanmaya müsait mi, bitkisel alkol ve kefir felan yazıyor. Geçmiş postlarda içerik sıralamasının da önemi olduğunu yazmıştın sanki, başlarda yazıyorsa daha sorunlu gibi bazı içeriklerin, ben mi yanlış anladım?
Bir de oda sıcaklığında durması gerekeni buzdolabına koysak ne olur?
ay bunda çok alkol var,hassasiyet yapacak şekilde içerikler var :KK43: bence kullanma güneşte zaten kullanılmaz ama bu kremi kullanma derim

Bunlar hep dolara endeksli ürünler. Özellikle Kasım ayında güzel indirimler olabilir. Yıl sonuna kadar, kullanıp da iyi sonuç aldığım ürünlerden alıp kenara koymak istiyorum. Canım sana bir de sorum vardı, SVR serum aldım ya ben, şunun içeriği de mi onun gibi? Niacinamide adını görünce direkt o geldi aklıma.

Bir de retinol kullanmamı önermiştiniz dün. Şu üründeki retinol %1'miş. %1 başlangıç için fazla mıdır?
Bu arada dünkü görselleri klasörde topladığımı söylemiştim. Akşam hepsini okuyacağım. :oops:
svr daha olgun ciltlere uygun içinde antiaging de var ve matlaştırıcı kadife tozlar var

bu gönderdiğin linkdekinden ben çok uzun süre kullandım genelde kışın kullanırım hafif nem de veriyor ve parlatıyor içindeki niacinimed oranları aynı sadece içerikler farklı ... bu serumda çok iyi ama karmadan yağlıya dönük ciltler kışın kullansın kuru ve normal ciltler yaz kış kullansın bizim için fazla nemli gelir

makyaj altına da harika baz olarak kullanılabilir bu serum

Hele bak ya, gel de çık işin içinden şimdi :KK70:
iki şekilde dene bir gün önce svr sür bir gün de diğer şekilde hangisinin duruşunu ve hissini daha çok seversen öyle devam et :KK66: teknik olarak svr serum topaklanabileceğinden önerimi yaptım ama belki cildinde topaklanma olmaz denemeden bilemezsin
hyoluronik asit nem çekicidir neyin altına da sürsen üstüne de farketmez o nemi her türlü çeker genelde de nem çekici olduğu için en son uygulanır bazı hyuloroniklerin microtaneciği çok küçüktür ilk sürülür onlarda çok kuru ciltlere özel üretilmiştir biz yağlıyız ya en son sürsen hatta şişesine baksan onun nemi sana yine yeter :KK70:

svr daha olgun ciltlere uygun içinde antiaging de var ve matlaştırıcı kadife tozlar var

bu gönderdiğin linkdekinden ben çok uzun süre kullandım genelde kışın kullanırım hafif nem de veriyor ve parlatıyor içindeki niacinimed oranları aynı sadece içerikler farklı ... bu serumda çok iyi ama karmadan yağlıya dönük ciltler kışın kullansın kuru ve normal ciltler yaz kış kullansın bizim için fazla nemli gelir

makyaj altına da harika baz olarak kullanılabilir bu serum
Teşekkür ederimmmmm bir sürü şey öğrendim senden ya :dua: Watsons alışveriş yaptıkça karta para puan yüklüyor, o ara alınabilir belki. Peki retinol oranlarıyla alakalı ne dersin? %1 fazla mı?
Gerçi bu ürünü onaylamıştın ama ilk başlangıç için midir diye sormak istedim.

Teşekkür ederimmmmm bir sürü şey öğrendim senden ya :dua: Watsons alışveriş yaptıkça karta para puan yüklüyor, o ara alınabilir belki. Peki retinol oranlarıyla alakalı ne dersin? %1 fazla mı?
Gerçi bu ürünü onaylamıştın ama ilk başlangıç için midir diye sormak istedim.
ilk etapda 0.5 ile 1 arasında başlanır zaten haftada 1 gün şeklinde alıştırırsın kendini sonra arkasında yazan uygulama şekline göre devam edersin hatta retinollerde şöyle birşeyde var kışın kullandın yazın ara verdin ya...
cildim alışık deyip aldanma kışın yine sıfırdan başlıyormuş gibi alıştırarak başlaman gerek ara verdiğin için cilt unutuyor bunu mutlaka unutma bak ,çok güçlü içerik çünkü oranı çok yükseğe alışsan bilet tekrar sıfırdan başlıyor gibi düşük oran alıştırarak başlamak gerekiyor yenileyici soyucu özelliği var retinolün

bununla başlayabilirsin

bak güneş kremini perde kapalıda olsa sür mavi ışığı unutma telefon bilgisayar televizyondan gelen ışıkda leke yapıyor canım...

duştan sonra cilt bakım normal yıkamaktan daha da etkili oluyor onu farkettin mi gözenekler buharla açılıyor ya sonrasında ilk teneffüs ettiği şey güzel çalışan içerikler olunca hüüüpp diye içine derinlemesine çekiyor o yüzden her gece uyumadan önce duşa girer öyle bakım yaparım :KK70:

evlilik yıl dönümünüzü de kutlarım sağlıkla huzurla nice güzel bir ömür yol arkadaşlığınız omuz omuza sırt sırta el ele göz göze kalp kalpe devam etsin inşallah ay neredeyse tüm organları sayacaktım ama :KK70:
Aynen kuzum haklısın ter su içinde kendimi zor attım duşa
Evet farkettim canım dediğin gibi daha güzel oluyor
Çooook teşekkür ederim kuzum ❤️😘💋😍💕🥰 hepimizin evlilikleri çok iyi olsun inşallah çok çok amin

ilk etapda 0.5 ile 1 arasında başlanır zaten haftada 1 gün şeklinde alıştırırsın kendini sonra arkasında yazan uygulama şekline göre devam edersin hatta retinollerde şöyle birşeyde var kışın kullandın yazın ara verdin ya...
cildim alışık deyip aldanma kışın yine sıfırdan başlıyormuş gibi alıştırarak başlaman gerek ara verdiğin için cilt unutuyor bunu mutlaka unutma bak ,çok güçlü içerik çünkü oranı çok yükseğe alışsan bilet tekrar sıfırdan başlıyor gibi düşük oran alıştırarak başlamak gerekiyor yenileyici soyucu özelliği var retinolün

bununla başlayabilirsin
Ay süpersinnnn. Benim retinol kullanmak için kışı beklemem doğru karar olmuş o zaman.
Ama şimdi de şu sıra sorunu zor ya... Önce retinol mü, SVR serum mu?o_O Ay valla billa kadın benden bıktı yemin ederim :KK70:

Ay süpersinnnn. Benim retinol kullanmak için kışı beklemem doğru karar olmuş o zaman.
Ama şimdi de şu sıra sorunu zor ya... Önce retinol mü, SVR serum mu?o_O Ay valla billa kadın benden bıktı yemin ederim :KK70:
yok canım estağfurullah
retinol ile niacinimade harika çalışır önce retinol sürersin 1 saat sonra svr

hatta şu daha güzel olur sabah svr akşam retinol sürersin :KK66:

yok canım estağfurullah

Ben retinole kışın svr ya da medik8 alıp başlıcam güzel bi niasin ( svr çok beğendim bitirdim) bir de güzel bi seramitli kremle desteklicem inşallah.. yazın arbutin ilk kez alıp kullanıcam bir de cosmed enzim peeling exfoliye yerine

Retinolde tost sistem de olur. Retinol öncesi krem üstüne retinol sonrası krem gibi ( irritasyonu azaltmak için) ve retinol rutininde önce retinol sürun de diyen çok direk etki etsin diye. Ben önce bi zemini yumuşatıp sonra sürerim sanırım once alışsın sonra direk sürerim

Balaım bu serum ne kadar işe yarayacak. Belki istediğim sonucu alırım ve göz altı ışık dolgusu yapmama gerek kalmaz.

Öyle olursa ışık dolgusu için ayırdığım parayla bir sürü ürün alıp kenara koyarım.

sabah SVR akşam retinol kullansam da birlikte çalışabilirler mi? :KK49:

Bende bugün bir rimel aldım kendime.
Bir kaç vitamin aldım. (Bunlar daha gelecek)
Bakalım guzellikten öleceğim diye düşünüyorum ❤️😁😁
Hayırlı olsun cildinde paralansin😀🤩 ne vitamini aldın bakim , daha ben saçıma bisi yapmadım almadım çocuktan fırsat gelmiyor ki ama okuldan bi çeyrek gelecek bana onu yatırıma değil delicesine alişima harcamak niyetindeyim😀

Eklentiler

• 16548723446747722166641633909137.jpg
    16548723446747722166641633909137.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 18
Balaım bu serum ne kadar işe yarayacak. Belki istediğim sonucu alırım ve göz altı ışık dolgusu yapmama gerek kalmaz.

Öyle olursa ışık dolgusu için ayırdığım parayla bir sürü ürün alıp kenara koyarım.

sabah SVR akşam retinol kullansam da birlikte çalışabilirler mi? :KK49:
Svr cvit mi niasin mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X